Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Takie zakupy to po audio-o-shoł-omie? Superluxy będziesz do tego podpinać? ;)

 

Na Audio-Show nie byłem.

 

Poszedłem pod prąd najpierw źródło, a potem słuchawki. Słuchawki i tak się wymienia non-stop, a źródła tak często nie więc postanowiłem zainwestować w coś porządnego żeby temat źródła mieć z głowy (po długich przemyśleniach szukałem coś z Sabre 9018), a teraz będę szukał do tego odpowiednich słuchawek ;) Szkoda, że Sextetty sprzedałem (teraz miałbym czym je napędzić), ale cóż zawsze mogę do nich wrócić. Choć chyba będę szukał czegoś dodatkowo wygodniejszego.

 

PS HD681 (~100zł) i tak robią wrażenie. Przecież o ile pamiętam przy hype na CAL! one po recablingu lały HD600/HD650 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, tak też można :) Mamy temat o audio-GD >> pochwalisz się jak to gra? Gra warta świeczki? (chociaż wiem, że tutaj słuchawki mogą być pewną przeszkodą, ale na nich jak sam mówisz też da się coś usłyszeć)

 

Dźwięk jest bardzo subiektywny. Ludzie mogą mówić, że CAL są lepsze od HD650, ale dla mnie to nie ma znaczenia. Senki mają to, co CAL nigdy nie będą mieć. Tak jak z kobietami - nie ma jednego ideału, do którego moglibyśmy się zawsze odnieść. Ja na senkach słucham muzyki, na CAL muzyki ze słuchawek... to jest różnica :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy temat o audio-GD >> pochwalisz się jak to gra? Gra warta świeczki? (chociaż wiem, że tutaj słuchawki mogą być pewną przeszkodą, ale na nich jak sam mówisz też da się coś usłyszeć)

 

@Karmazynowy pewnie w poniedziałek będzie miał taki sam, a on ma co napędzić to może podzieli się spostrzeżeniami. Ja będę mógł się wypowiedzieć co do niskoohmowych 32ohm i 70ohm. Ogólnie jestem pod wrażeniem tego jak w HD25 urosła scena. Wiadomo z dotychczas grających przy głowie nie zrobiła się koncertówka, ale doszło sporo powietrza, przestrzeni pomiędzy instrumentami. W porównaniu do Audinsta+Mikrus608 np. zmniejszyła się ilość basu, w ogóle mikrus grał muzykalnie tu jest bardziej analitycznie to po prostu chyba typowo Sabre, nie wydaje mi się aby podbijał jakieś pasmo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności