Skocz do zawartości

Philipsy SHH9700.


druga_strona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pax!

 

 

No to może ktoś kupi te moje Philipsy i będzie szczęśliwy. 30 zł to o połowę mniej niż na allegro.

 

Roland , jak zwykle wypowiadasz sie kategorycznie i to Cie gubi, bo nie masz racji. Po pierwsze kolega recenzuje 9700 a nie 9500, po drugie to sa naprawde dobre sluchawki. Sluchalismy dzis z AdamW , EX85,82 , Zen Aurvana i CX300 i Philipsy w foamach badz gumkach z Zen Aurvana spokojnie sie wybronily. Najlepsze z nich byly EX85 ale dla kogos kto dysponuje kwota do 50zl nie ma co sie zastanawiac, oprocz przestrzeni sa tylko troche gorsze od EX82.Fajne sluchawki, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kogoś, kto chce zaoszczędzić 150 zł i słyszeć "muzykę inaczej"? Ba, ZEN Aurvana, mimo poobcinanego pasma, przynajmniej z Clipem/Fusem również robią z nich mokrą plamę, a wystarczy dorzucić stówę. Reasumując Philipsy dla mnie to poziom stocków i nic więcej, stąd uważam, że poświęcanie im takiej uwagi na forum jest mocno przesadzone.

Nie do końca jestem pewien, czy wiesz o czym piszesz. Zgadzam się z Tobą, że takie słuchawki nie są niczym rewelacyjnym, że jest wiele lepszych modeli.

Temat tych słuchawek jest poruszany na forum ze względu właśnie na ich cenę. Nie każdy wbrew pozorom może sobie pozwolić, żeby dołożyć 100 złotych i zamiast planowanych 40 wydać 140. Te słuchawki są właśnie dla osób, które szukają czegoś taniego a względnie dobrego. Wiadomo, ze na rynku jest wiele o niebo lepszego sprzętu. Nie jest to jednak powód żeby mieszać z błotem słuchawki za 40 złotych. Gdybym mógł sobie finansowo na to pozwolić kupiłbym słuchawki za 200-250 złotych, jednak niestety tak nie jest i muszę się cieszyć tym co jest w zasięgu mojej biednej reki. Ja nie chce zaoszczędzić 150 złotych, ja podobnie jak większość innych osób chcących kupić SHH9700 po prostu nie mam tych 150 złotych do wydania ot tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Philipsy graja fajnie, naprawde, gorzej od EXow ale naprawde warto je ubrac w jakies foamy i wtedy izolacja jest fajna a i brzmienie naprawde niezle.Sluchalismy na V39 i E10.

Powiem tak - EX85 sa lepsze od EX82, Philipsy okazaly sie czarnym koniem, Zen Aurvana graja fajniej z E10 (nie sa plaskie, maja bas i scene).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gorzej to chyba być nie może. Tym bardziej że te słuchawki chyba wchodzą do ucha. Czego nie da się powiedzieć o She9500.

"ZEN Aurvana są znacznie lepsze niż te Philipsy, a izolują doskonale. EX85 grają pełnym pasmem i są szczegółowsze, mają znakomitą scenę, mam wymieniać dalej?

W ogóle nie rozumiem, dlaczego ktoś chciałby zaoszczędzić 100 zł i mieć g zamiast dźwięku?"

Akurat Zen aurvana to największe g... jakie kiedykolwiek słyszałem (wreszcie to napisałem :wacko:) , i kosztują dużo więcej. Chyba że słuchasz muzyki fortepianowej i nie potrzebna ci góra... Co do ex082 to się zgadzam. Nie obrażaj się od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwota do 50zl nie ma co sie zastanawiac, oprocz przestrzeni sa tylko troche gorsze od EX82

 

ale EX082 w sumie nie są dużo droższe... ;P

w komisie stoją średnio po 80 PLN.

 

pozatym słuchałem ich wczoraj. mi się nie podobają, są ciemne, za ciemne ;) tzn. nie walą aż tak basem jak np, EP630 ale brakowało mi w nich góry i klarowności. pozatym strasznie dziwnie leżą w uchu. jak włożyłem ja tak głęboko jak wkładam EX85 grały jakby były niedopasowane tipsy... tzn zero basu i sama góra. jak je ponownie włożyłem, ale płyciej zrobily się ciemne. one prawie nie izolują(tzn, jak dla mnie podobnie do 9500), już chyba EX'y lepiej izolowały.

 

@Bres - colnet powiedział, że mu SHH9700 lepiej grają od CX95. jednak jak dla mnie mimo wszystko lepsze były CX95.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duzo bedzeie zalezec od playera i muzyki ktora kto lubi ;)

 

boje sie tej gory, bo co jak co ale w cx400 jakas gora była... ba była przyjemna. Zwreszta jeszeli bas bedzie czyms w stylu tego z 9500 to mysle ze długo te słuchawki u mnie nie pobęda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bas w nich jest silny, ale zwięzły jednak daleko do sony.

Raczej player powinien być mniej basowy bo na E10 trzeba trochę zbijać bas.

Nie są zbyt szczegółowe i przestrzeń ogromna nie jest ale według mnie są dużo lepsze od SHE9500.

Co do izolacji jest naprawdę bardzo dobra ale warunek to foamy, albowiem w tipsach u mnie te słuchawki wypadają.

Są nieżle profilowane i głęboko wchodzą w ucho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gorzej to chyba być nie może. Tym bardziej że te słuchawki chyba wchodzą do ucha. Czego nie da się powiedzieć o She9500.

"ZEN Aurvana są znacznie lepsze niż te Philipsy, a izolują doskonale. EX85 grają pełnym pasmem i są szczegółowsze, mają znakomitą scenę, mam wymieniać dalej?

W ogóle nie rozumiem, dlaczego ktoś chciałby zaoszczędzić 100 zł i mieć g zamiast dźwięku?"

Akurat Zen aurvana to największe g... jakie kiedykolwiek słyszałem (wreszcie to napisałem :wacko:) , i kosztują dużo więcej. Chyba że słuchasz muzyki fortepianowej i nie potrzebna ci góra... Co do ex082 to się zgadzam. Nie obrażaj się od razu.

 

 

Podłącz ZENy do Clipa i posłuchaj innej muzyki niż hip-hop, D&B, Metal/Rock. Do jazzu są świetne, ale tylko we współpracy z Fusem/Clipem, w tej konfiguracji rozgniatają Philipsy. Poza tym holenderskie słuchawki są bardzo mało efektywne, co świadczy o mierności zastosowanych przetworników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przyjemność słuchać zen-ów z E10 i byłem zaskoczony ze efekt był niezły.

Grają czysto i nawet bas jest znośny ale ogólnie dżwiękowo są mocno okrojone i gdyby nie player to chyba byłyby słuchawki do audiobooków.

Zen można porównywać do innych słuchawek jedynie pod kątem średnicy i izolacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po Zen Aurvanach mam wrazenie ze wszystkim sluchawkom brakuje srednicy, jedynie EX85 jakos wytrzymywaly konkurencje + mialy i bas i wysokie , innymi slowy sa poza konkurencja. Zenki nie sa zle ale trzeba nad nimi popracowac.

 

Co do Philipsow, trzeba pokombinowac bo nie sluchalem na standardowych gumkach, na foamach graly niezle, na pewno nie gorzej niz CX300.

Brestinder nie ma co sie pakowac w nie na sile, sa fajne jak za ta swoja cene ale jak mozesz dorzuc troche i kup EXy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupuje je z ciekawosci raczej, mysle ze jak kazdy sprzet wyprzedawany w duzych ilosciach dosc tanio, philipsy zaczna rosnac na cenie przez co mysle ze na nich duzo nie strace.

 

ex'ow nie chce, jak nie potrzebuje izolacji zakładam ksc35 i jade w swiat ;) przynajmniej niczym nie gwalce kanału usznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności