Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Jakim cudem 682zł? Mi pokazuje prawie 1000.
Jak z koszyka dasz zapłać to wtedy masz 144$. Pamiętajcie, żeby sobie zmienić walutę na AliExpress na dolary i najlepiej płacić Revolutem, wychodzi najkorzystniej. Jeśli macie ustawione PLN na Ali to przelicza z dolara na PLN ich złodziejskim kursem. To jest ich metoda na dodatkowe, ogromne przychody.

20221105_172326.jpg

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SeagaL napisał(a):

Jak z koszyka dasz zapłać to wtedy masz 144$. Pamiętajcie, żeby sobie zmienić walutę na AliExpress na dolary i najlepiej płacić Revolutem, wychodzi najkorzystniej. Jeśli macie ustawione PLN na Ali to przelicza z dolara na PLN ich złodziejskim kursem. To jest ich metoda na dodatkowe, ogromne przychody.

20221105_172326.jpg

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
 

Są jeszcze dodatkowe rabaty / kupony, warto spróbować czy działają bo do urwania kolejne $12. https://www.pepper.pl/promocje/kupony-aliexpress-0111-1211-593110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, SeagaL napisał(a):

Jak z koszyka dasz zapłać to wtedy masz 144$. Pamiętajcie, żeby sobie zmienić walutę na AliExpress na dolary i najlepiej płacić Revolutem, wychodzi najkorzystniej. Jeśli macie ustawione PLN na Ali to przelicza z dolara na PLN ich złodziejskim kursem. To jest ich metoda na dodatkowe, ogromne przychody.

20221105_172326.jpg

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
 

Ale to już cena chyba po odejściu VAT prawda (jak najedzie się na price adjustment)? Który mogą doliczyc na wejsciu do UE w zależności od deklarowanej wartości przesylki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze dodatkowe rabaty / kupony, warto spróbować czy działają bo do urwania kolejne $12. https://www.pepper.pl/promocje/kupony-aliexpress-0111-1211-593110
Niestety nie działają przy tym zakupie R3 Pro w Hiby. Wyświetla się informacja, że kuponów nie można łączyć z tą promocją. Ale tak czy siak za 144$ to jest świetna cena. W dystrybucji PL 2x drożej.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SeagaL napisał(a):

Niestety nie działają przy tym zakupie R3 Pro w Hiby. Wyświetla się informacja, że kuponów nie można łączyć z tą promocją. Ale tak czy siak za 144$ to jest świetna cena. W dystrybucji PL 2x drożej.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
 

Dziwne że nie można skorzystać z kuponów zamiast $3/9, było by korzystniej. Nie da się wyłączyć tej promocji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że nie można skorzystać z kuponów zamiast $3/9, było by korzystniej. Nie da się wyłączyć tej promocji. 
Często tak jest, gdy jest promocja sklepu na dany produkt. Wtedy nie da się go dodać do koszyka tylko można użyć "Kup teraz", tak jak w tym przypadku. Wtedy też dodatkowe kupony nie wchodzą. Jeden produkt, jedna wysyłka.

Cieszmy się, że i tak cena jest rewelacyjna.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, prolim napisał(a):

 

Hifiman obnizyl oficjalnie cene tych sluchawek jakis czas temu do takiego poziomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko drożeje z dnia na dzień a Hifiman obniża cenę. Spadek sprzedaży, zainteresowania tym modelem i próba robienia obrotu na ilości? Nie rozumiem.

Edytowane przez lobuz1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Undertaker napisał(a):

zapowiadane przez @audionanikswego czasu przejęcie rynku audiofilskiego? 

??? Że ja niby zapowiedziałem wzięcie se na garba worka ze zgryzotami samemi???

Under, no co Ty? Nie ma tyle wódki przecież…

Edytowane przez audionanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lobuz1 napisał(a):

Wszystko drożeje z dnia na dzień a Hifiman obniża cenę. Spadek sprzedaży, zainteresowania tym modelem i próba robienia obrotu na ilości? Nie rozumiem.

 

Nie oszukujmy się, znaczna większość audio sprzętu ma ceny z kosmosu które często nijak się mają do jakości dźwięku czy kosztów użytych materiałów. Wiec ewentualną obniżka na cos czego wyprodukowanie nie kosztuje nie wiadomo ile, nawet w tych ciężkich czasach może być dobrym pomysłem. To nie jest Playstation czy inny Xbox gdzie ceny muszą iść w górę bo producent i tak dopłaca do każdego sprzedanego egzemplarza. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Dirian napisał(a):

 

Nie oszukujmy się, znaczna większość audio sprzętu ma ceny z kosmosu które często nijak się mają do jakości dźwięku czy kosztów użytych materiałów. Wiec ewentualną obniżka na cos czego wyprodukowanie nie kosztuje nie wiadomo ile, nawet w tych ciężkich czasach może być dobrym pomysłem. To nie jest Playstation czy inny Xbox gdzie ceny muszą iść w górę bo producent i tak dopłaca do każdego sprzedanego egzemplarza. 

Wiadomo, że koszt wyprodukowania oraz innych dodatkowych kosztów ma się nijak do ceny końcowej lecz nie można na to też tak patrzeć bo płacisz również za koncepcję, rozwiązanie. Szczególnie jeśli chodzi o produkty Pro. Wiemy np. ile kosztują topowe wzmacniacze i nijak to ma się do kosztu wyprodukowania tego produktu. Cena końcowa jest wielokrotnością kosztu wykonania.

W przypadku tej marki widoczne są oszczędności w procesie produkcji (liche wykonanie) i jest nastawiona na zarabianie pieniędzy a nie dbanie o detale, usprawnienia, udoskalanie produktu. Chodzi o generowanie jak największych zysków w jak najszybszym czasie. Skoro ustalili cenę na pewnym poziomie i teraz ją obniżyli to ma to jakieś biznesowe uzasadnienie (pewnie chodzi o pobudzenie sprzedaży tego modelu) i na pewno nie jest troską o konsumenta, wsparciem w tych ciężkich czasach.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lobuz1 napisał(a):

Skoro ustalili cenę na pewnym poziomie i teraz ją obniżyli to ma to jakieś biznesowe uzasadnienie (pewnie chodzi o pobudzenie sprzedaży tego modelu) i na pewno nie jest troską o konsumenta, wsparciem w tych ciężkich czasach.

 

Tak tak, nie chodziło mi o troskę o konsumenta tylko o zachęcenie go do opróżnienia portfela, a że czasy ciężkie, to czasem po prostu trzeba zjechać z ceny.

 

Wystarczy spojrzeć jak nasz komis forumowy ostatnio (nie)funkcjonuje. Generalnie widać, że ludzie tak chętnie już nie kupują. Na headfi też wisi sporo ofert które jeszcze rok-dwa lata temu by zeszły po kilkunastu minutach. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fostex podniósł ceny TH610, Dany Klarki poszli w górę, a Hifiman - najlepszy producent audio obok Ultrasone - robi obniżki. Ino nie ma się co smucić tylko cieszyć trzeba się i radować audiofilskie buzie swe :) 

 

Hifiman Arya v2 za 4696 do nego

 

oldskulowe HE-4 w fajnym zestawie za 700

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wegiel21 napisał(a):

Czy będzie lub już jest jakiś oddzielny temat dla promocji/rabatów związanych z czarbym piątkiem?

Nie ma i w Polsce to raczej black frajer jest, a nie promocje. Ogólnie trzeba być czujnym i patrzeć na ceny sprzed miesiąca lub dwóch, bo to stara zagrywka tzn. podnoszenie cen przed listopadem, aby potem zrobić mega "zniżkę".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hustler napisał(a):

Nie ma i w Polsce to raczej black frajer jest, a nie promocje. Ogólnie trzeba być czujnym i patrzeć na ceny sprzed miesiąca lub dwóch, bo to stara zagrywka tzn. podnoszenie cen przed listopadem, aby potem zrobić mega "zniżkę".

Są jednak uczciwi sprzedawcy a o "Black Frajer" w Polsce niestety dobrze wiem. Powinno to być karane ale niestety nasz kraj to kraj bezprawa i bez sprawiedliwości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black frajer nie wzięło się z niczego, a już na pewno nie z typowego polskiego narzekania na wszystko. Jak ktoś nie kupił czegoś i czeka na promo, to w black frajer będzie musiał mieć dużo szczęścia, aby się załapać.

Czasem są jakieś promo na coś co niespecjalnie ma wzięcie jak powystawowy telefon czy odbiornik siania propagandy zwany telewizorem.

Sam będę polował, ale raczej dla sportu. Poczekam na >=27.12

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka ciekawostka - wczoraj realme gt2 pro w euroagd kosztował 3199, dziś 3799 i... tego samego dnia zaczął drożeć we wszystkich innych dużych sklepach. znaczy black frajer blisko

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności