Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

"I jest... dobrze"

 

Nie może być inaczej : raz, że wygodne ( chyba, że ktoś ma syndrom Fexa ;-), dwa - to takie granie co nie męczy. Można sobie godzinami słuchać :-)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bardzo śmieszne..."

 

Fexie mój !

( wybacz familiarność powyższego stwierdzenia ),

 

nie śmieszne, wcale nie :(

 

Myślę ( szczerze ), że uciekła Ci przez to przyjemność odsłuchu ( bez jaj, zgryw i bufonady ).

 

Imho - 9500 to takie słuchafony, które jeśli dobrze leżą na głowie - grają tak, że można je na "łbie" trzymać godzinami.

 

No kurna ... Nie męczą, niby nie angażują zbytnio, a jednocześnie zapraszają, kuszą, proponują ... To jest jak spotkanie z fajną dziewczyną z sąsiedztwa, a nie sztywną, trzymają fason i pion "diwą" z wyższych sfer.

 

Jeśli ktoś myśli podobnie ... Piszcie śmiało :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Świeżutkie Transhine Pro80 z ali do "naprawienia" za pomocą modów (niestety pałąk V1)

ea555915ac1378266a9058581d441a88.jpg

Tobie rozmiarowo pasują? Jak masz ustawione shp9500
No dla mnie Pro80 V1 to lipa (musze na maxa i tak nie jest rewelacyjnie), ale to na szczescie egz. dla kumpla nie z forum :P

Jesli juz o rozmiarach rozmawiamy, to shp na 3.5 uzytkuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bardzo śmieszne..."

 

Fexie mój !

( wybacz familiarność powyższego stwierdzenia ),

 

nie śmieszne, wcale nie :(

 

Myślę ( szczerze ), że uciekła Ci przez to przyjemność odsłuchu ( bez jaj, zgryw i bufonady ).

 

Imho - 9500 to takie słuchafony, które jeśli dobrze leżą na głowie - grają tak, że można je na "łbie" trzymać godzinami.

 

No kurna ... Nie męczą, niby nie angażują zbytnio, a jednocześnie zapraszają, kuszą, proponują ... To jest jak spotkanie z fajną dziewczyną z sąsiedztwa, a nie sztywną, trzymają fason i pion "diwą" z wyższych sfer.

 

Jeśli ktoś myśli podobnie ... Piszcie śmiało :)

Ale odnosnie SHP, czy "tych" dziewczyn z sasiedztwa? :P Bo jesli "chodzi" o to pierwsze, to nie do konca sie zgadzam, natomiast o "Te" drugie, to jak najbardziej jestem za :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest różnica, od razu słychać, chociaż łeb w łeb nie porównywałem, zamierzam za jakiś czas na sklepie mieć oba modele :)

NFB27 jest po prostu jeszcze lepsze pod każdym aspektem od nfb28, ale cena jest już zaporowa jak dla mnie na najbliższe miesiące :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem swoje pierwsze w życiu comply T-400. Z wielkim trudem weszły na MEE M9 ale było warto dać więcej za pianki niż za same słuchawki - dźwiękowo trochę basowo ale jak ktoś ma już comply i szuka tanich doków to M9 dają radę.

Edytowane przez tybysh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności