Jump to content
BratBot

Okazje z allegro i nie tylko

Recommended Posts

Nie brać, wali przekrętem na kilometr, a teraz przedstawiam najprostszy sposób weryfikacji, który zawsze stosuje.

JA:

Witam,

byłaby ewentualnie możliwość odbioru osobistego?

Daleko do Krakowa?

Pozdrawiam,

M.

ONA:

Raczej wysylka poniewaz pracuje. Moge wyslac za pobraniem

JA:

Również nie jestem bezrobotny... więc odbiór osobisty w godzinach wczesno-wieczornych ;)

ONA:

Rozumiem ale ja mam do krakowa 150km

JA:

I tak czasami muszę się przejechać, żeby diesel'a przepalić ;)

Także proszę mi potwierdzić możliwość odbioru osobistego, a ja późnym wieczorem dałbym znać czy biorę =)
ONA:
Przykro mi nie ma odbioru osobistego.

Urzekla mnie ta historia, aczkolwiek dla mnie paczka24/48 za pobraniem i ze sprawdzeniem zawartosci - w innym przypadku EOT i szkoda nafty na dalsze dywagacje :D

JA:

I tak czasami muszę się przejechać, żeby diesel'a przepalić ;)

Przecież masz benzynę 1.2... śmierdzi wałkiem na kilometr :/
  • Like 1

Jeszcze można poprosić o dodatkowe zdjęcia, tylko ciekawe czy będzie miał czas xD Ale racja, wałek jak nic.

Zamówiłem triple te za 280zł od naszego starego przyjaciela i niestety kabel padnięty i wtyk w jednej słuchawce rozklepany. Odsyłam.

• Like 1

Zamówiłem triple te za 280zł od naszego starego przyjaciela i niestety kabel padnięty i wtyk w jednej słuchawce rozklepany. Odsyłam.

U mnie to samo. Obiecali wysłać drugi kabel.

Może być jakaś trefna seria - w moich też kabel przy prawej słuchawce przerywa. Ale kopułki całe, a wtyki nie ruszane.

Edited by czernomorec

Może być jakaś trefna seria - w moich też kabel przy prawej słuchawce przerywa. Ale kopułki całe, a wtyki nie ruszane.

Wątpię. Po prostu szukają jelenia. Takie im się ostały i sprzedają z rabatem, z nadzieją, że będzie "jakoś" działać.

O tipsach też zapomnieli wspomnieć, że to jakiś chamskie zamienniki.

Gwarancja i reklamacje
  • Każdy produkt dodakowo testujemy przed przystąpieniem do sprzedaży a jego dokładny stan opisujemy w tabeli parametrów technicznych.
  • Udzielamy 3-miesięcznej gwarancji rozruchowej.

Gąbka na pałąk do HD600 i podobnych. Sam kupiłem i polecam. Pewnie to jakiś zamiennik, ale jakością wykonania nie odbiega od tych oryginalnych sprzedawanych drożej.

http://allegro.pl/poduszka-na-palak-sennheiser-hd580-hd600-gabka-i6749899721.html

Aliexpress oferuje takie cudo za 10 zł.

na blebayu mozna wylapac za niecaly dolar amerykanski

Edited by Norda

Znam forum zupełnie inna tematyka w niej jest temat o okazjach na chińskie telefony te wszystkie huawei, oppo itp. w niższych cenach z kuponami lub po prostu promocja ograniczona czasowo. Jesli moderacja zezwoli mogę dać namiary.

Z aliexpress często na wykopie rzucają pod tagiem #cebuladeals

A oto przykład cebuli jaką tam spotkałem :

Kupony na całe aliexpress dla nowych kont na pierwsze zamówienie.
Użyjcie trybu prywatnego (chrome ctrl+shitf+p, mozilla ctrl+shift+n)
Kupony aliexpress działają na cały koszyk; można łączyć przedmioty. Pule kuponów prawdopodobnie odświeżają się codziennie (prawdopodobnie o 9:00). Można pobrać kilka kuponów na jedno konto

$4/$6
http://ali.pub/18062j
5/6

http://bit.do/new5na6

Moze wystarczy zalozyc nowe konto brac kupon podpiąc kartę adres szybko cos kupic odpiąc karte i adres zeby glownego czasem nie zbanowali :D

Edited by geloxd

@up

Akurat się za HD800 rozglądałem :woot:

Już pytam o ewentualne KT poza allegro... a jak nie to miejcie na uwadze, że będę licytował ;)

• Like 1

Jakby kogoś interesowały CAL2 www.x-kom.pl są w promocji #noweporządki po 299 PLN chyba atrakcyjna cena jak na nowe

Edited by Jaro54
  • Like 1

Jakby kogoś interesowały CAL2 www.x-kom.pl są w promocji #noweporządki po 299 PLN chyba atrakcyjna cena jak na nowe

Na amazonach niemiecki bywaly po 200 z czyms... ale cena nawet nawet jak na polskie warunki :)

Schiit Magni / Schiit Modi / Schiit Sys za 1200zł

https://www.olx.pl/oferta/schiit-magni-schiit-modi-schiit-sys-komplet-CID751-IDkHUhc.html#47f0dcd099

Na forum widuję magni i modi za 1000-1200 zł, więc całkiem dobra cena.

Sam bym chętnie kupił, ale chwilowo nie mam kasy.

Ktoś wczoraj załapał się na DAP Pioneera na ibood.com? Był po 1159+29.9 PLN cena bardzo atrakcyjna za nowke

1 minutę temu, Jaro54 napisał:

Ktoś wczoraj załapał się na DAP Pioneera na ibood.com? Był po 1159+29.9 PLN cena bardzo atrakcyjna za nowke

W sumie to chyba nikt :ph34r:

• Like 1