Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Wprawdzie jeszcze trwa Rafa's Garros na mączce bez Rafy, ale trzeba pamiętać, że wkrótce będzie Wimbledon na trawie.. Tutaj w wersji dla ubogich. Nie znam się czy metody szkoleniowe są słuszne, ale kamerzysta spisał się na medal:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ta regulacja nie pozbawia ludzi prawa do prowadzenia pojazdów po 65, tylko wymaga weryfikacji czy są w stanie to dalej robić. Jeśli nie chcesz się podjąć weryfikacji, to nie musisz, tak jak nie musisz jeździć samochodem.
Uprawnienia do kierowania pojazdami wydaje się w jakimś celu. Jeszcze nie tak dawno każdy kto miał samochód służbowy przechodził badania co jakiś czas, w ramach medycyny pracy i uważam że słusznie.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Lord Rayden napisał(a):

"Reforma proponowana przez Komisję Europejską ma zmienić również okres ważności prawa jazdy w państwach członkowskich. Prawo jazdy byłoby ważne jedynie przez 15 lat od momentu jego wystawienia." Wspaniale, będzie można częściej nabijać świniom przy korycie siano.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, to jest problem - wszystkie ograniczenia dostępu generują korupcję.
Ale idea jest moim zdaniem dobra. Nie wiem jak Ty, ale ja nie raz miałem do czynienia z kierowcami-zombie, jadącymi na pamięć, ledwo widzącymi co jest za szybą. Tacy kierowcy są niebezpieczni. I dlatego uważam że przynajmniej badania typu psychotechniki chociaż powinno się u starszych kierowców robić, a w razie złych wyników, pozbawiać możliwości prowadzenia samochodu.

Anty-OT:

2a345d4b4fec3bc3001b4cb16eaed6cd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 minut temu, rfzb napisał(a):

W Polsce od dziesięciu lat wydaje się prawa jazdy maksymalnie na 15 lat😘

Ale z cyklu nie wiem ale się wypowiem

11 minut temu, Najner napisał(a):

Wspaniale, będzie można częściej nabijać świniom przy korycie siano.

Jakie świnie przy korycie i jakie to znowu siano? 100 za dokument i 200 zł za badania łącznie z EKG to jest normalna cena. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam koleżanki które po zdaniu egzaminu na B nie jeździły autem. 10 lat. Jak małżonek chciał oswoić z autem to ledwo podwórka starczyło. A co będzie za kolejne 10?

 

@bakus1233 to jeszcze i ten pasujący do tematu

 

 

 

"Panieeeee auto nie było katowane dziadek tym tylko do kościoła jeździł" :P

Edytowane przez Birken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Jakie świnie przy korycie i jakie to znowu siano? 100 za dokument i 200 zł za badania łącznie z EKG to jest normalna cena. 
Co oznacza, że będą tacy, co zapłacą jakiś 1000 albo 2 takim co zafałszują dokumenty, żeby dalej jeździć, bo albo wiedzą, że nie powinni, albo zrobią to dla zasady, żeby fak de system.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hammerh34d napisał(a):

Co oznacza, że będą tacy, co zapłacą jakiś 1000 albo 2 takim co zafałszują dokumenty, żeby dalej jeździć, bo albo wiedzą, że nie powinni, albo zrobią to dla zasady, żeby fak de system.

czyli na jedno wychodzi. Dalej będzie jeździł tylko zapłaci. Chociaż tyle sprawiedliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, bakus1233 napisał(a):

Masz 65 lat?

Każdy z nas je będzie miał zamiast nowej pary dżins...

 

Rozumiem że dla wielu tutaj wspomniane 300 zł to mało. Fajnie macie.

 

Mam prawko bezterminowe. I nagle ktoś będzie mi je chciał odebrać bo uzna że jestem za stary ??? A potem eutanazja żeby nie płacić emerytury.

 

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności