Skocz do zawartości

Philipsy SHH9700.


druga_strona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam,

 

Skoro już rozmawiacie o naszej aukcji, i padło stwierdzenie, iż słuchawki SHH9700 jest wystawiona za drogo, zwracam się z pytaniem jaka cena była by optymalna za słuchawki tej jakości praktycznie już nigdzie (albo w niewielu miejscach) dostępnych?

 

Dysponujemy wszystkimi słuchawkami marki PHILIPS, każdy zainteresowany może się do nas zgłosić na maila wtedy zadziałamy (nawet gdy słuchawki nie są wystawione na naszych aukcjach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc według ciebie warto kupić o ~10 zł droższe i gorsze she9500?

 

Ja swoje SHE9500 kupiłem za 35zł z wysyłką.

phjako, gdyby nie to, że kupiłem SHE9500, kupiłbym odrazu te 9700, a teraz muszę trochę odczekać, żeby dokonać kolejnego zakupu, a nie jestem pewny czy po wielkim rozczarowaniu dźwiękiem SHE9500 warto kupować 9700, czy np. zainteresować się soundmagickami. <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje SHE9500 kupiłem za 35zł z wysyłką.

phjako, gdyby nie to, że kupiłem SHE9500, kupiłbym odrazu te 9700, a teraz muszę trochę odczekać, żeby dokonać kolejnego zakupu, a nie jestem pewny czy po wielkim rozczarowaniu dźwiękiem SHE9500 warto kupować 9700, czy np. zainteresować się soundmagickami. <_<

 

imo lepiej się zastanowić nad soudmagicami, ewent. ex82 z komisu

 

Philipsy jak na swoją cene (nowe doki dostępne w PL) nie są złe, ale cudów nie należy się spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem SHH9700 są wyraźnie lepsze od SHE9500 ale do EX85 to im jeszcze brakuje...

Jak to wreszcie? Trąbię o tym od dwóch miesięcy. Całkowicie się zgadzam z tym zdaniem. Albo Sony Ex082/085 albo... te philipsy, cena jest chyba nie najgorsza z gwarancją 2- letnią, u phjako (nie znam gościa i nie chcę znać :P ). I jak szybko sprzedawca zareagował na opinie, widać przegląda odpowiednie fora i jest w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie to pytanie zadałeś? Chyba nie w tym wątku. W związku z czym nie wiem o które słuchawki pytasz. Domyślnie shh9700 bo to ich recenzja. Więc tłumią bardzo dobrze i nie wystają. Podejrzewam że mogłeś pytać o ex: więc tłumią słabo (mają dziury w obudowie) i trochę wystają, nie wiem czy tak jak to po nich widać, ale trochę. W ciasnej czapce da się chodzić. Ale brzmią dużo lepiej od philipsów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie przetworniki te same co Epki/CX300... cudów nie będzie.

 

Słucham już 4 dni, teraz może troche szczegółów z mojego połączenia:

- przeogromna ilość basu

- kontrola tego basu średnia

- bas bardzo masywny, tzn. niski i liniowy, nie ma mowy o żadnym buczeniu czy dominującym wysokim basie, tak jak w EPkach, jest tu moim zdaniem więcej basu niż w EP-630

- słuchawki raczej o ciemnym charakterze

- bardzo wygodne, chociaż gumki są inne bo przy EP-630 słuchałem na średnich, a tutaj słucham na małych

- bardzo dobre rozwiązanie z przedłużką, bo słuchawki idealnie pasują np. do adapterów Sony Ericssona z serii W

- zdziwiła mnie separacja instrumentów, jest na wysokim poziomie biorąc pod uwagę brzmienie całości

- między środkiem a górą trochę sztucznie

- góra nie kłująca w uszy, nie jest gwałtownie ucięta

- całość bardzo dobrze słucha się na mieście czy poza domem

 

Jak sobie coś przypomnę to jeszcze dopiszę, jak coś służę pomocą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Do Clipa w sumie pasują, za 60zł nic nie będzie lepiej tłumiło.

 

Z clipem te słuchawki grały tak sobie ;p Sam napisałeś "przeogromna ilość basu".

 

Można się zainteresować jeszcze Panasami hje200, lub SoundMagic'ami jakimiś. Niestety, nie miałem możliwości odsłuchu tychże doków z clipem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od kilku miechów mam HJE200, udało mi się dorwać czarne - choć wszędzie białe były :huh: - i muszę powiedzieć, że od SHE9500 i EP-630 grają lepiej. Tzn dźwięk jest czystszy, nie kłóją wysokimi, nie dudnią niskimi. Tłumią bardzo fajnie, zdecydowanie mocniej niż SHE, ale nie zatykają tak uszu i nie wchodzą do mózgu jak EP. Tipsy też mają przyjemne, gładkie, nie jak te w EP. IMO warte swojej ceny, choć podobno mało ich jest ogólnie na rynku ( czytałem i widziałem w MM + na Allegro ani jednej pary ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności