Skocz do zawartości
Uwaga konkurs! Wejściówki na AVS 2018 Czytaj więcej.. ×
Somi

Powitalnia.

Rekomendowane odpowiedzi

Hej hej!

Jako świeżynka i forumowy neofita pozwolę sobie zapoczątkować temat dotyczący powitań wszelakich (mimo poszukiwań, nie udało mi się niczego podobnego znaleźć). Skoro jestem nowy, wszelkie nonkonformistyczne zachowania powinny ujść mi na sucho, a więc...

...witam wszystkich! :)

Somi.

(tymczasowo bez odtwarzacza, za to uzbrojony w najlepsze douszniki świata - SRS 200 N).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj na forum! I kupuj odtwarzacz by być pełnoprawnym użytkownikiem forum ^_^

P.S. Wiesz, że z tego tematu zrobi się wielki OT? :D Pozatym zawsze zastanawiałem się, po co na każdym forum jest podobny wątek.. ja nie widzę w tym sensu, ale skoro inni go widzą to czemu nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej hej, Maba!

Dzięki za powitanie! Jak napisałem w temacie "W Poszukiwaniu Odtwarzacza Idealnego", odtwarzacza nie mam tymczasowo, za to jego zakupowi towarzyszy coraz więcej wątpliwości (na szczęście, w ramach partnerskiej wymiany, za użyczenie SRS 200 moja perełka pozwala mi na użytkowanie swego Creative Zen Stone +).

Większy OT byłby, gdybym umieścił ten wątek na forum "iAudio Software". Zresztą... kto wie, czy temat ten w ogóle przetrwa pierwszą konfrontację z moderatorem forum? ;)

Wątek jest o tyle fajny, że na dzień dobry pozwala odczuć odrobinę przynależności do zgromadzonych tu ludzi (i to abstrahując od solidaryzowania się wynikającego z posiadanego sprzętu - vide: ja). ;)

Pozdrawiam i macham energicznie!

Somi.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Elokwentny i kulturalny...

Witam ;) !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Elokwentny i kulturalny...

Faktycznie, brakuje takich na naszym forum. Tutaj większość jest albo zła, albo brzydka, albo szczera.. albo wszystko razem.

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nowi? Często nietaktowni <_<;) .

Teraz każdy "Nowy" zastanowi się zanim napiszę coś nieprzyjemnego dla drugiego człowieka :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedno Wam powiem- tak spektakularnego i obustronnie entuzjastycznego przywitania na naszym forum nie bylo (albo dawno nie bylo :D). Nie wiem Somi jak to zrobiles, ale gratuluje. Milo Cie widziec :D

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tutaj większość jest [...] szczera..

;d

Teraz każdy "Nowy" zastanowi się zanim napiszę coś nieprzyjemnego dla drugiego człowieka :lol: .

gdyby ktoś przynajmniej czytał regulamin... po co tam napisałem "Jeśli nie masz niczego miłego do powiedzenia - nie wypowiadaj się."? ;]

@Somi - witaj na forum, swoja drogą wątek ciekawy, w sam raz do podpięcia w hyde-parku ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oho, @Somi musze rzecz że sukces wielki założyć wątek by naszemu KHRoN`owi się spodobał, że aż do podpiął ;)

Nie, nie, KHRoN nie jest zły, jest całkiem.. miłym.. człowiekiem ^_^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jedno Wam powiem- tak spektakularnego i obustronnie entuzjastycznego przywitania na naszym forum nie bylo (albo dawno nie bylo :D). Nie wiem Somi jak to zrobiles, ale gratuluje. Milo Cie widziec :D

pozdrawiam

Nie ma dysleksji, dysgrafii, nie zachowuje sie jak osobnik po lobotomii, badz dziecko neostrady - w dzisiejszych czasach to jednak rzadkosc ;) Witamy na forum :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, mam na imię ksy i idę spać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również witam nowego użytkownika :) Dodam tylko, że poczucie integracji ze społęcznością forum można pogłębić na meet'ach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również witam :P

Trafiłem tu przez ForumRowerowe.org dawno temu. Na poważnie zacząłem się zgłębiać w tą tematykę gdzieś w okolicach lutego '07.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej hej! Jestem pod wrażeniem gościnności. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Również witam :P

Trafiłem tu przez ForumRowerowe.org dawno temu. Na poważnie zacząłem się zgłębiać w tą tematykę gdzieś w okolicach lutego '07.

I :lol: ?

"Cześć jestem Sebus_P nie piłem od wczoraj... "

Co to miało na celu <_< ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj Somi, powodzenia w wyborze playerka. A tak wogóle to sprawdźcie w którym dniu ja się zarejestrowałem...ostatni dzień starego roku :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witaj Somi, powodzenia w wyborze playerka. A tak wogóle to sprawdźcie w którym dniu ja się zarejestrowałem...ostatni dzień starego roku :P

Ja w ostatni dzień starego roku kupiłem T60...nie zapomnę tego dnia. Na to forum trafiłem przez wpisanie do Googli "Lark Matrix" :P.

Witaj, Somi - to niewiarygodne że trafił się w końcu nowy użytkownik, który nie zaczął działalności społecznej od założenia tematu " Czy warto kupić to MP4?" http://allegro.pl/item296061758_dtwarzacze...gratis_269.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, Sagaris!

Przez ostatnie lata przyzwyczaiłem się, że moja praca ma głównie "aspekt społeczny"... A co do odtwarzacza: najprawdopodobniej wkrótce sam dołączę do grona szczęśliwych posiadaczy T60 (choć biorę pod uwagę Sansę Clip oraz v39). Po zakupie nie omieszkam się pochwalić. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja trafiłem na to forum wcześniej, bo szukałem playerka, jako gośc pytałem co warto kupić i wszyscy mówili

Bierz T60
był to wtedy czas świetności tego playerka, teraz to tylko słyszę "clip, clip, clip" :P
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja też się przyitam na forum. Od razu pierwszym postem, a co.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

elo elo 3 5 0 ;]

Somi: nie kupuj nic z tej szajstowatej plastikowej T-series :F

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi