Skocz do zawartości

Powitalnia.


Somi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Cześć i czołem.

 

Jakiś czas temu zrozumiałem, że kupno Creativa nie było zbyt trafną decyzją i zacząłem szukać nowego towarzysza podróży.

 

Tak oto trafiłem na Wasze forum... i już zostałem. Było to jakiś czas temu, ale zarejestrowałem się dopiero niedawno, a dziś korzystając z wolnego dnia wypełniłem sygnaturkę.

 

Zazwyczaj unikam zostawiania w necie śladów po sobie ale podoba mi się kilmat panujący na forum i jestem pod wrażeniem Waszej wiedzy.

 

A więc oto jestem i witam Wszystkich i pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich.

Trochę puźno, ale zawsze coś.

Trafiłem tu po poszukiwaniu źródła dobrego mobilnego dźwięku i z forum się sporo dowiedziałem.

Sprzętu nie mam może hi-endowego, ale mi w zupełności wystarcza, choć planuje zmienić słuchawki na coś delikatnie bardziej basowego niż obecne PL11.

A muzyki słucham chyba wszędzie i bardzo różnej. Jeśli ktoś lubi pogadać o cięższej stronie muzyki (i nie tylko) to zapraszam do mnie na forum.

 

Dobrego dnia. Chris.

Edytowane przez Chris von Luke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie planuje tutaj siedziec dlugo ale trzeba zostawic slad po sobie tak wiec witam.Pewnie nie odbiegne tutaj od normy piszac ze slucham nalogowo muzyki - rock, metal, gothic, industrial, ebm, dakrwave, punk.Albo tym ze wydaje kupe kasy na sprzet tylko poto by miec dobrej klasy dzwiek.A tak to nazywam sie Monika pisze z Wawki wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich. Przeglądam forum od jakiegoś czasu, dzisiaj się zarejestrowałem. Lubię posłuchać muzyki (najogólniej mówiąc metal i wszystkie ciężkie brzmienia) dobrej jakości. Liczę na pomoc w wyborze odp. sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wpadam się przywitać z nowymi forumowymi nabytkami. ;) Zachęcam was do zaglądania do hydeparku. I śledzenia wątków odnośnie meetów. W tej sprawie na warszawę, proszę się odzywać do mnie. :)

 

D@rkSid3

Mp3store Warszawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wita was stary/nowy użytkownik wink.gif

Po raz pierwszy zarejestrowałem się latem 2005, kiedy to kupiłem za połowę mojej wakacyjnej wypłaty Samsunga YP-C1 512MB. Niestety przepadł bez śladu 1,5 roku później... ach ten design i to wykonaniesad.gif Jako że moje stare konto chyba przepadło bez śladu stworzyłem sobie nowe i zaczytuję się w zmianach na rynku, jakie zaszły przez tych parę lat biggrin.gif Obecnie szczęśliwy posiadacz Clippa+ (od wczoraj) i KPP (może coś ze mną nie tak, ale takie połączenie bardzo mi odpowiadacool.gif). Ponad to na półce spoczywa sobie m240.

Edytowane przez Vyrm86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Czołem!

 

Czytam Was od jakiegoś czasu i wiele razy pomagaliście podjąć słuszne decyzje. Dziś np. pomogliście mi zdecydować się na cawona e2 i wreszcie podjęłam tę trudną decyzję co do kupna CAL!, z którą nosiłam się od paru lat. Nie wątpię, że się nie zawiodę na Waszej znajomości tematu. Poza tym stoję przed koniecznością recablingu Grado SR80, które od namiętnego używania dość szybko się poprzecierały przy muszelkach i trójniku, więc będę szukała w tym pomocy (rozejrzałam się już na forum na tyle, żeby wiedzieć, do kogo uderzać). Nauczyłam się od Was bardziej doceniać dobry dźwięk i dobry sprzęt, co przy jakoś tam wykształconym słuchu muzycznym powinno było może nadejść wcześniej... ale lepiej późno niż później. I tak to. W odruchu wdzięczności postanowiłam dołączyć, może czasem coś napiszę.

 

Pozdr.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wpadłem na forum na chwilę po długiej przerwie. Chcę tylko napisać, że przed utworzeniem obecnego konta miałem już inne - byłem sławnym użytkownikiem "Dvd". Byłem wtedy całkiem niezłym noobkiem, przepraszam więc każdego, któremu zdołałem zajść za skórę ;). Jak już pisałem, jestem ponownie na forum chwilowo, bo nie interesuję się tymi tematami tak jak dawniej.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności