Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA ! Najprawdopodobniej fake :

https://www.olx.pl/d/oferta/sennheiser-hd600-CID99-IDKWWXA.html

HD600 za 320 zł

sprzedający ma drugie ogłoszenie :
https://www.olx.pl/d/oferta/sennheiser-hd600-idealny-stan-gwarancja-klasyk-z-irlandii-CID99-IDKM6hp.html#34cd9d993a

Chyba mu się włamali na konto i jakaś nowa metoda oszustwa na przesyłkę OLX ?

Edytowane przez cpu1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, cpu1 napisał:

HD660S za 900 zł z dodatkowym kablem 4.4mm :
https://allegrolokalnie.pl/oferta/sennheiser-hd-660s-evr

Hmm.. a ten kabel 4.4mm nie jest w komplecie, zdaję mi się, że tam były dwa kable dołączone, w tym 6.3mm?! No i szkoda, że bez Etui, fajne jest. 😗

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, neonlight napisał:

Hmm.. a ten kabel 4.4mm nie jest w komplecie, zdaję mi się, że tam były dwa kable dołączone, w tym 6.3mm?! No i szkoda, że bez Etui, fajne jest. 😗

Masz rację z tym kablem 4.4mm. Zdjęcie z recenzji na rtings.com
cable-large.jpg

Edytowane przez cpu1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyko brak dowodu zakupu może świadczyć o ali pochodzeniu i ali "gwarancji"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, cpu1 napisał:

No i po promocji bo podniósł cenę do 360 zł. Pewno zirytował się dalszymi negocjacjami 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po promocji bo podniósł cenę do 360 zł. Pewno zirytował się dalszymi negocjacjami 
Albo sobie przypomniał, że przecież jeszcze płacił VAT i cło jak kupował w Xiaomai Electronic Store
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na OleOle sa outletowe DT1770 pro z lekko poniszczonym futeralem za 1045zl.

Cena niezla jak ktos czai sie na ten model. Ja bym chetnie ich posluchal, ale moje posiadane sztuki nie wpuszcza kolejnej do haremu. W dodatku zamkniete i z kontrowersyjnymi niejednomyslnymi recenzjami, odejscie od zrownowazonego grania, ktore preferuje najbardziej. Jednak jesli ktos celuje w basowe sluchawki z duza dynamika to chyba nie ma co sie dlugo zastanawiac. Mnie pik beyerowski na sopranach w DT1990 i nawet w Amironach jakos nie dokuczal, tutaj jest chyba mniej odczuwalny, ale na to tez dla formalnosci zwracam uwage.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, neonlight napisał:

 

 

awkward-weird.gif

Daj znać jak wrażenia po odsłuchu. Sam się nad nimi zastanawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MrBrainwash napisał:

vs DT1990 by się przydało 🙏:)

Hehe.. też mnie to interesuje, bo razem ich jeszcze nie miałem, a rozwiałoby to moją wątpliwość w obiegową opinię, jakoby DT1770Pro były znacznie gorsze od DT1990Pro, w co (z pamięci) szczerze wątpię, bo osobiście bardziej przypadła mi do gustu zamknięta wersja. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, neonlight napisał:

A co chciałbyś wiedzieć, pytaj? 😉

Np. jak się spisują z ciężka, szybką muzyką (Slayer, Morbid Angek, Entombed), z ambientem (typu Biosphere), filmową (typu Hans Zimmer), jaki komfort przy dłuższych odsłuchach, czy Twoim zdaniem zmiana padów faktycznie mocno wpływa na brzmienie itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Undertaker napisał:

Możesz zasięgnąć też w odmęty pamięci i porównać z limitowanymi DT770 32 ohm - czy taka sama czerń czy może więcej złota ;)

Nie no, aż tak dobrze to nie ma, DT770 32Ω LE, bo chyba o tych mowa, to inna półka jakościowa, ale zamysł podobny, choć chyba 770'ki miały bliższą średnicę, ale to było spowodowane tym, że grały bardziej na twarz. DT1770 grają też bezpośrednio, z dużym basem, jednak scena jest znacznie większa, choć czuć jej granicę, w przeciwieństwie do takich AH-D7000, które w tym aspekcie zachowują się, jak otwarte, rozdzielczość lepsza, góra lepiej rozciągnięta. Budowa DT1770, to wiadomo, już lepiej się nie da. ;)

 

8 minut temu, Elhaz_77 napisał:

Np. jak się spisują z ciężka, szybką muzyką (Slayer, Morbid Angek, Entombed), z ambientem (typu Biosphere), filmową (typu Hans Zimmer), jaki komfort przy dłuższych odsłuchach, czy Twoim zdaniem zmiana padów faktycznie mocno wpływa na brzmienie itp

To zależy od preferencji, np. ja wolę mieć objętość, duży wolumen dźwięku w takiej muzyce, natomiast są tacy, którzy wolą z kolei szybkość i precyzję, więc dla tych drugich DT1770 się nie sprawdzą raczej. 1770'ki grają bezpośrednio, z wygarem, bez owijania w bawełnę i wsłuchiwania się w najdrobniejszy szmer, ma być koncertowo, efektownie i jest. 

 

Jeśli chodzi o komfort użytkowania, to też jest kwestia indywidualna, przy dużej głowie niektórzy narzekają na silny ścisk, jak w przypadku HD600 itp., mnie ten problem nie dotyczy, bo mam małą głowę, więc dla mnie są wygodne. ;)

 

Tak, pady wpływają na dźwięk, tym bardziej w tym przypadku, gdzie mamy do dyspozycji welury i skóropodobne. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, neonlight napisał:

Nie no, aż tak dobrze to nie ma, DT770 32Ω LE, bo chyba o tych mowa, to inna półka jakościowa, ale zamysł podobny, choć chyba 770'ki miały bliższą średnicę, ale to było spowodowane tym, że grały bardziej na twarz. DT1770 grają też bezpośrednio, z dużym basem, jednak scena jest znacznie większa, choć czuć jej granicę, w przeciwieństwie do takich AH-D7000, które w tym aspekcie zachowują się, jak otwarte, rozdzielczość lepsza, góra lepiej rozciągnięta. Budowa DT1770, to wiadomo, już lepiej się nie da. ;)

 

To zależy od preferencji, np. ja wolę mieć objętość, duży wolumen dźwięku w takiej muzyce, natomiast są tacy, którzy wolą z kolei szybkość i precyzję, więc dla tych drugich DT1770 się nie sprawdzą raczej. 1770'ki grają bezpośrednio, z wygarem, bez owijania w bawełnę i wsłuchiwania się w najdrobniejszy szmer, ma być koncertowo, efektownie i jest. 

 

Jeśli chodzi o komfort użytkowania, to też jest kwestia indywidualna, przy dużej głowie niektórzy narzekają na silny ścisk, jak w przypadku HD600 itp., mnie ten problem nie dotyczy, bo mam małą głowę, więc dla mnie są wygodne. ;)

 

Tak, pady wpływają na dźwięk, tym bardziej w tym przypadku, gdzie mamy do dyspozycji welury i skóropodobne. 

To chyba trzeba będzie niedługo rozbić świnkę skarbonkę 😜

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności