Skocz do zawartości

Powitalnia.


Somi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich. Mam na imię Dominik, lat 29. Zarejestrowałem się na forum już na początku roku ale dotychczas byłem jedynie "czytaczem".

 

W końcu zdobyłem się na jakąś aktywność i mam nadzieję, że zadomowię się tutaj na dłużej jako czynny użytkownik.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim! Alicja, lat... Nieistotne :P W każdym razie z reguły nie mam problemów z kupnem alkoholu, czy też - bardzo okazjonalnie - papierosów. Nie ukrywam, że jestem zielona jeśli idzie o większość tematów poruszanych na forum, a związanych ze sprzętem audio, proszę więc o odrobinę tolerancji względem mej skromnej osoby :) Postanowiłam się zarejestrować, jako że chcę odmienić choć troszkę ten stan rzeczy. A zanim to nastąpi zasięgnąć języka co warto kupić, a czego nie, postanowiłam bowiem w końcu sprawić sobie porządny (czy raczej porządniejszy) osprzęt, na taki bowiem zasługuje muzyka, której słucham :) Choć kolejne słowa mogą wzbudzić w Was spore wątpliwości co do tego - mój nick "Rio" nawiązuje bowiem bezpośrednio do płyty Duran Duran pod tym samym tytułem :P Tak, wiem, tak samo reagowałam, ale ta jedna jedyna ich płyta jest naprawdę świetna.

No nic, pozdrawiam!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dominik lat 18. Forum ogarniam i mieszam sobie w glowie od ~0,5roku. Przymierzam sie do zakupu czegos lepszego od poczciwych SRS-300, a ze chodze jeszcze do szkoly i nie pracuje/nie jestem jakos bogaty chce dokonac dobrego wyboru. "Ksztalce" sie na mechatronika, ogolnie lubie grzebac tu i owdzie B). Interesuja mnie nowinki technologiczne/komputerowe, a i przejazdzki na rowerze nie odmowie. Pisanie/czytanie na tym forum nie mialoby wogole sensu gdybym nie lubial muzyki. Nie, ja kocham muzyke! Slucham wszystkiego z wyjatkiem dubstepu i innych podobnie wyrafinowanych gatunkow muzycznych. Z gory dziekuje wszystkim, ze pomagacie takim newbie jak ja jeszcze bardziej cieszyc sie muzyka. Przepraszam za brak polskich znakow, ale tak juz nauczylem sie pisac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć.
Namiętnie czytałem forum od kilku dni, aż w zdecydowałem się zarejstrować. Jestem Kamil lat 16, lubie słuchać muzyki, ale audiofilem nie jestem EP630(ordzinal) mi wystarczają. Lubie gry, komputery, i jazdę na rolkach. Chodzę do gimnazjum i to chyba tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :)

Na co dzień zajmuję się recenzowaniem sprzętu, ale niestety również jego opisywaniem. Studiuję, gram no i czasem się uczę. Mam nadzieję, że uda się nam podsykutować trochę na różne tematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie! :)

forum przegladam od dluzszego czasu, od nieco krotszego mam tu konto; jednak dopiero dzis postanowilem tutaj na dluzej zostac. mowia mi Michal, obecnie maturzysta (damn). na co dzien staram sie fotografowac i bawic w grafike. mam nadzieje, ze bede tu czestym gosciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na forum ponad rok, jednak nie pisałem na nim. Pora się przywitać. Mieszkam w Bydgoszczy (jak widać na awatarze)
Mój odtwarzacz to Samsung YP-K5, aktualnie poszukuję słuchawek. Muzyka której słucham to: rap i rock. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wit Wam zacni posiadacze słuchawek mark przeróżnych, tu nowy fan Superluxów. Żeby nie wyjść na "małostkowego" tym dziwacznym przywitaniem to krótko zagaje pytaniem. Do posiadaczy SL HD668B Co polecacie na początek aby napędzić, wydobyć pełnie brzmienie ? Obecnie lecę na apce PowerAMP z Lg Swifta L5, SE Elm i Zylo Walkman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich mam na imię Ludomir lat 32 choć wyglądam młodziej. Pracuję w pewnej znanej firmie jako managier.

Mam jakiś tam sprzęt muzyczny który się albo rozpada (Radmor starszy ode mnie) albo jest nówka sztuka (sgs3). Jakieś tam słuchaweczki są ale potrzeba do nich mocy kopałem w pajęczynie światowej i wpadł mi w oko fajny taki przenośny wzmacniacz, niby pudełko po cukierkach, a w środku elektronika.

W niedługiej przyszłości około 6-8 miesięcy będę zmieniał swojego stacjonarnego grajka na coś lepszego, mam nadzieję że pomożecie przy wyborze co to ma być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooooo. Nie znalazlem tego postu wczesniej a szukalem (ale jak widac jakos mi umknal)

 

Wiec witam wszystkich.

 

Kilka slow o sobie. W skrocie dj na emeryturze ;) gralem ponad 10 lat ale sytuacja rodzinna zmusila mnie do zaprzestania bawienia ludzi (wiecej w linku do strony zamieszczonej w moim profilu)

 

Przez te lata bardzo duzo interesowalem sie muzyka. Gralem tylko i wylacznie na pioneerach. Zaczynalem od 500tek. Po drodze posiadalem jeszcze 100, 200, 400, 800 i mialem kupowac 1000ki ale niestety j/w. Mixer zazwyczaj byl 800.

 

Bardzo lubie do dzisiaj grac (czasem zdaza mi sie w jakims clubie zagrac secika).

 

W domu mialem stary lampowy wzmacniacz no name ktory customowam mi go znajomy. Byl wspanialy. Nie jedna koncowka mocy przy nim odpadala. Do tego mialem kilka klockow technicsa (decki, cd, amplituner, dvd etc) dwiek dawaly mi 4 kolumny tonsila ktore pozniej zmienilem na altusy a jeszcze pozniej droga odzyskania wyplaty z clubu dostalem naglosnienie JBL.

 

Od okolo 4 lat nie posiadam zadnego sprzetu grajacego. Sprzet domowy sprzedalem jakies 8 lat temu a pionki poszly 4 lata temu. Od 4 lat jednyn zrodlem mozyki staly sie tylko sluchawki i muza z telefonu. Nie liczac laptopa i TV ;)

 

Teraz jednak postanowilem zaopatrzyc sie w dobre sluchawki by w domu i na zewnatrz posluchac muzyki z dobrego zrodla.

 

W sumie to tyle. Nie ma co sie rozpisywac.

 

Na koniec dziekuje tym ktorzy mi juz pomogli.

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności