Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Undertaker napisał(a):

i całość za te RE9 nie powinna wyjść więcej jak 1300 za słuchawki za które hihimen życzył sobie niedawno 3700... :)

Widziałem na ebayu ostatnio RE9 za ok 1300-1400 prawie nowe i się zastanawiałem czy nie brać. Cena super teraz. 
Nie miałem ich w rękach, ale ponoć strasznie odpustowy plastyk. Jestem ich bardzo ciekaw, bo na YT oglądałem recenzję hifimanów (robione przez Q21) i była tam mowa, że Tool brzmi na nich rewelacyjnie. 
Dla mnie póki co jeśli chodzi o brzmienie Toola to na 1 miejscu Clear MG, 2- Sivga P2 3- Edition XS. W tej chwili leci mi na Owlach i tez jest fajnie :)

.......
BTW - Senki HD800 za 2000 zł - podejrzanie tanio, ale może ktoś ma blisko i może osobiście złapać. 

https://www.olx.pl/d/oferta/sluchawki-hi-fi-sennheiser-800-CID99-IDRUINE.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, greg_jg napisał(a):

Nie wiem ile wcześniej najmniej kosztowały ATH-WP900, ale w tej chwili są w Top Hifi za 2 399 zł (kolejna oferta z ceneo to 3 199 zł).

Jeszcze niedawno w Top Hi-Fi były za 2279 zł, bo dodatkowo jakiś rabat w koszyku z automatu wpadał.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie do końca, bo jak kiedyś prawie-kupiłem (znaczy kupiłem i anulowałem) HE6se v2 od nich właśnie niby z polskiego czy tam europejskiego magazynu (już nie pamiętam dokładnie co mi pisał, chyba faktycznie PL bo się dziwiłem temu nieco że mają tu swoje magazyny) to tak jak pisałem przy płatności Paypal za wysyłkę doliczyli chyba z 62 dolce... Tam wyżej @BearPLsprawdzał i niby trochę mniej ale też coś doliczają. Z tego co zrozumiałem nic już więcej być nie powinno, ale głowy nie dam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wysyłka z magazynu UE to brak opłat celnych (tak mi odpisali z HiFiMana rok temu), a koszty wysyłki RE-9 można sprawdzić wrzucając w koszyk i dla Polski wynoszą 36 USD. 

Edytowane przez x86
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dirian napisał(a):

Mesty MKII za 6k - https://audeos.pl/pl/p/Unique-Melody-MEST-MKII/1304

 

I trochę innych promek lepszych lub gorszych - https://audeos.pl/pl/promotions

 

Jakby ktoś miał możliwość ściągnięcia osobiście/przez kogoś przez granicę z US to na musictecku jest promo za 900$, czyli jakieś 4100 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Play napisał(a):

Lepiej spierać polskich przedsiębiorców ☝️

Powiem tak, jakbym miał ściągać z US za 5,2 vs. 6k, to wziął bym z Audeosa. Gdybym akurat wracał/ktoś ode mnie z biura wracał z US to wziąłbym z Musictecka, jednak 2000 to niemało pieniedzy. Ale to kto co lubi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, wwd napisał(a):

X2HR z francuskiego amazona za 81 euro z przesyłką:

https://www.amazon.fr/gp/product/B01N5VHLUG?t

 

Nie wiecie jak wygląda zwrot do amazon.fr kurier? inpost? Na swój koszt?

Na swój koszt zwrot konsumencki, jeżeli jest problem z produktem to wtedy zwrócą koszty wysyłki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, marek_m napisał(a):


Moje doświadczenie jest inne. Przytocz źródło.


Sent from my iPad using Tapatalk

Moje doświadczenia, moich znajomych, ludzi z pewnego portalu z okazjami, którzy kupują na innych amazonach. 

Edytowane przez LukaszS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności