Skocz do zawartości

Polski odtwarzacz audio - A10


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do testerow, jesli bylo to przepraszam - rozumiem ze player teraz wraca do momentu w ktorym wylaczylismy, ale co z dalsza kolejnosci odtwarzania ? Czy pamieta rowniez "szerszy kontekst" czy zostalo poprawione tylko resetowanie przez zegarek ? Bo jesli "nie wie" jaki kolejny kawalek odtworzyc to takie pamietanie mija sie z celem. Slucham sobie plyty X (lub playlisty), wylaczam w 5 minucie 3 kawalka, po czym wlaczam ponownie - mam 5 minute 3 kawalka po zakonczeniu ktorego player NIE odtwarza 4 kawalka plyty X tylko cos calkowicie innego, zgodnie z jakims dziwnym sortowaniem. Wedlug mnie jesli opcja pamietania bedzie dzialac w powyzej opisany sposob nie ma prawa sie taka nazywac ;)

Dobrze ze stabilnosc i szybkosc budowania bazy zostaly poprawione - swietnie, moze teraz troche prac nad ergonomia ? - ww. problem plus ewentualnie mozliwosc dodawania calych "katalogow" (tagow) do playlisty i calkowitego jej czyszczenia. W obecnym stanie uzytkownie tejze jest skrajnie nieprzyjazne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 665
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wpadłem tylko napisac, że własnie wgrałem sobie soft "9". Niestety nie ma go jeszcze na FTP (net w hotelu nie powala), ale mogę powiedzieć, że już sporo śmiga fajnie.

 

ps. I dodaliśmy 9 częstotliwościowy EQ - Sigmatel przysłał nam odpowiedni kod (teraz pewnie każdy będzie taki mieć :P) więc 9 częstotliwości +15 i -15 --> kto takie coś oferuje w audio playerze? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem tylko napisac, że własnie wgrałem sobie soft "9". Niestety nie ma go jeszcze na FTP (net w hotelu nie powala), ale mogę powiedzieć, że już sporo śmiga fajnie.

 

ps. I dodaliśmy 9 częstotliwościowy EQ - Sigmatel przysłał nam odpowiedni kod (teraz pewnie każdy będzie taki mieć :P) więc 9 częstotliwości +15 i -15 --> kto takie coś oferuje w audio playerze? ;)

 

 

Poprawcie jeszcze jakość dżwięku , która nie zachwyca w A10 , głównie mam na myśłi zbity dzwięk , brak sceny . Mam nadzieje , że się to zmieni w kolejnych aktualizacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko dlaczego na laptopie w domu widzi a w pracy na kilku kompach nie. (wszędzie Win XP)
Pewnie na domowym laptoku masz XP z Service Pack 2, a w pracy z SP3 i WMP 11.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do kolegi wyżej, kiedy można spodziewać się finalnej wersji FW?

KSY a może wrzucisz którąś z wersji beta na jakiś serwerek razem z wersja oryginalną. Każdy mógł by sobie ściągnąć i wgrać do odtwarzacza, a jeśli by się nie spodobało mógł by powrócić do poprzedniej wersji. Każdy mógł by napisać na forum(bez bezpośredniego pisania do Ciebie) jakie znalazł błędy no chyba że ktoś inny już takowe znalazł. Większa ilość testerów=szybsze znalezienie wszystkich błędów=szybsze wydanie stabilnej wersji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem nie narzekam, poki co wiekszosc czasu pracuje w aucie z transmiterem i jest fajnie :]

i sie nie zawiesza poki co, ważne, zeby wlaczac transmiter po wlaczeniu muzyki [ why ? i don't know ... ] i sie nie wiesza ;] [ fw 005 ].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrej, naprade [ porownanie do sansa m250 to duzo lepsza ] no i przez transmiter czysto gra i stereo :]

bateria trzyma poki co drugi tydzien [ 35% ] po 7 godzinach grania z wlaczonym transmiterem i jaks 10 na sluchawkach ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nikt jakiejś samoróbki firmware'u niezrobi? Bo oficjalnie może nie być a jak życie pokazało sa odtwarzacze które niby niemają a mają :D

Generalnie tak czy siak nie jest źle ale jeszcze jedno pytanie z specyfikacji jest OGG Q1 -Q10 co z niższym bitrate'em? Q0 i niżej.

 

Czy ten odtwarzacz B6 którego jeszcze niema chyba będzie dodatkowo otwarzał pliki video? Szukam jakiegoś samograjka z lossless i jakiś czas temu już a10 wpadła mi w oko ale narazie czekam i patrze co się dzieje na rynku w tej kwestii.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A muzyka jest naprawdę dobrej jakości czy to takie lanie w banie?? I jak jest faktycznie z baterią??

 

Charakterystyka dźwięku podobna do samsunga z5 , w A10 jest dużo góry z tym że - A10 ma ma węższą scene i chłodniejszą (ostrzejszą) średnice . Ogólnie to przeciętny grajek pod względem jakości dzwięku. Jeśli chodzio zawieszanie i budowanie bay danych, to musze przyznać że jest duża poprawa w firmware testowym. Odtwarzacz się nie zawiesza , budowanie bazy po wrzuceniu 2GB muzyki zajmuje ok 5 sekund. Bateria wytrzymuje ok 40 godzin , testowane na różnych plikach w tym flac.

 

Edit: @ Ksy , wrzuć firmware 009 na ftp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nikt jakiejś samoróbki firmware'u niezrobi? Bo oficjalnie może nie być a jak życie pokazało sa odtwarzacze które niby niemają a mają :D

Generalnie tak czy siak nie jest źle ale jeszcze jedno pytanie z specyfikacji jest OGG Q1 -Q10 co z niższym bitrate'em? Q0 i niżej.

 

Czy ten odtwarzacz B6 którego jeszcze niema chyba będzie dodatkowo otwarzał pliki video? Szukam jakiegoś samograjka z lossless i jakiś czas temu już a10 wpadła mi w oko ale narazie czekam i patrze co się dzieje na rynku w tej kwestii.

 

:)

 

A po co Ci grajek z lossless? Oczekujesz jakosci orginalu czy nie chce Ci sie konwertowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charakterystyka dźwięku podobna do samsunga z5 , w A10 jest dużo góry z tym że - A10 ma ma węższą scene i chłodniejszą (ostrzejszą) średnice . Ogólnie to przeciętny grajek pod względem jakości dzwięku. Jeśli chodzio zawieszanie i budowanie bay danych, to musze przyznać że jest duża poprawa w firmware testowym. Odtwarzacz się nie zawiesza , budowanie bazy po wrzuceniu 2GB muzyki zajmuje ok 5 sekund. Bateria wytrzymuje ok 40 godzin , testowane na różnych plikach w tym flac.

 

Edit: @ Ksy , wrzuć firmware 009 na ftp

 

A jak jest z basem w a10? Mocno daję? Nie jestem jakimś Bassheadem ale lubię bas np. w hip-hopie albo w metalu takie połączenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności