Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

@rev

Jak nfb-28 goni he-500?

Jest synergia?

A porównywaleś może 28 do es3? Na moje, to róznią się jedynie wyjściami, a jest trochę tańszy. Chyba że to juz jakaś starsza wersja?

Na AS słuchałem nfb-28 i 27. Nie ma wątpliwości, że ten drugi jest lepszy, ale cena robi swoje. Taki naprzykład zestaw SWS Audio goni w tej cenie wszystko, co dane mi było słyszec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem swoje pierwsze w życiu comply T-400. Z wielkim trudem weszły na MEE M9 ale było warto dać więcej za pianki niż za same słuchawki -dźwiękowo trochę basowo ale jak ktoś ma już comply i szuka tanich doków to M9 dają radę.

 

Było brać s-400 - mniej ingerują w dźwięk, ale tłumienie gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rev

Jak nfb-28 goni he-500?

Jest synergia?

A porównywaleś może 28 do es3? Na moje, to róznią się jedynie wyjściami, a jest trochę tańszy. Chyba że to juz jakaś starsza wersja?

Na AS słuchałem nfb-28 i 27. Nie ma wątpliwości, że ten drugi jest lepszy, ale cena robi swoje. Taki naprzykład zestaw SWS Audio goni w tej cenie wszystko, co dane mi było słyszec.

a co wchodzi w ten zestaw SWS i jaka cena?

poczekajmy tez na spokojne odluchy i testy... bo juz nie jedne euforie slyszalem o sprzetach ocenianych na targach. Sam tez czesto w ta pulapke wpadalem :) to jednak sa emocje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko emocje ale i warunki. Na meetech z reguły podobają mi się jaśniejsze słuchawki niż na codzień ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kupiłem swoje pierwsze w życiu comply T-400. Z wielkim trudem weszły na MEE M9 ale było warto dać więcej za pianki niż za same słuchawki -dźwiękowo trochę basowo ale jak ktoś ma już comply i szuka tanich doków to M9 dają radę.

 

Było brać s-400 - mniej ingerują w dźwięk, ale tłumienie gorsze.

 

Wziąłem T-400 bo były na allegro, zależało mi na szybszej przesyłce. Dodatkowo chodziło mi o maksymalne tłumienie. Jestem zadowolony, tym basem w sumie walą mniej niż jays-a-jays-one na gumkach (tak z pamięci). Co do samych pianek - następne kupię chyba w największym rozmiarze, mam Mki i jestem w stanie je wyciągnąć jak zwykłe gumowe - czytałem, że comply powinny tak mocno siedzieć by być w stanie je wyjmować wykręcając je, ale w sumie doświadczenia w tym nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena w cenie combo nfb-27, może ciut więcej.

SWS pogonił LCD3, LCD-X i modowane HE-5le. Żadnego stargasmu, nic z tych rzeczy, znasz mnie Bartku, ale to co usłysałem, na he-5le, (a lubię Twój gust), to byłoby spełnienie moich marzeń. Niestety, finanse mi obecnie na to nie pozwalaja...

I nie popadłem w euforię, bo słuchałem ten zestaw (konkretnie wzmak @all999 i daca na lampach) ze dwa, trzy tygodnie przed AS2014.

@Perul

Skoro wiesz, że miałem X1, które doceniasz, to zapewne masz poniekąd świadomość, że jasny dźwiek jest mi obcy?

Nie popadałem w euforie na AS, bo nakręcony na Schitta i Audio-DG, i tak wybrałbym SWS Audio. No ale o gustach się nie dyskutuje.

Pozdrawiam

Edytowane przez Compton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kupiłem swoje pierwsze w życiu comply T-400. Z wielkim trudem weszły na MEE M9 ale było warto dać więcej za pianki niż za same słuchawki -dźwiękowo trochę basowo ale jak ktoś ma już comply i szuka tanich doków to M9 dają radę.

 

Było brać s-400 - mniej ingerują w dźwięk, ale tłumienie gorsze.

 

Wziąłem T-400 bo były na allegro, zależało mi na szybszej przesyłce. Dodatkowo chodziło mi o maksymalne tłumienie. Jestem zadowolony, tym basem w sumie walą mniej niż jays-a-jays-one na gumkach (tak z pamięci). Co do samych pianek - następne kupię chyba w największym rozmiarze, mam Mki i jestem w stanie je wyciągnąć jak zwykłe gumowe - czytałem, że comply powinny tak mocno siedzieć by być w stanie je wyjmować wykręcając je, ale w sumie doświadczenia w tym nie mam.

 

M-ki mi pasowały, ale fakt - siedziały ciasno.

 

Koniec OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nic Ci nie zarzucam - wiesz ze tez przeciez raczej chlodno podchodze do sprzetu. A nie raz wlasnie sie zlapalem w pulapke sluchajac "u kogos". Takze to zawsze sie udziela najwiekszym twardzielom ;))))

 

czyli mowisz o sluchawkach SWS czy caly komplet DAC + AMP + sluchawki?

bo nfb-27 to jednak 6,5k. A i klocek bardzo chwalony. Jesli w SWS bedziemy mieli cene okolo 3k za klocek (czyli za DAC i za AMP po tyle) to jak najbardziej sa w kregu moich zainteresowan... to wtedy przekonamy sie czy to tyle warte :) Bo to jednak kupa kasy i bez odsluchow na spokojnie to ja sie w ten sektor nie pcham nigdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe... SWS Audio - nowy projekt Fatso z tego co wiem w kooperacji z Michauczokiem i Cytryniarzem.

Nie mylic z

http://www.sws-sound.com/aboutUs

:)

Edytowane przez grubbby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audio-gd łapią świetną synergię ze wszystkim, bo one po prostu nie grają, są w pełni neutralne i liniowe. Jedyne co bym dodał do nfb-28 w połaczeniu z he-500 to minimalnie większy impakt basu. NFB-27 to już ma, ale tak jak już wspomnieliście, 6500zł :P


Ogólnie mówiąc to mają bardzo fortunną implementację sabre 9018, bo jest konturowo, jest mnóstwo detalu, ale dźwięk w żadnym wypadku nie jest agresywny lub ostry. Nie ma żadnych podbarwień w dźwięku a brutalna moc na wyjściu XLR rozrusza każde słuchawki jakie pod nie podepniemy. A jaką to ma dynamikę, uhuhu ;)

Jakby co to będę na dniach oferować audio-gd na sklepie, jak coś chcecie to piszcie smiało.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szurki 240a teraz bas mod i czekam na pady Hm5

c7755575fd373e9ce7e00aa364e868c9.jpg

Przy modowaniu radzę uważać z ilością dziurek, bo można przedobrzyć. Imo 2 otwory o średnicy 2mm na muszlę w zupełności wystarczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Coś dla duszy - dt 880 edycja 250 ohm i k612 pro - dzięki MP3 store !

I coś dla ciała...

A tacy zaawansowany słuchawkowy użytkownik ma jakieś specjalne ceny :-).
Promocja listopadowa :)

Oprócz shp 9500 pierwsze nowe, markowe pary w życiu. :D

Wróć , rok temu miałem tez d600 za 800 z agito :)

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Coś dla duszy - dt 880 edycja 250 ohm i k612 pro - dzięki MP3 store !

I coś dla ciała...

A tacy zaawansowany słuchawkowy użytkownik ma jakieś specjalne ceny :-).
Promocja listopadowa :)

Oprócz shp 9500 pierwsze nowe, markowe pary w życiu. :D

Wróć , rok temu miałem tez d600 za 800 z agito :)

A to fakt, myślałem Manuel jak pstryknie palcem to dolary lecą i kupuje co chce i kiedy chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Coś dla duszy - dt 880 edycja 250 ohm i k612 pro - dzięki MP3 store !

I coś dla ciała...

A tacy zaawansowany słuchawkowy użytkownik ma jakieś specjalne ceny :-).
Promocja listopadowa :)

Oprócz shp 9500 pierwsze nowe, markowe pary w życiu. :D

Wróć , rok temu miałem tez d600 za 800 z agito :)

A to fakt, myślałem Manuel jak pstryknie palcem to dolary lecą i kupuje co chce i kiedy chce.

To,co mam, to wszystkie moje zaskórniaki pochłonęło. Resztę $ żona wzięła. :D ale nie na sukienki , tylko remont domu, ktory wiadomo, jest z definicji nieskończony. Mam Opla vectrę 1998 rocznik w gazie. :D

Obecne zakupy, jeszcze hd650 w drodze, zrobilem dzieki mojej wyprzedaży na której sprzedałem sprzętu za 3k. I natychmiast przeputałem na kolejne słuchawki. :D

image.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Coś dla duszy - dt 880 edycja 250 ohm i k612 pro - dzięki MP3 store !

I coś dla ciała...

A tacy zaawansowany słuchawkowy użytkownik ma jakieś specjalne ceny :-).
Promocja listopadowa :)

Oprócz shp 9500 pierwsze nowe, markowe pary w życiu. :D

Wróć , rok temu miałem tez d600 za 800 z agito :)

A to fakt, myślałem Manuel jak pstryknie palcem to dolary lecą i kupuje co chce i kiedy chce.

To,co mam, to wszystkie moje zaskórniaki pochłonęło. Resztę $ żona wzięła. :D ale nie na sukienki , tylko remont domu, ktory wiadomo, jest z definicji nieskończony. Mam Opla vectrę 1998 rocznik w gazie. :D

Obecne zakupy, jeszcze hd650 w drodze, zrobilem dzieki mojej wyprzedaży na której sprzedałem sprzętu za 3k. I natychmiast przeputałem na kolejne słuchawki. :D

 

Rozrzutniś :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności