Skocz do zawartości

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie takie pytanie. W sumie zazwyczaj niewiele mnie obchodzi opinia innych ludzi, bo zakładam co lubię. No ale każdy kto trochę ludzi popoznaje widzi, że no niestety człowieka ocenia się po wyglądzie. Nie chcę zabrnąć do poziomu ludzi tak bardzo "alternatywnych", że człowiek się zastanawia skąd takiego wypuścili. Jako iż jaram się air force one mid to też pomyślałem, że po zajeżdżeniu obecnej pary kupiłbym dwie. Jedną czarną, a drugą białą i nosił po jednym takim jednym takim. Wiem, że sam pomysł trąci o hipsterstwo, ale zastanawiam się czy to już granica, której nie powinienem nigdy przekroczyć :P Założylibyście takie buty na miasto? :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie granica juz dawno przekroczona by była. Ja jestem raczej minimalistą i nie lubie przesadzać. Tak mam juz, ze kupuje tylko markowe rzeczy (psychika zniszczona.. Nie ironizujcie), ale wsrod tego wybieram rzecz raczej o prostym kroju, a przy tym raczej luźne (chyba, ze ide w cos super eleganckiego) i praktyczne. Dla mnie "swaggersy" sa przesada i ta przesada zaczyna sie juz od dresów, ktore sa Rurkami na łydkach i workami w gorze (jak chachi momma czy jak to ustrojstwo sie tam pisze). Chodzenie w butach o rożnych kolorach dla mnie by było totalnym "face palmem". Nie zazdroszczę takim ludziom :D Nie ze tobie xdrope, choc cie nie znam, ale ogolem całej tej kulturze, ktora musi wyglądac jak bombka zeby czuć sie zauważonym. Dodatkowo cały ich "oryginalny" styl jest ledwie kopia biebera.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 29 lat na karku i powinienem się pewnie bardziej "dojrzale ubierać" ale chodzę w dżinsach, najlepiej jakaś bluza z kapturem i fajne buty sportowe. Możecie polecić jakieś dobrze wykonane modele. A chodzi mi o coś w tym stylu co model Lacoste polecany kilka stron wcześniej. Niezbyt rzucający się w oczy, dobrzy wykonany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Scouty zamówione, jutro opłacamy.

Który wersja?

 

pol_pl_Etnies-Scout-Dark-Navy-24791_2.jp

Dark Navy

 

To ja mam te same. Fajną wkładkę mają mn in z tatuażami Masona Ho.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach podobały mi sie scouty tuż po tym jak wyszły, ale w rzeczywistości dla mnie jak kapcio-mokasyny sportowe wygladaja. Pewnie to za sprawa super ultra niskiej cholewki caloszkatlu designerskiego :) Wyrażam opinie i przypominam, ze o gustach sie nie dyskutuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły Scouty i jestem yyy... skonfundowany ich wyglądem. Obawiam się, że ta siateczka nawet dwóch miesięcy nie wytrzyma

Nie panikuj. ;) Gadałem z typem w kamuflage* jak kupowałem i mówił że to tylko wygląd. Ponoć na siłkę Rosherun z meshu ma i nie mają przedarć. Na moich w sumie nie ma śladów zużycia.

 

http://swaggerhypeclub.com/portal/2014/05/test-etnies-scout-camo/

Edytowane przez 4ndr3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności