Skocz do zawartości

Polski odtwarzacz audio - A10


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 665
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie mam pojęcia, może to wynika zarówno z wersji beta jak i z funkcji zegarka.

 

Tak czy inaczej mało prawdopodobne jest aby player się sam odpalił bo długo trzeba trzymać wciśnięte.

 

Nie pamiętam już jak było na zerowym sofcie a mam tylko dwa playery z softem ostatnim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zerowym było to samo

Problem pewnie leży w tym, że blokada nie jest mechaniczna tylko systemowa-tzn puki sie playera nie uruchomi, system nie będzie uznawał włączonej blokady bo jest ona częścią systemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z przerwami między odtwarzanymi utworami? Możliwy jest gapless playback taki jak np. w foobar2000, tzn. że między piosenkami nie słychać w ogóle żadnej przerwy? Zarówno dla mp3, jak i dla ogg. W moim iRiver T10 jest krótka pauza (ok. pół sekundy) zanim zacznie grać następny utwór, w przypadku niektórych albumów takie coś potrafi zirytować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

od paru dni jestem szczęśliwym posiadaczem A10.

Mam pytanie związane z listą stacji radiowych.

Jak prawidłowo powinien wyglądać format pliku fm.ini? (po wyszukaniu auto w pliku zapisane są tylko częstotliwości: 8840 10090 itp.)

Czy możliwe jest wprowadzenie nazw stacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Na początku chciałbym powiedzieć, że to mój pierwszy post na tym forum więc proszę o wyrozumiałość.

 

Kilka dni temu stałem się szczęśliwym posiadaczem odtwarzacz Vedia A10 i jestem z tego powodu niesamowicie zadowolony z tego wyboru. Dotychczas korzystałem z odtwarzaczy typu "NO NAME" i jakość dźwięku jaką oferuje a10 jest dla mnie porażająca. Mam jednak kilka pytań do .ksy:

 

-Czy wypuścicie do A10 soft do zmiany ikonek w menu, logo startowego itp (wyszło coś takiego do VEDIA V39)?

-Na kiedy planujecie wydanie stabilnej wersji nowego firmware (przynajmniej w przybliżeniu)?

 

Szczególnie zastanówcie się nad tym programem do zmiany wyglądu odtwarzacza, bo wiele firm ma gdzieś klienta i jedyne co robi to wypuszczają co jakiś czas firmware który naprawia jakąś krytyczną dziurę. Przez to użytkownicy muszą kombinować z custom firmware i całej masy innego nieoficjalnego softu do playera. Jednym z powodów dla którego wybrałem wasz odtwarzacz jest to, że nowy firmare nie tylko naprawia błędy, ale i dodaje nowe funkcje (trzymajcie tak dalej). Zresztą już powstał jakiś zmodyfikowany firmware do Vedia C3 (

). Dzięki temu, że wydacie soft dający użytkownikowi większą swobodę nie skażecie go na używanie jakiegoś nieoficjalnego i niepewnego softu, a podejrzewam, że jeśli a10 stanie się bardziej popularny to coś takiego może powstać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program do zmiany wyglądu nie był naszego autorstwa i z tego co wiem, do Sigamtela czegoś takiego nie ma. My sami nie planujemy pracować nad czymś takim.

 

Mam nadzieję, że jak najszybciej pojawi się stabilna wersja 1.3.xx - ale mieliśmy teraz prawie 2 tygodniową przerwę w pracach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wpływa to na pracę baterii ponieważ nie ma odbiornika energii elektrycznej... Czyli energia wysyłana do gniazda nigdzie nie "idzie" bo nie ma gdzie. Po podłączeniu słuchawek energia ta jest zamieniana w energię akustyczną i wtedy bateria się rozładowuje... Czyli twoja hipoteza jest błędna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności