Skocz do zawartości

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

Troche OFF TOP Sie zrobił czyż nie? Większośc ludzi pod tym tematem chyba zapomniała, ze "des gust is non disputnadum" (czy jak to sie pisze, łaciny nie znam, a mobilnie nie mam czasu sprawdzać poprawnej formy), a także o tym, ze nasze forum łączy ludzi z totalnie rożnych klas wiekowych, stylowych, majątkowych etc. Jestem młody i na lato wole połazić sobie w moich free runach czy trampkach, a w wielkie ciepło w japonkach, ale nie moge wypominać komus, ze chodzi w sandalach nawet takich postawionych na praktykę czy nie wiem, ecco. Ludzie! Ogarnijmy sie. Po pierwsze to buty, a nie żaden sensowny temat do dyskusji i obrażania sie lub rzeczy, ktore posiadamy, a po drugie niech większośc tu obecnych zanim napisze cos zastanowi sie czy nie bedzie to jak wypominanie znajomemu zakupu brzydkiego auta, bo nie stac go, albo nie chce jeździć rolls roycem w wieku 20 lat. Czysto hipotetyczne mowie, bo watpię zeby ktokolwiek na forum mogl sobie pozwolić na rollsa. Jezeli jednak to prosze o kontakt, bo chciałbym sie przejechać :P Anyway.. Mam nadzieje, ze rozumiecie o co mi chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ nikt nikogo tu nie miał w zamiarze obrazić, ani nikt (mam nadzieję) urażony się nie poczuł ;)

 

Raczej jesteśmy świadomi różnic istniejących między nami z takich lub innych przyczyn, które po części wymieniłeś, i myślę, że pożartować z siebie można, w końcu nie jesteśmy na jakimś "sztywniackim" forum :P

Oczywiście jeśli ktoś się tym wspomnianym off-topem poczuł urażony to przepraszam w imieniu zarówno swoim jak i pozostałych off-topujących tu kolegów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz.. Wiele komentarzy dot. Np. Klapeczek roxy, spedalonych butow, komentarzy typu "serio..?" Na czyjeś obuwie raczej nie maja pozytywnego wydzwieku. Sarkazmem "uprzejmym" tez ich nie można nazwac ;)

Nie ma co ukrywać, ale tu sie członkowie forum "cisną" i to o takie ******ły :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze dwa razy dziennie? ;)

 

TvSuperStar, napiszę Ci coś w zaufaniu - na tym forum niektórzy "cisną" z powodu takich błahych tematów jak słuchawki czy kable, więc co dopiero mówić o butach ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roxy nie jest, przez przypadek, marką "for active women" Quicksilvera? ;) Mam "pół szafy" tego drugiego i ani jednej tego pierwszego, wszystko jest w damskiej części tejże szafy.

Edytowane przez KaDargo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no ok, ale niektóre marki są tak ściśle zdefiniowane, że mimo wszystko trochę trzeba się z tym liczyć. Szczególnie w tę stronę. ;)

Edytowane przez KaDargo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak sluchawki. Ja raczej widze, ze jak ktos ma odmienne zdanie biz inny forumowicz to tlunaczy to sluchem I upodobaniam, ktore kazdy ma inne. Patrzac obiektywnie w butach I ciuchach ogolem mamy to samo tylko malo kto potrafi to zrozumiec - Inna filozofiai kultura zakupu, moda, trendy I praktyka. Ciezko Te swiaty porownac. Latwiej by byylo gdybysmy sie poslugiwali przykladem takze beatsow (troche latwiej..), ale tutaj nikt ich powaznie nie traktuje I slusznie.

 

Ci do roxy. Tak to quiksilver dla kobiet. To Ta sama firma.

 

PS. Sorka za literowk - Lumia.

Edytowane przez TvSuperStar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślę że czyjeś buty są paskudne to mu to powiem, nieważne czy to kumpel który ubrał panterkowe maxy czy forum, nie ma co robić sobie kółka wzajemnej adoracji, chyba każdy jest tutaj na tyle duży że ma swoje zdanie i gust i czyjaś opinia, nawet negatywna go nie urazi.

 

O ironio, mówi to jeden z młodszych użytkowników forum ^^

 

Obiektywizm podobno nie istnieje, a w kwestii ciuchów i sprzętu grającego to już na pewno.

 

Dalej średnio zrozumiałem przekaz, no offence ;)

 

BTW co jest nie tak z Twoją Lumią?

 

Pisane w biegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filozofia i obecne podejście do butow, ciuchów, a co za tym idzie trendami, moda, kultura, etc. To jednak temat rzeka. Jesli ktos zrozumiał mnie albo ma podobne zdanie to super, ale jezeli nie no to coz. Po prostu moim zdaniem w takich ocenach czy cos powinnismy sie skupić na sobie, podobnej grupie wiekowej i zainteresowaniowej, a najlepiej to zostać na tym pierwszym czyli osobie własnej. I tyle każdy chciałbym zeby przyswoil z mojej myśli :P

 

Co do Lumii - poprzednim telefonem, ktory miałem na dluzej był iPhone, a klawiatura tam i przyjaznosc edycji jest jednak lepsza i prostsza. Podczas gdy tam na ekranie 3.5 mogłem napisac poemat tutaj cieżko wyklinaniu szybko smsa bez błędów, ale ogolem teleofnik bardzo na propsie ;)

 

A teraz koniec off topa i pytanie do zapewne większości równej mi wiekowo osób - o co chodzi z air yezzami 2? Brzydkie buty za koszmarne pieniądze, a wszyscy o małych horyzontach traktują je jak marzenie. Te buty maja jakas historie czy cos? Nie wiem? Wersje Alpha nosił 2pac czy cos? :D

Edytowane przez TvSuperStar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz koniec off topa i pytanie do zapewne większości równej mi wiekowo osób - o co chodzi z air yezzami 2? Brzydkie buty za koszmarne pieniądze, a wszyscy o małych horyzontach traktują je jak marzenie. Te buty maja jakas historie czy cos? Nie wiem? Wersje Alpha nosił 2pac czy cos? :D

Kolaboracja nike z Kanye Westem.

Mały nakład, duży hajp.

 

Ogólnie straszne buty wg mnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności