Skocz do zawartości

Polski odtwarzacz audio - A10


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 665
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A jak jest z basem w a10? Mocno daję? Nie jestem jakimś Bassheadem ale lubię bas np. w hip-hopie albo w metalu takie połączenie...

bas jest miażdżący :] masz bardzo dużą możliwość ustawienia go, do tego masz podbicia niskich czestotliwosci dość rozbudowane, co do basu to czasem po prostu podbicie musze wyłączyć bo przy niskiej nawet głośności pęka mi głowa :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem tu po raz pierwszy.

Kilka dni temu kupiłem a10 i mam kilka uwag odnośnie sprzętu. Nie mam wielkiego porównania, ale dźwięk jest przyjemniejszy niż w SansaClip (ale może to tylko kwestia słuchawek? Muszę sprawdzić jak będą grały na Clipie), szczególnie podobają mi się właśnie basy - na Clipie musiałem mocno docisnąć słuchawki do uszu żeby zadudniło - tu nie ma tego problemu. Ponadto to co dają z Vedią nie wypada z uszu przy byle poruszeniu głową... Wygląd odtwarzacza całkiem fajny, ale nie wiem jak z jakością tego plastiku (dobrze że dają silikonik - w razie upadku może trochę pomoże). Trochę mnie niepokoi joystick do sterowania, czy aby za szybko nie wypadnie? Wcześniej myślałem że to zwykły przycisk a naciska się to koło, które jest niestety tylko narysowane... Patrząc na zdjęcie myślałem, że to działa jak w Clipie. No i oczywiście firmware! Może nie jest tak źle - ja wrzuciłem od razu 6GB i po dłuuuugim czasie zaskoczył. Niby fajnie ale poruszanie się po katalogach przy dużej ilości plików to masakra, bo trochę muli. Po za tym poustawiałem sobie specjalnie tagi do niektórych utworów- i guzik - sprzęcik ich nie widzi. I jeszcze jedno zastanawiam się, czy jak już dadzą ten nowy firmware to da się go zainstalować z Linuxa bo z instrukcji wynika, że chyba tylko w Windows...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to pierwsze :P ale wiesz mam czas na zakup ;)

 

To przestan szukac. Lossless w przenosnych grajkach to przerost formy nad trescia a sluchawki wymagane do tego zeby miec chociaz szanse uslyszenia roznicy kosztuja sporo wiecej niz A10. Kup cos co odtwarza dobrze mp3/ogg/aac, przyzwoite sluchawki i przestan sie ludzic ze osiagniesz hi-fi na przenosnym grajku (albo ze zdolasz sie zblizyc do tego wydajac niewiele)

 

Witam wszystkich, jestem tu po raz pierwszy.

Kilka dni temu kupiłem a10 i mam kilka uwag odnośnie sprzętu. Nie mam wielkiego porównania, ale dźwięk jest przyjemniejszy niż w SansaClip (ale może to tylko kwestia słuchawek? Muszę sprawdzić jak będą grały na Clipie),

 

Porownywanie grajkow na dodanych sluchawkach - gratuluje pomyslu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawindyk: podobno te pchełki od Vedii są całkiem niezłe, a ja innych nie mam oprócz jakichś tanich philipsów, więc czemu nie? Poza tym nie każdy ma słuch absolutny...

 

maslot: to mnie nie pocieszyłeś. W Clipie było prosto - skopiowałem plik i już. Chyba będę musiał się pofatygować do kogoś z windą, ale najpierw niech dadzą ten firmware.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu naskoczyć na nowego użytkownika forum, gratuluję pomysłu i "klasy".

 

Bycie nowym uzytkownikiem forum nie zwalnia od wyciagania logicznych wnioskow - zwlaszcza ze nie przeszkadza mu w wypowiadaniu opinii. AFAIR w zasadach forum jest informacja o tym ze zanim zacznie sie pisac wypadaloby troche poczytac - zapewnienie jednakowych warunkow testowych jest podstawa i znalezienie informacji o tym nie powinno przekraczac mozliwosci osoby ktora chce sie na tym forum wypowiadac

 

Dawindyk: podobno te pchełki od Vedii są całkiem niezłe, a ja innych nie mam oprócz jakichś tanich philipsów, więc czemu nie? Poza tym nie każdy ma słuch absolutny...

 

maslot: to mnie nie pocieszyłeś. W Clipie było prosto - skopiowałem plik i już. Chyba będę musiał się pofatygować do kogoś z windą, ale najpierw niech dadzą ten firmware.

 

Przede wszystkim chodzi mi o to ze porownania nalezy dokonywac na tym samym sprzecie (w tym wypadku oba na SRS'ach) zeby moc wyciagnac rozsadne wnoski. SRS'y jak na tanie pchelki sa faktycznie przyzwoite wiec wystarczyloby uzyc ich do porownania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Przeczytałem ostatnie 20 stron tego wątku i chciałem się zapytać jak aktualnie spisuje się A10 bo z tego co czytam to z każdą kolejną poprawką firmware coś się polepsza, a co innego ulega pogorszeniu i tak w kółko.

 

Pytam bo od dłuższego czasu szukam fajnego MP3 playera z radiem i transmiterem. Przymierzałem się do Traka DMP-575, ale nie można go nigdzie dostać więc jakimś sposobem "odkryłem" Vedia A10.

 

Z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś jaśniej?? Co to znaczy "zwyczajne zwiechy mi nie robią "
Znaczy to tyle że ani myślę wydawać pieniędzy na odtwarzacz który nie działa tak jak powinien - zawieszanie się urządzenia to chyba nie jest normalny objaw i świadczy jedynie o tym że coś jest nie tak.

Jak można tak spartolić soft że player zawiesza się bo plik nie jest odpowiednio otagowany ?

Szkoda bo myślałem o zakupie ze względu na bardzo fajną funkcjonalność (bateria, transmiter fm, odtwarzane formaty, rozszerzenie pamięci)... niestety okazało się, że nie działa to jak powinno.

 

Po co się męczyć skoro do wyboru jest mnóstwo innych równie dobrych sprzętów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaki odtwarzacz polecilibyście w zamian A10?? Zależy mi na długiej pracy na baterii, dobrej muzyce i slocie na karty microsdhc jeżeli pamięć jest poniżej 8GB. No i w cenie najlepiej do 250zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaki odtwarzacz polecilibyście w zamian A10?? Zależy mi na długiej pracy na baterii, dobrej muzyce i slocie na karty microsdhc jeżeli pamięć jest poniżej 8GB. No i w cenie najlepiej do 250zł.

 

Wszystkie kryteria spełnia Sansa Fuze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uzywam go na ep-630 i no masakra normalnie, 1/4 glosnosci i spokojnie odcina od miasta.

nie wiem co chcesz konkretnie wiedziec, audiofilem nie jestem ale postaram sie odpowiedziec ;]

 

jakies dokanalowki bym zakupil pod tego grajka i sie zastanawiam jakie a jak wiadomo ciezko o odsluch tego typu sluchawek wiec troche w ciemno trzeba brac z tego co wiem gra on ciemno ja bardziej preferuje cieply dzwiek i do takiego bym dazyl kupujac sluchawki ale zeby sie zgraly :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności