Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, cpu1 napisał:

Też o nich myślałem nie raz. Nie miałem okazji ich przetestować ale po recenzjach i opiniach mam o nich wyobrażenie jako kliniczne skalpele z deficytem muzykalności.

 

😯 zdecydowanie warto ich posłuchać samemu, najlepiej wypożyczyć do domu na pare dni. Braku muzykalnosci to bym im w życiu nie zarzucił;)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
zdecydowanie warto ich posłuchać samemu, najlepiej wypożyczyć do domu na pare dni. Braku muzykalnosci to bym im w życiu nie zarzucił
 
Zdecydowanie bym polecił posłuchać. Są chyba najbezpieczniejszym wyborem pierwsze słuchawki w których nic mnie nie irytuje tylko zakładami słucha. Zawsze było a tu trochę góry tu trochę dołu tam scena. U mnie grają z cayinem iDAC6 + iHA6 i jest cacy nie wymienił bym na nic innego chyba że na he5 w drewnie id michalczouka. Jedyny minus to że nie da się ich rozkręcić jak planarow

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FC skalpele, bezduszne i chirurgiczne? Eee one są łagodne jak baranki, muzykalne i dobrze oddają koloryt, zdecydowanie w stronę ciepełka, a nie odwrotnie. Faktycznie w tym pułapie bardzo fajne słuchawki w których rzeczywiście nic nie denerwuje. Mają też swoje wady w postaci raczej intymnej sceny, więc dla miłośników halowego grania nie tędy droga.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Focal Elegia za 490 Euro

https://www.fnac.com/Casque-hi-fi-ferme-circum-aural-Focal-Elegia-Noir/a14722445/w-4

Niemniej nie wiem, czy fnac wysyła do Polski słuchawki. Bo czytniki owszem.

Edytowane przez Wisting
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony Z1R za 6500:

https://www.olx.pl/d/oferta/sluchawki-sony-mdr-z1r-CID99-IDL8b5N.html

Edytowane przez konrad_a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, cpu1 napisał:

 

https://www.olx.pl/d/oferta/sluchawki-sennheiser-hd800-i-wzmacniacz-hdvd800-CID99-IDL93T5.html?reason=ip|lister

Czyżby pan Bogusław miał dwie pary HD800 ... ? Tu już mniej okazyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chico99

Też mnie to zastanawia bo tych w drugim ogłoszeniu już tak skrupulatnie nie opisał. Najlepiej zadzwonić i dopytać. Region Warszawy więc i obejrzeć na miejscu wielu będzie miało okazję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam blisko. Zastanawiam się czy nie podjechać :) . Poduchy do wymiany a tak w sumie fajny stan.

 

Ups link już nie dziala. Pewnie wałek, albo szybko poszły.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówiłem się z nim na odbiór osobisty następnego dnia, mieliśmy wszystko potwierdzone, nawet telefonicznie musiałem mu obiecać, że nie będę się negocjował. Godzinę później dowiedziałem się, że nieaktualne, bo ktoś mu przelał w ciemno pieniążki na konto. Nie wiem czy to taki dobry deal, słuchawki trochę poniszczone, odszczypane tu i tam, pady do wymiany. Nawet na zdjęciach wszystko niechlujnie i brudno. To taki model, że lepiej dać więcej, ale kupić w stanie kolekcjonerskim i potrzymać parę lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, cpu1 napisał:

To współczuję. Ja tak nie robię. Jak się z jednym umawiam to finalizuję z nim do końca.

A co w tym dziwnego? Zmienił zdanie bo chciał zobaczyć sprzęt, był w pobliżu lub deszcz przestał padać. Każdy robi co uważa i chyba tu współczucie nie jest konieczne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, cpu1 napisał:

To współczuję. Ja tak nie robię. Jak się z jednym umawiam to finalizuję z nim do końca.

Nie chodziło mi o olanie kogoś z kim się umawiam tylko o to, że nieraz pojawiała się możliwość zmiany formy transakcji.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Rafacio napisał:

Nie chodziło mi o olanie kogoś z kim się umawiam tylko o to, że nieraz pojawiała się możliwość zmiany formy transakcji.

W porządku rozumiem, ale nie w tak krótkim czasie jak miało to miejsce pomiędzy dwoma kupującymi. I typ jeszcze tłumaczył że ktoś mu nagle wpłacił w ciemno - co to 10 zł przelano bez informacji że kasa poszła ? Nic się nie trzyma kupy, a moim zdaniem umawiał się żeby zyskać czas. Mogę się mylić ale miałem kiedyś podobną sytuację i był to niestety oszust. 

Edytowane przez cpu1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z nim przez telefon dość długo i słychać było, że gość jest mocno zbzikowany na punkcie audio, zajawkowicz. Nie posądzałbym go o oszustwo. Jedynie nie spodobało mi się, że nie jest honorowy. Umawiamy się na konkretną godzinę, wysłał adres, dostał informację, że jeśli ze sprzętem wszystko okej to na pewno biorę, nawet na cenę się dogadaliśmy i nie zaskoczyłbym go żadną negocjacją. Natomiast za chwilę wyjeżdża, że ktoś mu przelał pieniądze i ze mnie zrezygnował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wynegocjowałeś 100-200 zł od ceny z ogłoszenia, wystarczyło że następny kupiec zaproponował pełną kwotę, żeby skłonić sprzedającego do wycofania się z transakcji.

Edytowane przez dj1978
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na amazon.de są zniżki na Monolith M300 i M350 15%. Nie wiem czy na inne też ale te dwa są z promocja M350 za 100 euro, M300 za 111 euro

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności