Skocz do zawartości

Polski odtwarzacz audio - A10


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 665
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

jest zrobione podobnie jak w radiu, mozna zapisywac czestotliwosci zamiast przewijac po skali [chociaz przewijac tez mozna;]

ot i moja fanaberia, kwestia przyzwyczajenia

ale jest duzo praktyczniejsze niz wczesniej

na poczatku po prostu trudno bylo przyzwyczaic sie zeby wlaczac transmiter playem zamiast padem

 

a co do kogos wyzej komu nie chce sie wlaczyc vedia to polecam cierpliwosc, po tym jak pokazuje sie ekran wlaczania, pozniej wylacza sie, trzeba odczekac pare minut i wlaczyc - wtedy dziala, nie trzeba a10 katowac co chwile, nie raz tak mialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupia sprawa: kurier przyniósł, odebrałem; zdążyłem przełożyć kingstona 2gb z telefonu do a10 - grał całkiem fajnie, nawet transmiter sprawdziłem i było super, a gdy przeniosłem muzykę z komputera (niecałe 8gb) przestał się uruchamiać. Nie pomagają resety, przytrzymywania playa, podłączanie do komputera, ładowarki, czy wyciągnięcie karty. Tylko po dłuższym przytrzymaniu resetu wyświetla się logo, po czym wyświetlacz gaśnie i nie ma nic. Mam bezużyteczny sprzęt. Zastanawiam się, czy odesłać do sklepu (w końcu sprzedaż wysyłkowa), czy ponownie ryzykować i dać do naprawy gwarancyjnej. Zarówno jedno jak i drugie będzie mnie kosztowało (przesyłka).

 

miałem chyba podobny problem. Napisz do srwisu Vedii czy mają jakiś pomysł bo może wystarczy wgrać od nowa softa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam sobie i czytam o tym A10 i chyba mi się podoba coraz bardziej. Mam już trochę dość wożenia na wakacje iAudio X5L+ładowarka+transmitter+zapas baterii do transmittera+kabel pomiędzy nimi... No i poza tym X5L jest średnio wygodny do używania 'na mieście', zwłaszcza w lecie. Ale najpierw kilka pytań:

 

1. Porównywał ktoś A10 z iAudio X5L pod kątem jakości dźwięku? X5L brzmi dla mnie wyśmienicie...

 

2. Da się gdzieś z sieci ściągnąć instrukcję do A10? Chętnie bym przejrzał, obejrzał co potrafi, jak trudny/łatwy jest w obsłudze, itp.

 

3. Czy da się ustawić język interface'u na angielski?

 

4. Czy da się samodzielnie wymienić w A10 akumulatorek? Z powodu chemii Li-ion 'rodzą się' z wyrokiem śmierci: za rok, dwa, góra trzy akumulatorek będzie już bardzo ledwo żywy i fajnie by było móc go łatwo/szybko/tanio wymienić.

 

Z góry dzięki za odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Porównywał ktoś A10 z iAudio X5L pod kątem jakości dźwięku? X5L brzmi dla mnie wyśmienicie...

 

2. Da się gdzieś z sieci ściągnąć instrukcję do A10? Chętnie bym przejrzał, obejrzał co potrafi, jak trudny/łatwy jest w obsłudze, itp.

 

3. Czy da się ustawić język interface'u na angielski?

 

4. Czy da się samodzielnie wymienić w A10 akumulatorek? Z powodu chemii Li-ion 'rodzą się' z wyrokiem śmierci: za rok, dwa, góra trzy akumulatorek będzie już bardzo ledwo żywy i fajnie by było móc go łatwo/szybko/tanio wymienić.

 

 

1. Raczej nikt.

 

2. Nie

 

3. Tak

 

4. Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi!

 

1. Raczej nikt.

2. Nie

3. Tak

4. Nie.

 

Ad 4.: czy ta bateria jest jakaś super-unikalna i jej wymiana będzie wymagała odesłania A10 do serwisu, czy jest też opcja 'dla odważnych': śrubokręt, lutownica, dostępny zamiennik (i brak obaw o gwarancję, bo już dawno się skończyła)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad 4.: czy ta bateria jest jakaś super-unikalna i jej wymiana będzie wymagała odesłania A10 do serwisu, czy jest też opcja 'dla odważnych': śrubokręt, lutownica, dostępny zamiennik (i brak obaw o gwarancję, bo już dawno się skończyła)?

 

http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=45512

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos powiedziec czy ten nowy FW jest tajny ? pisalem do 3ech osob w jego sprawie, do .ksy juz 2 razy i nie odpisal, jedna odpowiedz ze mam napisac do .ksy a druga ze nie ma juz go w swoich zbiorach.

ocb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa na wprowadzenie funkcji tworzenia przez A10 pliku .log dla last.fm? Nie wiem czy ktoś z forumowiczów używa tej funkcji u siebie. Dla mnie bardzo pomocny bajer na ipodzie z rockboxem. Plik później ręcznie wrzucałem na jedna z kilku dostepnych stron. Automatycznie aktualizowało to moje utwory na koncie last.fm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos powiedziec czy ten nowy FW jest tajny ? pisalem do 3ech osob w jego sprawie, do .ksy juz 2 razy i nie odpisal, jedna odpowiedz ze mam napisac do .ksy a druga ze nie ma juz go w swoich zbiorach.

ocb?

 

po pierwsze to nikt nie jest upowazniony przez .ksego do rozdawania linkow

 

log do lasfm? kartka+dlugopis=log nie zapychajacy zasobow playera

 

co do tego ze player nie wlacza sie to pare postow temu napisalem co trzeba zrobic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego ze player nie wlacza sie to pare postow temu napisalem co trzeba zrobic...

 

Ale to po prostu nie działa. Jest jak opisałem, bez zmian, bez względu na przychodzące tu i na priva wskazówki (za które serdecznie dziękuję).

 

Po telefonie do Vedii pan nie-od-serwisu (bo od serwisu wraca w pon) powiedział, że najprawdopodobniej odłączyłem kabel podczas przesyłu danych i muszę przesłać im urządzenie, bo trzeba będzie wgrać soft od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jestem w podobnej sytuacji co pizzaguy. Mój odtwarzacz się nie włącza, co ciekawe logo pojawia się tylko po zresetowaniu urządzenie później zero reakcji. Jakieś sugestie?

 

caly czas trzymaj EQ, podlacz do komputera i dopiero jak wykryje playera pusc EQ, pozniej prawidlowo odlacz i probuj dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

caly czas trzymaj EQ, podlacz do komputera i dopiero jak wykryje playera pusc EQ, pozniej prawidlowo odlacz i probuj dalej

 

U mnie to nie działa, pół dnia poszło na kombinowanie. Jak podłączam tak po raz pierwszy, windows xp błyskawicznie wykrywa urządzenie, błyskawicznie instaluje sterowniki i stwierdza, że gotowe do pracy. Player nie pojawia się w systemie, za to u mnie widoczne jest jako HID (czyli jak myszka lub klawiatura). Po ponownym podłączeniu jest to samo, ale bez instalowania. Vistę miałem dostępną przez chwilę i po podłączeniu nic się nie działo. Uprzedzam rady o trzymaniu playera podłączonego przez parę godzin - nie podziałało.

 

Czekam na pana serwisanta, który wraca do Vedii w poniedziałek. Ale wolałbym nie wysyłać :/. Szkoda, no.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FW był / jest testowy. Kilka osób dostało go aby szybciej wyszukać problemy i przekazać nam informacje o nich.

I tajny jest, bo nie chce, mieć później 20 osób, którym coś się zawiesiło i w ramach paniki napiszą 20 maili w ciągu minuty.

 

To, że nie odpisuje na PW - sorry, ale ja dostaje dużo msg dziennie. Więc często odpisuje z opóźnieniem.

 

 

 

ps. Sorrki, za braki osobę w firmie - coś wygrało z nami ;) echh te klimatyzacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie nie moge sie doczekac konca testow i wydania oficjalnego fw;] nie zebym mial specjalne klopoty z a10 ale [ zawiesil sie tylko 3 razy w ciagu 5 dni :P ] zawsze to lepiej sie pozbyc spinacza ze smyczki ;]

ogolnie to mam do niego ep630 i na glosnosci nastawionej na 4-5 juz spokojnie mozna sie poruszac po miescie, odciecie calkowite od swiata zewnetrzengo [ a tramwaje we wro sa glosne bardzo ] jest przy 10 ;] przy 1 za glosno troche jest do sluchania w domu. transmiter dziala fajnie, dobry dzwiek jest ale po wylaczeniu SRS, z tym niestety jest nieczysty :\ co mi jeszcze nie przypadlo do gustu to ... bialy sylikon z czarnym playerem, wiem ze beda inne kolory dostepne [ sylikonow ] no ale... nie po to kupilem czarnego zeby byl bialy, ju noł doooog ;]

nagrywanie z radia jest ok, nawet lepsze niz sie spodziewalem [ zagluszanie radia w samochodzie transmiterem tez jest ok :P ] propozycja moja to dorzucac kabelek z jackiem, zeby mozna bylo stosowac jako antenke [ juz sobie taki zrobilem ] ;]

no i ta gumka od wejscia usb, nie chce wracac na swoje miejsce...

z czasem jak troche poużywam to napisze jeszcze co jest nie tak, ale nie sadze zebym napisal cos nowego, co tu juz nie zostalo powiedziane ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znalazłem sposób na niezamykającą się gumkę od wejścia USB.

Przy odrobinie zdolności manualnych może to zrobić każdy :-)

Otwory w obudowie pod gumowe bolce są trochę za duże i zaślepka się nie trzyma. Trzeba w te bolce wcisnąć cokolwiek (w bolcach są malutkie otwory) żeby zwiększyć ich grubość. Ja wyciąłem małe (bardzo małe) kawałki gumki recepturki i pęsetą wcisnąłem do tych otworków w bolcach. Teraz gumka po zamknięciu trzyma się obudowy jak należy.

 

Pozdrawiam wszystkich majsterkowiczów :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem ze sklepu :D Bardzo zgrabny ten pleyer. Bez wodotrysków. Czytelny wyświetlacz. Gra bardzo ładnie choć narazie tylko trochę bawiłem się ustawieniami dźwięku. Zdawał egzamin odtwarzają TOOL'a, PORTISHEAD i Kazika Na Żywo. Pojawiła się pierwsza zagwozdka. Wrzuciłem 3 foldery do folderu MUSIC. TOOLA, PORTISHEAD i KAZIKA. W PORTISHEAD ścieżki mają wpisane nazwy. TOOL to "track" 1 do 15 . Kazik "ścieżki" 1 do 9. Sprawa wygląda następująco:

1. Nie widzi folderu z TOOL'em i KAZIKA

2. Widzi POTRISHEAD jednak są w nim tylko 2 numery.

3. Jest Unknown Album a w nim TOOL Kazik (tarck 1 do ... ścieżka1 do ... )oraz reszta numerów PORTISHEAD wszystkie wymieszne.

 

Czy w złe miejsce skopiowałem te foldery ? (wrzucałem do folderu MUSIC w odtwarzaczu)?

Czy to wina tego, że nie mam "ponazywanych" ścieżek TOOL'a i Kazika?

Dlaczego w albumie PORTISHEAD widać tylko dwa numery a reszta jest w tym albumie Unknown Artist.

 

Dziękuję z góry za wszelkie odpowiedzi i podpowiedzi ;)

 

EDYTA: kiedy chce odłączyć pleyer'a od kompa nie widzę ikonki o bezpiecznym usuwaniu sprzętu. Tak jak np. w pendrive'ach. Czy to normalne ? Niechciałbym uszkodzić pleyer'a poprzez niepoprawne odłączenie sprzętu od kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności