Skocz do zawartości

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze podbiję o kapciach do kosza - kolejne 2h i moje nogi zdecydowanie chcą nowe buty, może nawet wysokie, te nike kd V, nie low, te wyższe - miał ktoś styczność?

 

Pisane w biegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za model? :) ******ste!

Asics Gel Epirus Aztec Pack

 

Ładne kozaki:). Ja niestety nie mogę w takich chodzić, bo strasznie mi ciepło w stopy. Ciekawy jestem jaka jest cena tych asics'ów?

Przy 30stopniach może być ciepło ale na teraz są ok :P Normalna cena 419zł ale mi się udało kupić trochę taniej ze zniżką w runcolors.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Etniesy Scouty bo chciałem coś na cieplejsze dni i na pewno plusem jest że przy całej przewiewności nie czuje jak np. przy trampkach Vansa "każdego kamyczka pod stopą". No i dałem za nie 189zł :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co to za model? :) ******ste!

Asics Gel Epirus Aztec Pack

 

Ładne kozaki:). Ja niestety nie mogę w takich chodzić, bo strasznie mi ciepło w stopy. Ciekawy jestem jaka jest cena tych asics'ów?

Przy 30stopniach może być ciepło ale na teraz są ok :P Normalna cena 419zł ale mi się udało kupić trochę taniej ze zniżką w runcolors.pl

 

Myślałem że to Gel Lyte III (przez ucha na sznurowadła) ale jęzora dzielonego nie mogłem dostrzec. Fajne są. Sam bym z chęcią ASICSy przygarnał ale zawsze wypadają jakieś inne. ;)

 

A nie, GLIII z Azteca są brązowe.

Edytowane przez 4ndr3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakupiłem sobie buciki:

buty,casual,lacoste-camous-cre,213291553

Chciałem coś bardziej wyjściowego, do marynarki, na święta.

 

A w planach mam Nike Air Force 1 mid (całe białe) + jakieś Airmaxy do krótkich spodenek głównie (mam upatrzonych kilka modeli, jutro podjadę na Chmielną albo do runcolors).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem brać całe białe af1, ale jak zobaczyłem ile się ich na wiosne pojawiło na ulicach dałem sobie spokój:)

Jestem chyba jedną z nielicznych osób, która ma to w poważaniu :D W sensie to, ile osób co ma ;)

Edytowane przez Arkusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja kupiłem Etniesy Scouty bo chciałem coś na cieplejsze dni i na pewno plusem jest że przy całej przewiewności nie czuje jak np. przy trampkach Vansa "każdego kamyczka pod stopą". No i dałem za nie 189zł :)

Gdzie są w takiej cenie? :-)

 

W supersklepie miałem chyba 2x 30zł na święta w prezencie bo 3 lata nic nie zamawiałem i zbierało się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakupiłem sobie buciki:

buty,casual,lacoste-camous-cre,213291553

Chciałem coś bardziej wyjściowego, do marynarki, na święta.

 

A w planach mam Nike Air Force 1 mid (całe białe) + jakieś Airmaxy do krótkich spodenek głównie (mam upatrzonych kilka modeli, jutro podjadę na Chmielną albo do runcolors).

Ja mam jakąś awersję do krokodyla...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzisiaj zakupiłem sobie buciki:

buty,casual,lacoste-camous-cre,213291553

Chciałem coś bardziej wyjściowego, do marynarki, na święta.

 

A w planach mam Nike Air Force 1 mid (całe białe) + jakieś Airmaxy do krótkich spodenek głównie (mam upatrzonych kilka modeli, jutro podjadę na Chmielną albo do runcolors).

Ja mam jakąś awersję do krokodyla...

 

To ją musisz zwalczyć - świetnie wykonane buty i bardzo lekkie - moja druga para od krokodylka i pierwszą sobie chwaliłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o buty do kosza to dzięki za pomoc, jak zwykle wziąłem co innego.

 

Hyperfranchise XD (nie mam pojęcia kto wymyśla nazywy w Nike)

 

6aUmWoP.jpg?1?8057

 

Podobają mi się średnio, jak na koszowe to będą, podobno dobrze amortyzują, usztywniają i podeszwa pancerna, wszędzie miały dobre opinie/recenzje i znalazłem je na allegro za mniej niż 3 bańki.

 

A byłem blisko kupienia kobiaczy/kdv za ~400, na dodatek podobno oba modele mają dosyć miękką podeszwę (przynajmniej w porównaniu do XD) więc na streecie przeżyłyby parę gier, nie więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CM620SGN.jpg

 

A to mój nabytek z wczoraj, New Balance 620.

W porównaniu do innych butów z tematu to oczojebność na poziomie -10...

 

BTW, byliście w sklepie New Balance w Galerii Mokotów? Niezły tam mają sajgon, non-stop tłumy.

Fajne.

Ja byłem nie raz. Aż sie płakać chce jak pogniecione stoją modele 997 wyceniane na 799zł. Postawią na wystawie jeden na drugi z ciężkim drewnianym prawidłem w środku. A bryła buta się rozjeżdża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m554kwb-1.jpg

Ja chyba te wezmę, bo na lato czegoś potrzebuję - Jordany się średnio nadają, a kolejnych szmaciaków typu DC czy Etnies nie zamierzam kupić.

 

@SzaloneMango

Przesadzasz z tą podeszwą, nie ma co hiperbolizować, but jak but, a pomiędzy tymi wszystkimi systemami ciężko wyczuć różnicę. Ze stabilizacją kostki chodziło mi o to, że w przypadku krzywego lądowania, na zbiorze powiedzmy, dużo ciężej jest sobie coś z tą kostką zrobić, niż w butach niskich, gdzie co dwa dni kulałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to głupie porównanie ale spojrzałem dzisiaj na podeszwę w tych AF, które były na boisku ze 3-4 razy i idzie już zauważyć że trochę jej tam zostało.

 

Poza tym te XD mają jakieś dodatkowe szycia, a twarda podeszwa tez zapewni lepszy grip na betonie ;)

 

Systemy systemami mogą sobie to nazywać jak chcą ale jak ludzie mówią że to działa to mi to wystarcza, że ciężko wyczuć różnicę to może racja ale chyba jednak lepiej jak jakieś są.

 

Z resztą okaże się samo bo jutro powinny być to zdam relację ;)

 

Pisane w biegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m554kwb-1.jpg

Ja chyba te wezmę, bo na lato czegoś potrzebuję - Jordany się średnio nadają, a kolejnych szmaciaków typu DC czy Etnies nie zamierzam kupić.

 

@SzaloneMango

Przesadzasz z tą podeszwą, nie ma co hiperbolizować, but jak but, a pomiędzy tymi wszystkimi systemami ciężko wyczuć różnicę. Ze stabilizacją kostki chodziło mi o to, że w przypadku krzywego lądowania, na zbiorze powiedzmy, dużo ciężej jest sobie coś z tą kostką zrobić, niż w butach niskich, gdzie co dwa dni kulałem.

Po ile 554 chodzą? Bo może 373 złap?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności