Skocz do zawartości

Forza Audioworks - zły wtyk


Kevoo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Zamówiłem kabel z Forza Audioworks, przy zamówieniu zaznaczyłem na ich stronie, że do słuchawek Audeze LCD. Przyszedł mi właśnie kabel i wtyk jest niekompatybilny. Czy ja mam mieć do tego przejściówkę jakąś czy dali mi zły wtyk?

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

wtyk.jpg

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Rafacio napisał(a):

A oryginalny kabelek się zepsuł, że zamawiałeś nowy? Czy może był za krótki?

Pytanie choć ironiczne to chyba nie na miejscu na tym forum 😂

Ale zaspokajam ciekawość i nie był zbalansowany, plus Combo iFi Zen DAC + CAN podobno lepiej gra po balansie, zobaczymy 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Kevoo napisał(a):

Pytanie choć ironiczne to chyba nie na miejscu na tym forum 😂

Dlaczego nie na miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kevoo napisał(a):

No generalnie ludzie szukają brzmienia, niektórzy kupują kable po kilka tys., więc pytanie w stylu "po co Ci nowe słuchawki, przecież masz już jedne, zepsuły się?".

Jestem akurat z tych, co kupują nowe słuchawki jak stare się zepsują,  a ostatnio potrzebowałem zmiany na zamknięte. Kable za kilka tys. nie dla mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Bednaar napisał(a):

Jestem akurat z tych, co kupują nowe słuchawki jak stare się zepsują,  a ostatnio potrzebowałem zmiany na zamknięte. Kable za kilka tys. nie dla mnie. 

Ja akurat długo szukałem brzmienia słuchawek, które mi odpowiada. Natomiast co do kabli mam podobnie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Kevoo napisał(a):

Ja akurat długo szukałem brzmienia słuchawek, które mi odpowiada. Natomiast co do kabli mam podobnie :)

Przez kilka lat męczyłem się z Sennheiser HD500,  ale od ponad 15 lat trzymam się AKG i dobrze mi z tym. Ale nawet Koss Porta Pro by mi wystarczyły, gdyby były zamknięte. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2023 o 08:33, Bednaar napisał(a):

Jestem akurat z tych, co kupują nowe słuchawki jak stare się zepsują,  a ostatnio potrzebowałem zmiany na zamknięte. Kable za kilka tys. nie dla mnie. 

 

No i właśnie dlatego jesteś w zdecydowanej mniejszości na tym forum ;) (oczywiście nie żeby to było coś złego, wręcz przeciwnie)

Edytowane przez jouhou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, jouhou napisał(a):

 

No i właśnie dlatego jesteś w zdecydowanej mniejszości na tym forum ;) (oczywiście nie żeby to było coś złego, wręcz przeciwnie)

Wiem, ja jestem meloman typ pasożyta - wchodzę na fora audiofilskie i patrzę, co tam audiofile kupują, po czym wybieram najtańszą opcję i cieszę się muzyką :) Przykład: głośniki Tannoy M1, głównym impulsem do kupna była nagroda EISA w 1998 roku, od 25 lat mi grają i nie mam zamiaru zmieniać :)Słuchawki otwarte: obecnie u mnie jedne z najtańszych sensownych: Koss Porta Pro. Ale słuchawki zamknięte wybrałem takie, co tutaj są niezbyt popularne: AKG K271 MkII - najważniejsze, że mnie się podobają.

Za to sporo kasy wydaję na płyty CD - kilka dni temu zrobiłem zakupy na Amazonie za ponad 300 zł  i czekam na dostawę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności