Skocz do zawartości

Chord Mojo 2


Rekomendowane odpowiedzi

A musi być jakiś wypasiony? Na ali jest cała masa takich kejsów, linka nie podam bo kupowałem bardzo dawno temu.

 

IMG20240110101055.jpg

 

IMG20240110101105.jpg

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego dobrej jakości/funkcjonalności za śmieszne pieniądze.
Piankę/wkład wyciąłem sobie pod wymiar i posklejałem. 
https://allegro.pl/oferta/sztywne-etui-z-kieszonka-na-jbl-go2-czarne-11685323143

 

IMG_3621.jpeg
 

IMG_3622.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, The Grand Wazoo napisał(a):

Masz wtyki magnetyczne w tym Mojo? Polecisz jakiś dobry magnetyczny kabel?

 

Tak, mam. Dobry to nie polecę (w sensie audiofilskości), mam jakiegoś chińczyka Baseus czy innego Ugreena. Wygodne rozwiązanie przy Mojo, którego często zabieram z pracy do domu, wpinam, wypinam w locie co niweluje ryzyko wyrobienia gniazd w dłuższej perspektywie.

Edytowane przez Karmazynowy
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lobuz1 napisał(a):

kiedyś takie polecał.

Zgadza się ale nie najlepiej z ich trwałością - w kabelku chyba jest jakiś element elektroniczny, który uszkadza się i spada wartość przepływającego prądu. W sumie za ok. 2 dolce z hakiem to nie ma co wymagać ale w międzyczasie pojawili się inni producenci więc radziłbym poszukać czegoś innego. Inna sprawa o której warto napisać to wtyk magnetyczny zbierający metalowe opiłki. Przy transporcie w kieszeni/plecaku można coś "złowić" i potem zwarcie gotowe. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 24.01.2024 o 16:58, The Grand Wazoo napisał(a):

Zawsze ustawiony na minimum. 

 

Tez mam minimum gdy podlaczam falcon ultra.  Wyoelnia im srednice. 

 

Wczoraj wieczorem jednak znow mojo 2 byl zalany basem(zadnego eq i croosfeda). Normalnie to ma lepiej kontrolowany bas od dawn pro.  A tu taka ciepła buła.  Jednak musi te pol godziny pograc by zaczal prezentować co potrafi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przymierzam się do zakupu swoich pierwszych IEMów - wybór padł na Unique Melody Mest MKII. Z racji tego, że  do tej pory używałem tylko TWSów, muszę też kupić do nich DAC i moim faworytem jest właśnie Mojo 2 który będzie używany tylko mobilnie. Moje pytanie kieruje do tych którzy użytkują już jakiś czas tego DACa, jak spisuje się na codzień w połączeniu z telefonem? Mam iPhone i Samsunga z USB-C. 

Drugie pytanie brzmi. Bo noga jestem w tym temacie. Planowałem po zakupie nakleić na DACa taki pierścień ze wsparciem MagSafe, tylko nie jestem pewny czy to dobry pomysł. Czy przypadkiem magnes nie wpłynie negatywnie na działanie DAC i jakość muzyki?  

MagSafe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, AngelOfDeathPL napisał(a):

Moim faworytem jest właśnie Mojo 2 który będzie używany tylko mobilnie. Moje pytanie kieruje do tych którzy użytkują już jakiś czas tego DACa, jak spisuje się na codzień w połączeniu z telefonem? 

 

Zależy, co rozumiesz przez mobilność? Jeśli chodzi o zabranie go na wyjazd, żeby posłuchać w łóżku to w porządku, ale na dworze, w komunikacji etc. to jest cholernie niewygodny sprzęt. Dwa razy wziąłem go do pracy, raz używałem w tramwaju i się poddałem. Głównie był używany jako DAC stacjonarny do wzmacniacza. Do Mestów wystarczy dongle, ja ich używałem z FiiO BTR7, ale lepszy byłby Questyle M15. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeonidK napisał(a):

Zależy, co rozumiesz przez mobilność? Jeśli chodzi o zabranie go na wyjazd, żeby posłuchać w łóżku to w porządku, ale na dworze, w komunikacji etc. to jest cholernie niewygodny sprzęt. Dwa razy wziąłem go do pracy, raz używałem w tramwaju i się poddałem. Głównie był używany jako DAC stacjonarny do wzmacniacza. Do Mestów wystarczy dongle, ja ich używałem z FiiO BTR7, ale lepszy byłby Questyle M15. 

Z założenia 90% czy będzie używany w komunikacji miejskiej autobus/tramwaj. Jestem w stanie kupić sobie jakąś nerkę i nosić jako kołczan prawilności. 

3 minuty temu, chico99 napisał(a):

Imo nie jest to dobry pomysł.

Ok. Szkoda bo było by dość wygodne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AngelOfDeathPL jest jakiś konkretny powód, dla którego to musi być Mojo? On może bez problemu napędzać wiele słuchawek nausznych, ale nie widzę żadnego sensu, żeby kupować go do IEM'ów, które nie potrzebują dużo prądu i w żaden sposób nie skorzystają z mocniejszego wzmacniacza. Myślę, że jak nie Questyle, to iFi Go Bar/Blu powinny się dobrze łączyć z Mestami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie żadnego konkretnego oprócz tego, że według opisu forumowych kolegów jego granie powinno mi odpowiadać i wręcz uważają go za rewelacyjny DAC w tym przedziale cenowym. Priorytetem jest dla mnie dźwięk, z wygody jestem w stanie zrezygnować na rzecz grania, a ten gra według wielu osób wybitnie.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem na słuchawkach różnice między dacami są bardzo znikome. Przeszedłem od SMSL M500 MKII, przez Mojo 2, RME ADI-2 DAC FS aż do dosyć drogiego Gustarda R26, który jest wybitnym dakiem, bo na kolumnach bardzo słychać różnicę w prezentacji sceny i fakturze dźwięku. Założę się, że na słuchawkach nie usłyszałbym dużych różnic w porównaniu z tanim chińczykiem. Z dongli bardzo mi się też podobał FiiO KA5, fajne żywe granie. Ale moim zdaniem nie da się lepiej niz Questyle M15.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, AngelOfDeathPL napisał(a):

W zasadzie żadnego konkretnego oprócz tego, że według opisu forumowych kolegów jego granie powinno mi odpowiadać i wręcz uważają go za rewelacyjny DAC w tym przedziale cenowym. Priorytetem jest dla mnie dźwięk, z wygody jestem w stanie zrezygnować na rzecz grania, a ten gra według wielu osób wybitnie.   

Na moich słuchawkach i z moim osłuchaniem to on nic lepiej nie zagrał od Oriolusa 1975s. Za to Ifi Go Bar wytarł nim podłogę. Także kwestia synergii, gustu i potrzeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączał ktoś z Was Mojo 2 do iPhone 15 Pro? Dziwna sprawa po podłączeniu Mojo 2 jak chce systemowo zrobić głośniej naciskając Volume UP - efekt jest odwrotny robi się ciszę, a jak naciskam ciszej to robi się głośniej też tak macie?  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś postanowiłem modżego pod prąd wpiąć i puścić przez Aune x7s. Tez fajnie to gra, znika ta mojowa konturowa magia, ale dostajemy za to wygładzenie i więcej miejsca na bokach, nie jest też tak parno .Front sceny daje mały krok wstecz co dobrze tez robi ..Kolejna fajna alternatywa, co by nie kupować, sprzedawać , kupować, sprzedawać .

image.png

Edytowane przez kuman
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kuman napisał(a):

znika ta mojowa konturowa magia, ale dostajemy za to wygładzenie i więcej miejsca na bokach, nie jest też tak parno .

Co oznaczają te określenia? Kiedyś chciałem mojo, a teraz jak widzę, to dobrze że go nie kupiłem, bo miałbym parno.

Edytowane przez Rafacio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności