Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Jaro, nie zamawiaj tej karty, nie ma sensu :

 

http://allegro.pl/show_user.php?uid=43659996&type=fb_all&feedback_type=fb_recvd_neg

 

Wczytaj się w anulowane negatywy o kartach i pędrakach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie co będzie szybciej... ludzie nauczą się nie zamawiać tych śmieciowych kart czy może nastanie tolerancja dla AK380SS...

 

K702 za 430zł: http://allegro.pl/akg-k702-studio-hi-fi-i6770548230.html

Edytowane przez crysis94
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, paratykus napisał:

Jaro, nie zamawiaj tej karty, nie ma sensu :

 

http://allegro.pl/show_user.php?uid=43659996&type=fb_all&feedback_type=fb_recvd_neg

 

Wczytaj się w anulowane negatywy o kartach i pędrakach.

jeśli zamówię to z odbiorem osobistym w Krakowie i zapłatą na miejscu. Sprawdzę tez kartę na miejscu, jeśli coś nie tak to zwracam towar jako niezgodny z zamówieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Jaro54 napisał:

jeśli zamówię to z odbiorem osobistym w Krakowie i zapłatą na miejscu. Sprawdzę tez kartę na miejscu, jeśli coś nie tak to zwracam towar jako niezgodny z zamówieniem

O, to inna bajka :)

Ciekaw jestem dalszego ciągu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chce zobaczyć czy to wałek czy moze takie KZ ty wśród kart pażywiom uwidim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jaro54 napisał:

jeśli zamówię to z odbiorem osobistym w Krakowie i zapłatą na miejscu. Sprawdzę tez kartę na miejscu, jeśli coś nie tak to zwracam towar jako niezgodny z zamówieniem

na miejscu zapełnisz ją do >64 GB ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, hibi napisał:

na miejscu zapełnisz ją do >64 GB ?

W Fiio są dwa sloty a ja mam 6 kart 64GB z karty na kartę przekopiuję zawartość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Momentumy prawie już kupiłem jednak w ostatniej chwili zauważyłem mały szczegół. Wygląda na to że był zwrot z aukcji wystawionej jakiś czas temu - http://allegro.pl/sluchawki-sennheiser-momentum-over-ear-duze-i6751152285.html

Tylko co ciekawe na nowych zdjęciach brakuje jednej śrubki łączącej pałąk tzn. zamiast 4 są 3.

 

@EDIT

Sprzedający mi odpisał - to jest drugi egzemplarz słuchawek. Ze sprzedaży wcześniejszego nawet wrzucił screena. Braku śrubki nie zauważył jednak twierdzi że nie wpływa to w żaden sposób na stabilność konstrukcji. Czyli teoretycznie można brać. Ja jednak rezygnuje bo przypomniałem sobie o tym że muszę najpierw kupić namiot :P

Edytowane przez BamboszeK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.04.2017 o 15:45, BamboszeK napisał:

Te Momentumy prawie już kupiłem jednak w ostatniej chwili zauważyłem mały szczegół. Wygląda na to że był zwrot z aukcji wystawionej jakiś czas temu - http://allegro.pl/sluchawki-sennheiser-momentum-over-ear-duze-i6751152285.html

Tylko co ciekawe na nowych zdjęciach brakuje jednej śrubki łączącej pałąk tzn. zamiast 4 są 3.

 

@EDIT

Sprzedający mi odpisał - to jest drugi egzemplarz słuchawek. Ze sprzedaży wcześniejszego nawet wrzucił screena. Braku śrubki nie zauważył jednak twierdzi że nie wpływa to w żaden sposób na stabilność konstrukcji. Czyli teoretycznie można brać. Ja jednak rezygnuje bo przypomniałem sobie o tym że muszę najpierw kupić namiot :P

 

Kurna wziął bym, ale na razie mam za dużo, a na bazarku nic nie schodzi :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ksyhoo napisał:

Poradnik pod tytułem "Jak opisywać sprzęt aby go nie sprzedać", pomijając już cenę ehhh.

 

http://allegro.pl/hifiman-he-560-i6773356791.html#thumb/4

 

 

Pomijając już to, że okazja to żadna. Mykupyku puścił je z kłopotami za mniej niż 2 tys. z tego co pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, awayeah napisał:

 

Pomijając już to, że okazja to żadna. Mykupyku puścił je z kłopotami za mniej niż 2 tys. z tego co pamiętam

 

WTF ? kupil nowe za 3000zl a sprzedaje za 3800? juz widze te kolejki chetnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Noah napisał:

 

WTF ? kupil nowe za 3000zl a sprzedaje za 3800? juz widze te kolejki chetnych

Miałem to samo pisać, złoty laur Janusza należy mu się :ph34r:

Godzinę temu, Noah napisał:

 

WTF ? kupil nowe za 3000zl a sprzedaje za 3800? juz widze te kolejki chetnych

Miałem to samo pisać, złoty laur Janusza należy mu się :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, awayeah napisał:

 

Pomijając już to, że okazja to żadna. Mykupyku puścił je z kłopotami za mniej niż 2 tys. z tego co pamiętam

 

na forum nikt za 1800 nie chciał, to na allegro sprzedałem za niecałe 2200

 

2-2,5 są warte, ale lepiej upolować he4 a najlepiej dołożyć do he6... i dla mnie ciekawsze od he560 są sonorusy IV i hawki, do tego tańsze i łatwiej je rozruszać...

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKG K812 za 3000(L) lub 3500(kt), nie ma real foty

alle alledrogo wykastrowało komentarze, ktoś cały czas kupuje, a nie sprzedaje i ZER0, null, nada, nothing.. dziedzictwa swojej kompetencji, bycia 100% ok w komentarzach, miałem ok 200 a teraz jak ja , czym mam świadczyć gdybym sprzedawał <_< alle*uje!

Takstar Pro80 za 170

Edytowane przez matkin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności