Skocz do zawartości

sansa CLIP ROCKBOX


sspiderr

Rekomendowane odpowiedzi

Wyszła nowa wersja RB (dzięki wojt_bb za info : ). Po zainstalowaniu można wreszcie wrzucać pliki z jego użyciem (tryb UMS). Problem u mnie się pojawił jednak taki, że przy pierwszym podłączeniu komp Clip+ nie wykrył. Wystarczyło odłączyć i włączyć ponownie i wszystko już teraz gra (testowane na 2 kompach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pytanie z innej beczki :

Wgrałem rockboxa i wszystko było ok (czytałem forum jak to robić)

Wybrałem sobie skórke (wszystko było ok)

Czyli w sumie wszystko zrobiłem dobrze żeby mieć rockboxa ale po odłączeniu sansy mam dalej OF- nic się nie zmieniło.

po prubie ponownego wgrania RB w programie do instalacji wyświetlił się napis że mam już zaistalowany RB. Ale im bardziej włączałem swoją sanse tym bardziej nie widziałem RB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystkich kolegów i koleżanki.

Ja również mam problemy z RB, pomimo zainstalowania najnowszej wersji RB oraz softu w sansa clip + 2GB, występują dziwne objawy. Urządzenie potrafi włączać się około 2-3 minut, następnie wyświetla sie komunikat, instalation incomplete, ewentualnie folder z RB nie znaleziony, muszę wtedy przytrzymać power i przeważnie sansa odpala się już normalnie, w/w objawy występują losowo, nie ma jakiejś konkretnej przyczyny itp. RB instalowałem 2 razy zgodnie z opisem z forum, na oryginalnym sofcie odtwarzacz działa normalnie, czyli jest w pełni sprawny, jeśli ktoś z userów spotkał się z takimi objawami i je usunął proszę się podzielić.

pozdroall

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Mam Sanse Clip + z Rockboxem i wgranym last.fm scrobblerem. Mam problem z utworami zawierającym Polskie znaki. Mianowicie w taki sposób zamienia litery "ł" - "3" "ń" - "ñ" , , "ć" - "æ" "ż" - "_" ... "ź" i "Ś" w ogóle nie wyświetla. Normalnie wyświetla za to "ę" i "ó". Niektóre z tych znaków w bibliotece na mp3 są normalne, ale już na komputerze pozmieniane. Ma ktoś jakiś pomysł jak to zmienić żeby wszystkie znaki dobrze czytało ?

Edytowane przez Bulin1994
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Sanse CLIP + (8GB) i mam kilka pytań .

1 . Po wgraniu RB jest możliwosc uzywania karty pamięci 64 gb ? miał ktos z tym doczynienia?

2 . Czy RB sprawia że odtwarzacz jest głośniejszy ?

3. Jak się blokuje sanse z RB ?

1. Nie wiem

2. Głośność wynika z możliwości sprzętu. Ale tak. RB nie ma "europejskiej" blokady.

3. Trzeba nacisnąć krótko guzik włącznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Mam problem, nie odświeża mi się po prostu baza danych... wyczytałem, ze trzeba wgrać jeszcze raz rocbox'a - wiec wgrałem. Wgrałem później sobie muzykę i było git, ale jak chciałem sobie później dograć muzykę to już jej nie ma, a jak usunę to niby jest, ale jak włączam no to siłą rzeczy nie leci tylko przeskakują tracki. Ma ktoś jakieś rozwiązanie na ten problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia -> Ustawienia Ogólne -> Biblioteka -> Automatyczna aktualizacja -> Tak

Niestety koleżko, coś jest na rzeczy, mam 8GB kartę pamieć, która kupiłem za grosze i jest strasznie wolna, zajęte jakieś 6,5GB może w tym leży wina ? Tylko dlaczego przez prawie rok działało elegancko ? ( pamieć MP3 jest pusta, ale też nie odświeża nawet tej)

 

A nie, dziękówka, pomogło, musiałem wyjście jeszcze w seryjnego softa, po czym tak się aktualizowało. Wchodzę na rockbox'a i już wszystko jest. Jeszcze raz wielkie dzięki.

Edytowane przez Damian1044
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam!

Nad Rockbox zastanawiałem się dłuższy czas. Rok temu zainstalowałem, spojrzałem i darowałem sobie. Po jakimś czasie wróciłem do niego i dziś mogę powiedzieć, że lepiej postąpić nie mogłem. Rockbox polecam wszystkim którzy jeszcze się wahają. Za balans należy im się Nobel!.:)

OK, tyle słodzenia, bo czas przejść do jednej wady. Na OF miałem opcję losowego odtwarzania wszystkich utworów, a na Rockbox mam z tym problem. Nie udało mi się dojść jak to ustawić. Mam Instrukcję Obsługi RockBox na Sansa ClipZip w PDF, niby jest to opisane, ale nie idzie ustawić. W instrukcji jest mowa o 4 różnych sposobach... A może znacie jeden działający? :)

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności