Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, jurgensjurgens napisał:

No tu kogoś fantazja poniosła konkretnie :D W opisie "jak nowe" a pady wyglądają, jakby nie zdążyły uciec przed Robsonkiem turlającym się do kibla.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, jurgensjurgens napisał:

O co chodzi Panowie. Prosiłbym o wytłumaczenie zjawiska.

Beyerdynamic 990 Pro

Nowe na gwarancji w sklepie - 600 zł

...

 

Ba! Chcą mało stracić. To realizacja marzenia: kupić, poużywać ze dwa lata i bez straty sprzedać. :)

To jest legalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Pietern napisał:

 

Ba! Chcą mało stracić. To realizacja marzenia: kupić, poużywać ze dwa lata i bez straty sprzedać. :)

To jest legalne.

 

Najlepszym przykładem jest espressivo. 3 letni egzemplarz kupiony za 800-900 zł a wystawiony na aukcji za 1250 bo Pan Feliks zebrał kilka nagród i teraz nowy sprzęt stoi za 1500 i jak się chce z gagatkiem negocjować cenę to jeszcze jegomość wielce oburzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Michaelz napisał:

 

Najlepszym przykładem jest espressivo. 3 letni egzemplarz kupiony za 800-900 zł a wystawiony na aukcji za 1250 bo Pan Feliks zebrał kilka nagród i teraz nowy sprzęt stoi za 1500 i jak się chce z gagatkiem negocjować cenę to jeszcze jegomość wielce oburzony.

Są rzeczy, które drożeją. Jak się to komuś nie podoba, to nie musi kupować. AKG K1000 też kiedyś kosztowały chyba z 2500zł, a teraz nie ma problemu żeby zapłacić za nie 6000zł, kolejne słuchawki HD800 kiedyś kosztowały 3000zł, teraz za tyle można sprzedać 6 letnie używki. Takie są ceny :)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle, to używane słuchawki wzbudzają we mnie obrzydzenie. Owszem, można kupić ale potem trzeba dokładnie umyć, odkazić, wymienić nausznice i obszycie pałąka (o ile jest wymienne). Cholera wie, ile robactwa może siedzieć w nausznikach - pluskwy, wszy czy inne gnidy.

Zdarzyło się, kupiłem kilka razy używki ale rozebrałem do ostatniej śrubki (i tak nie ma już gwarancji), umyłem, potem pełna dezynsekcja, nowe pady itp. Inaczej używanych słuchawek po nieznanej osobie w życiu bym na głowę nie założył. Już wolałbym używane majtki wsadzić sobie na łeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jurgensjurgens napisał:

Tak w ogóle, to używane słuchawki wzbudzają we mnie obrzydzenie. Owszem, można kupić ale potem trzeba dokładnie umyć, odkazić, wymienić nausznice i obszycie pałąka (o ile jest wymienne). Cholera wie, ile robactwa może siedzieć w nausznikach - pluskwy, wszy czy inne gnidy.

Zdarzyło się, kupiłem kilka razy używki ale rozebrałem do ostatniej śrubki (i tak nie ma już gwarancji), umyłem, potem pełna dezynsekcja, nowe pady itp. Inaczej używanych słuchawek po nieznanej osobie w życiu bym na głowę nie założył. Już wolałbym używane majtki wsadzić sobie na łeb.

Screen+shot+2012-09-20+at+9.41.03+AM.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2017 o 20:43, crysis94 napisał:

http://allegro.pl/okazja-sennheiser-hd800-i6758590204.html - ładne HD800 w dobrej cenie, ale tylko odbiór osobisty w Jeleniej Górze, jutro koniec

 

A z której strony one "ładne"? Bo dla mnie wyglądają jakby ktoś z nich próbował zrobić klocki hamulcowe. 

 

4 minuty temu, Gorionn napisał:

Evil chyba po % :D

 

Raczej silnik forum po %. Niestety, ale dla mnie jest ono nieużywalne. Na szczęście przy usuwaniu postów nie mam już komunikatu 405 not allowed.

 

 

Edytowane przez EvilKillaruna
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, crysis94 napisał:

@up

Już Ci chyba mówiłem, że jesteś przewrażliwiony ;)

To je audio, nie obraz :P

 

Nie mówiłeś. Poza tym po prostu jestem realnie oceniający to co widzę. To jest właśnie powód, dla którego nigdy więcej używanych HD800 nie kupię. Słuchawki to nie obraz, ale jak ktoś rzuca nimi po ścianach to raczej też nie jest to zbyt dobrze rokujące. 

 

 

EDIT: nie no naprawdę, tu nie da się pisać przy obecnym stanie silnika forum.

 

Edytowane przez EvilKillaruna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, czesiu89 napisał:

@up

śmierdzi Chińszczyzną

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

ale za takie grosze można sprobować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta może mieć rzeczywistą pojemnośc 8-16 GB... raz tak się nacięliśmy z jednym z forumowiczów. Chinczyk kasę oddał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jest to spora hurtownia w Krakowie. Jakby co to zrobi sie ostatni zajazd w Galicyji i dojdzie swoich krzywd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, spark13 napisał:

Mają profil na allegro i na szczęście są odpowiednie komentarze.

 

...które o samych kartach nie świadczą.

Tak czy inaczej za tą kasę to Panie ni ma prawa działać!

 

EDIT: A jednak świadczą, trzeba czytać unieważnione komentarze:D.

Edytowane przez Gourney
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Gourney napisał:

Tak czy inaczej za tą kasę to Panie ni ma prawa działać!

A KZty łamia te założenie, prawda? Zamówię sztukę i zobaczę jak to sie spisuję. Nóż widelec to takie KZ wśród kart :)

A jak nie to zrobię Ostatni zajazd w Galicyji :)

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności