Skocz do zawartości

Powitalnia.


Somi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W sumie na forum jestem od albo 7 albo 8 lat, gdzieś zaglądałem bez logowania i zgubiłem mój profil, więc mam nowy ;)

Jestem z bstoku, mam mały pokoik zrobiony na tyle na ile się dało pod względem akustyki i warunków studyjnych, co było nie lada wyzwaniem przy 12m2 ;)

Raczej fan studyjnego brzmienia i maxymalnej ilości detali, niż przekłamywania, więc na codzien używam monitorów odsłuchowych studyjnych, anie typowych hifi.

Pasjonat konsol od Nintendo, ale nie tylko. Pasjonat jeszcze większy japońskiej motoryzacji, ale nie tylko. Pasjonat japońskiego żarcia, ale nie tylko. Pasjonat Apple, ale nie tylko. I tak w koło macieju ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie wlazłem na to forum bez pukania w celach handlowych. Wygląda na to, że zabawię tutaj dłużej.

Możecie oczekiwać ode mnie recenzji sprzętu, który dosyć często wymieniam. Zmieni się to oczywiście, gdy znajdę tę wymarzoną, idealną konfigurację, a że jestem dosyć wymagający to będę bardziej szukał niż znajdywał :)

 

Witam wszystkich i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

To i ja się przywitam. Cześć.

Na forum zaglądam od dłuższego czasu, ale dopiero teraz się witam. Mam nadzieję, że nikogo nie uda mi się negatywnie do siebie nastawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam mam 32lata i muzyki słucham od zawsze.Gratuluję forum,atmosfery.Obecnie słucham na imodzie fiio e11 i Cal.Konfiguracja dobrana dzięki forum i stwierdzam brzmi to zacnie.Dzięki za kawał wiedzy pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siema. Mam 17 lat, forum odwiedzam od dłuższego czasu w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania dotyczące sprzętu grającego. Dzięki Wam stałem się posiadaczem Clipa+ i A-Jaysów których zakupu nie żałuję. Nadszedł czas na słuchawki nauszne, liczę i tym razem na waszą pomoc ;)

Pozdro ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam,

forum odwiedzałem sporadycznie jako gość w minionych czasach najczęściej szukając odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. dzięki temu forum kupiłem CALe z których jestem do dziś bardzo zadowolony. Teraz jednak postanowiłem zagłębić się sferę odbioru dźwięku i pójść dalej. Mam nadzieje że wiele się tutaj dowiem o zagadnieniu.

Jeżeli ktoś zagląda na forum.scigacz.pl może mnie z niego kojarzyć.

Do usłyszenia

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam czytam forum od dłuższego czasu ale dopiero teraz wpadłem na ten temat.

Więc tak 38 lat, Warszawa fan jednego z najbardziej nielubianych klubów w Polsce(nie kibol) związany z audio od dawna wyłącznie stacjonarnym ponieważ w związku z wiekiem coraz częściej spędzam czas na wolnym powietrzu postanowiłem zakupić coś przenośnego i znowu sie zaczeło na pewno wiekszość tu obecnych rozumie o co chodzi.

W domu zostało McIntosh z Sonus Faber i Clearaudio troche kabli i takie tam różne voo doo.

Na razie dzieki pomocy kolegów z forum zakupiłem J3,FiiO E17,FiiO E9, AT ATH ES7.

Witam wszystkich i licze na cierpliwość której mi bardzo brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewna śmieszna wioska w pomorskim, fora zacząłem czytać tak jak o dziwo Leg1on poszukując czegoś dla siebie, były to CALe... A potem poleciał człowiek coraz dalej i teraz jestem tutaj i nawet piszę dość konstruktywne posty, o!

Lat 17, imię Filip i wyjątkowo paskudna osobowość pełna wredoty :D

Edytowane przez Filas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak się wszyscy witają to i ja :P

 

Mam na imię Radek, lat 20. Mieszkam w Solcu Kujawskim a studiuję Zarządzanie na UTP w Bydgoszczy (kolejny bezrobotny się szykuje).

Na forum zawitałem 3 kwietnia tegoż roku szukając słuchawek do 100 zł (wybrałem SL HD681F) i zostałem na dłużej :)

Dzięki pomocy kolegów i koleżanek z forum miałem okazję zapoznać się z wieloma fajnymi modelami słuchawek :)

Na forum głównie doradzam ale też handluję.

 

Pozdrawiam wszystkich ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności