Skocz do zawartości

MŚ w piłce nożnej Qatar 2022


MichalZZZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 897
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

35 minut temu, wegiel21 napisał(a):

Jeśli dobrze liczę to dziś remis o 20:00 w meczu Argentyny z Meksykiem i wygrana Meksyku z Arabią 3 do 0 a nasz remsi z Argentyną ( w co wątpię ) daje nam 4 miejsce :( ...

 

My mielibyśmy w takim przypadku 5 punktów a argentyna 2 to jak mieli byśmy być ostatni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, MichalZZZ napisał(a):

Na piątym 🤣

 

 

36 minut temu, Cain1916 napisał(a):

To źle liczysz😂

Ok jest to możliwe.

Edytowane przez wegiel21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bob2000 napisał(a):

Argentyna nas zje, jeśli wygra dziś z Meksykiem. A jak przegra to zależy czy będzie im się chciało.

No dokładnie. Tak samo jak zjadła Arabię. A nie, czej...

Edytowane przez micbud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argentyna w końcu coś zaczęła grać, ale z taką grą, to daleko raczej nie zajdą. Dobrze, że Meksyk nic nie strzelił, bo i tak będą grać z Arabią o wszystko. Przy ewentualnej porażce Argentyny z Polską, dalej mają szansę wyjść z grupy, więc wszystko się może zdażyć. A jak przegramy, to jedynie zwycięstwo Arabii z Meksykiem sprawi, że nie wyjdziemy. W innym przypadku będzie się liczył bilans bramek, a tutaj na razie mamy całkiem komfortową sytuację.

Edytowane przez Artorias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Artorias napisał(a):

A jak przegramy, to jedynie zwycięstwo Arabii z Meksykiem sprawi, że nie wyjdziemy. W innym przypadku będzie się liczył bilans bramek, a tutaj na razie mamy całkiem komfortową sytuację.

 

Nie wiem czy to takie jedynie. Patrząc na dotychczasową grę obydwu zespołów to IMHO większym faworytem w tym spotkaniu jest Arabia...

 

Ale jakoś wszyscy z góry zakładają, że Meksyk wygra, mimo że nie strzelił jeszcze żadnej bramki.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Dirian napisał(a):

Nie wiem czy to takie jedynie. Patrząc na dotychczasową grę obydwu zespołów to IMHO większym faworytem w tym spotkaniu jest Arabia...

Ja nigdzie nie napisałem, że są na to małe szanse. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę, że jesteśmy tak strasznie słabi, a Arabia mogła dostać od nas co najmniej 4 bramki (słupek Lewego, a później zepsuta setka, a wcześniej poprzeczka Milika), przy czym oni najgroźniejszą akcje, to mieli karnego z kapelusza, to różnie może być. Arabii też dzisiaj zależało na zwycięstwie, bo tak by przypieczętowali sobie awans. Pamiętajmy, że Meksyk to drużyna, która zawsze dochodziła przynajmniej do 1/8, więc dalej będą groźni (chociaż by uratować honor), mimo niezbyt dobrego ataku.

Edytowane przez Artorias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, micbud napisał(a):

No trudno. Argentyna będzie grała w środę mecz o wszystko. Z Polską :D

Tym razem trzeci mecz jest o wszystko 😁✌️. Czy będzie jeszcze o honor ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie przesadzajcie z tą Argentyną - grają słabo jak na swoje olbrzymie możliwości i z taką grą nie widzę ich nawet w ćwierćfinale.
O wyniku wczorajszego meczu zadecydowała fatalna gra Meksyku (cholerna szkoda tego karnego, była szansa na 6 pkt.) i łyżka miodu w beczce dziegciu w postaci dwóch indywidualnych akcji. W dodatku Ochoa też swoje dołożył i wg. mnie, kanapowego eksperta , mógł się lepiej ustawić - szczególnie przy strzale Messiego. W ogóle to mam wrażenie, że w porównaniu z innymi drużynami Meksyk znowu ma bramkarza, któremu brakuje centymetrów - chociaż nie tak dramatycznie jak za czasów Camposa (ktoś go jeszcze w ogóle pamięta? ).
Jeśli zatem Argentyna dalej będzie grała tak słabo a nasze wzniosą się na swoje wyżyny i nie będą popełniać błędów to remis nie jest jakimś Mission Impossible. Poza tym, jak to w piłce, wystarczy jedna akcja i nagle mamy powtórkę z meczu z Arabią Saudyjską. Oczywiście to działa również w drugą stronę i nasza drużyna może wrócić na tarczy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Ros napisał(a):

W dodatku Ochoa też swoje dołożył i wg. mnie, kanapowego eksperta emoji16.png, mógł się lepiej ustawić - szczególnie przy strzale Messiego. W ogóle to mam wrażenie, że w porównaniu z innymi drużynami Meksyk znowu ma bramkarza, któremu brakuje centymetrów


Zdecydowanie, nie umniejszając świetnego i bardzo precyzyjnego strzału Messiego widać było, że Ochoa jest zwyczajnie zbyt „krótki” :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja, brawo Costa Rica! A buki tylko zacierają rączki - ileż kuponów teraz szlag trafił, to tylko można się domyślać :D Ale poczekajmy jeszcze do końca meczu. 

 

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiękne są te MŚ. Zresztą umówmy się - jak każda tego typu impreza organizowana co 4 lata. Genialnie się to wszystko ogląda. Myślę, że pomysł organizowania mundialu raz na 2 lata nie jest dobrym pomysłem i straciłoby to swój smaczek. Im dłuższa przerwa tym większe oczekiwania i tym sposobem większa przyjemność z oglądania. 

 

Edytowane przez MichalZZZ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności