Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Pady w prawie idealnym stanie :) Będą do pięćsetek. A same słuchawki - pięćsetki to nie są.

 

Bo pochodzą od 500-tek, prawdopodobnie nawet wiem jaka to aukcja była. Sprzęt wyglądał mi jednak na typowego składaka stricte pod handel. Mimo to i faktu, że nie są to 500-tki, mam nadzieję, że nie był to zakup przysłowiowej "miny", tak jak obecnie wystawione 500-tki opisane w Oszustwach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

No patrz, a ja swój wczoraj odesłałem do sklepu :ph34r:

 

Aż takie to złe?

 

 

Złe nie, ale z moimi iemami się średnio zgrał. Chyba nie najlepszy wzmacniacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grają, pałąk i opaska w idealnym stanie. Kupiłem je głównie dla padów. Z OLX, ale w sumie od forumowicza. Niestety dopiero co wpadłem z nimi do domu po pracy więc mam je na głowie z 10 minut. Grozi im zostanie dawcą dla pięćsetek. Ach, brak im wiele do wyższego modelu. Nie mają tego czegoś. Mam nadzieję, K 500 szybko będą naprawione przez psuja. Teraz chyba 501 zostały do obadania. No i starsza rewizja K500

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Części elementów nie przełożysz, różnice to:
- opaska
- emblematy
- drivery
- pierścienie obrysowe

 

Pady do K500 można dokupić w Thomannie od K501. Różnią się dźwiękowo od oryginałów (bardziej poukładana scena, ciut jaśniejsze, dalsza średnica) ale po ugnieceniu zaczynają się zbliżać i zawieszają w połowie drogi między nowym zestawem, a oryginałami.

 

Same K400 na przykładzie moich LP to granie bardziej od K500 liniowe, taki niższy klasą odpowiednik DT880/600 Edition. Wiele zresztą jest między nimi analogii, co sam ze zdumieniem odkryłem.


Teraz chyba 501 zostały do obadania. No i starsza rewizja K500

 

K501 klasowo będą lepsze od K400, ale jak rozumiem masz wersję LP swoich 500-tek. Jeśli tak, będzie to taki different flavor. Więcej nacisku na nasycenie, ale kosztem powietrza w scenie. Starsza wersja to już coś z zupełnie innej beczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

No patrz, a ja swój wczoraj odesłałem do sklepu :ph34r:

 

Aż takie to złe?

 

 

Złe nie, ale z moimi iemami się średnio zgrał. Chyba nie najlepszy wzmacniacz.

 

 

Okazja w UK była więc wziąłem, czaiłem się na niego już jakiś czas. Ja głównie jako DAC kupiłem, teraz szukam wzmaka.

Wczoraj trochę posłuchałem z Listenami, pierwsze wrażenia nie najgorsze. Niech pogra jeszcze parę godzin to się wypowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geek Out 450

attachicon.gif800x600px-LL-654516a8_B00JD0CQ6E-419ZgmAZ7nL.jpeg

A bo dawno nie słuchałem... ;)

 

cała społeczność na naszym forum dzieli się na 3 grupy :D

 

1. ci, co mieli geeka

2. ci, co mają geeka

3. ci, co będą mieli geeka

 

statystycznie i tak pewnie wychodzi, że ci, co mieli geeka są zarazem całą społecznością hahaha :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem, nie mam i nie czuję żadnej potrzeby by go mieć (więc się u mnie nie pojawi) :P

 

z moich obliczeń wyszło, że miałeś go już... dwa razy hahaha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności