Skocz do zawartości

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

37 minut temu, Lord Rayden napisał(a):

Spróbuj i opowiesz nam jak smakuje 

Do tego złota to dałbym kaszankę zamiast kiełby. Byłoby jeszcze bardziej wyszukane danie- ALL BLACK.🤣

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lord Rayden napisał(a):

"hot dog, jak zawsze, serwowany jest w bułce, jednak parówkę zastępuje polska kiełbasa z grilla, która dodatkowo posypana jest jadalnymi płatkami 26-karatowego złota.

"Właściciel reklamuje swój luksusowy wyrób hasłem „Gold is the new black”. I nie tylko lśniąca złotem kiełbasa ma tu zachwycać. Bułka jest czarna, a do tego jeszcze: zasmażana kiszona kapusta, chips z boczku, majonez truflowy, orzeszki ziemne, prażona cebula, szczypior i kolendra"

 

Hot doga można kupić w Sopocie za 99.99 zl

 

2 tygodnie temu była parada smoków w Krakowie. Zabrałem rodzinke bo był piknik na bulwarach i za 2 szaszłyki z chlebem i jedną porcję frytek skasowano mnie 120zł. Później byłem na Małym Rynku gdzie w jednej z rozłożonych budek za 2 nieduże porcje pierogów ruskich zapłaciłem 76zł - cebulka za dodatkową dopłatą jak sobie ktoś życzy... Ten hot dog to przynajmniej jakiś luksusowy i złoty a temte to najwyklejsze na papierowych tackach z jednorazowymi sztućcami. Chyba za rzadko z domu wychodze :)

 

 

Screenshot_20230616-211655_Messenger.jpg

 

Screenshot_20230616-211645_Messenger.jpg

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności