Skocz do zawartości

sansa CLIP ROCKBOX


sspiderr

Rekomendowane odpowiedzi

zrób tak:

1. Wgranie bootloadera i folderu .rockbox ( w trybie MSC)

2. Uruchomienie oryginalnego fw.(home + power)

3. Wyłączenie odtwarzacza(jak nie zadziała to pominąć)

4. Włączyć rb(power)

mi tak chodzi, choć były osoby którym przy punkcie 3 nie chodziło, jak się nie uda to rób jeszcze raz ale bez punktu 3

 

"Loading firmware.

File not found" :(

 

Jakiś felerny ten mój Clip - wszystkim działa, tylko nie mi :/

 

edit: Ha! Zauważyłem coś! Kiedy próbuję zrobić uprgade bootloadera, wgrywam go, odłączam odtwarzacz, pojawia się komunikat o upgradowaniu firmware i nagle znika - nie pojawia się nic o tym, że proces zakończony powodzeniem! Pewnie to stąd te problemy - player nie łyka tego bootloadera...

 

edit2: Jest... nareszcie się jakoś udało... pobrałem bootloadera jeszcze raz, postąpiłem wg twoich wskazówek. Podczas odświeżania bazy w punkcie 3, player zaliczył zwisa - przytrzymałem power (czyli zresetowałem), a po ponownym uruchomieniu Rockbox z 9 czerwca się włączył. Mam nadzieję, że nie będzie przerywał odtwarzania co 3-4 minuty jak wcześniejszy build...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz na clipie słuchać muzyki a nie zajmować się czymś do czego nie jest przeznaczony (i to przy TRZY (sic!) razy krótszym działaniu baterii, to radzę wrócić do oryginalnego FW i czekać na finalną wersję..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wcale się nie zacina :D ostatnio słuchałem przez jakieś 4 godzinki i nic. Chodzi oto że nie możesz zmieniać piosenek strzałkami lewo prawo. Po uruchomieniu RB wybierasz folder i piosenkę jak chcesz zmienić to przesuwasz przycisk stop (powinno ci wtedy przejść do listy odtwarza) wybierasz piosenkę i powinno chwile pograć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem sobie Rockboxa i strasznie podobają mi się możliwości dźwiękowe jakie daje. Tylko czemu zwiesza mi sie co 2 piosenkę?? wiecie może co powinienem zrobić czy wgrać coś nowego?

 

Tak póki co na razie jest niestety ;) Trzeba czekać na bardziej stabilne wersje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności