Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, snuffdbko napisał(a):

Żeby samemu je pogryźć. 😉

To jedynie ochraniacz na zęby tak jak w sporcie. xD

Dasz radę wierzymy w Ciebie. Jak to mówią kotek nie wychunia gdzie masz towar nie tak jak pieski. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, The Grand Wazoo napisał(a):

Final Audio ZE3000 jako przeciwwaga i uzupełnienie dla ZE8000

 

W sensie, że w jedno ucho wkładasz ZE3000 a w drugie ZE8000? 😁

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marek_m napisał(a):

Pierwszy (audio) zakup 2023 roku: Beyerdynamic DT 900 Pro X :) 

spacer.png

 

Wygodne jak filcowe kapcie, rozrywkowe. Wspaniała dynamika. U mnie grają z wyjścia SE iFi ZEN CAN.

100% zadowolenia 👍


I tez jak filcowe kapcie grają, ale nie jest to oczywiście zarzut ;) 

 

Z Zen nie jest za ciepło? Ja raczej wole je z jaśniejszymi źródłami ale w sumie z wszystkim grają spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć. Nigdy nie słuchałem filcowych kapci :D 

 

Z ZEN'a jest zapewne nieco ciemniej (Burr Brown), ale mi to absolutnie nie przeszkadza, tym bardziej, że wysokich tonów nie brakuje. Dobre nagranie i jest dobrze (a nawet bardzo). Poniżej 1k PLN oczywiście.

 

Doskonale zagrały również mobilnie: iPhone -> Creative SXFI -> DT 900 Pro X  

.....ale takiego zastosowania nie przewiduję ;) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mail-call w tym roku. Zapas kabli zrobiony.

IMG_20230113_122738.jpg

11 godzin temu, tommir napisał(a):

Są już ze mną od pewnego czasu. Thieaudio Monarch Mk1 by AAW.

 

 

mmk1.jpg

AAW zrobiło reshell?

  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, x86 napisał(a):

@Andrewek Gratuluję zakupu K340 w śmiesznej cenie. Moja sztuka również ma napis na opasce z napisem AKG więc wnioskuję że jest to standardowa wersja bez podbicia na basie ? Z mojego doświadczenia są bardzo wymagające co do wzmacniacza. Nawet po modyfikacji na balans trudno je puścić z mocniejszego dongla.

Dziękuję :)

 

Nie wiem niestety co to za wersja. Może i ta bez podbicia, choć ogólnie nie powiedziałbym, że mają one mało basu. Ale pady są nieoryginalne i wygląda na to, że są wyjątkowo dobrze dobrane. Sprawdziłem krótko na skórzanych perforowanych od Brainwavza i było słabo.

 

Ale fakt, jest je trudno napędzić. Na moim Aunes S6 grają dobrze przy 75/100 głośności 😮 Nie miałem nic co potrzebowałoby takiej głośności. Ale może przerobię je na balans, zobaczymy.

 

PS

Obudowa drivera dynamicznego jest szara, sprawdziłem. To by wskazywało na wersję bass heavy.

Edytowane przez Andrewek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, x86 napisał(a):

Softears RSV - faktycznie miękkie uszy :) 

RSV.jpg

 

@docentore Gratuluję Heydayów. Też jestem ich bardzo ciekawy :)

 

@Andrewek Gratuluję zakupu K340 w śmiesznej cenie. Moja sztuka również ma napis na opasce z napisem AKG więc wnioskuję że jest to standardowa wersja bez podbicia na basie ? Z mojego doświadczenia są bardzo wymagające co do wzmacniacza. Nawet po modyfikacji na balans trudno je puścić z mocniejszego dongla.

Gratuluję RSV, jedne z tych słuchawke, które największe wow na mnie zrobiły w minionym roku.

Co do Heyday - chyba najlepsze z tych tanmich planarnych IEMów co słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, docentore napisał(a):

Pierwszy mail-call w tym roku. Zapas kabli zrobiony.

IMG_20230113_122738.jpg

AAW zrobiło reshell?

 

Tak. Polecił mi ich @ententa, który zresztą odsprzedał mi Mk1 w więcej niż dobrej cenie. Najpierw chciałem zrobić w Ambient Acoustics, ale jako że są z Ukrainy, w tej chwili nie robią reshelli...

Reshell z AAW bardzo dobry, dopasowanie lepsze niż z Itsfit.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tommir napisał(a):

 

Tak. Polecił mi ich @ententa, który zresztą odsprzedał mi Mk1 w więcej niż dobrej cenie. Najpierw chciałem zrobić w Ambient Acoustics, ale jako że są z Ukrainy, w tej chwili nie robią reshelli...

Reshell z AAW bardzo dobry, dopasowanie lepsze niż z Itsfit.

Ja do swoich Mk2 zrobiłem custom-tipsy 🆗 nie chciałeś takiej opcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gracjan napisał(a):

Kinera Nanna 2.0 Pro Imperial - najlepsze słuchawki brzmieniowo pod mój gust muzyczny do 10 tysięcy złotych jakich słuchałem.  Żadne mi tak nie leżą dźwiękowo. Nawet LCD-X/3. W połączeniu z Kannem Max synergia wybitna. Na high gainie bas nieziemski. Kontrabas jest wielofakturowy, potrafi oddać pełna potęgę,nie zalewając reszty. Technicznie te słuchawki są doskonałe. Góra wyraźna, ale bez jakichkolwiek sybilantów. Pełno powietrza, duża przestrzeń. Nasycenie, głębia, realne bryły instrumentów. I te wybrzmienia wszystkich instrumentów - jest miodnie. :)

Drugi zakup - kabelek Fiio LC-rc. No z tym kabelkiem to fh3 grają nieziemsko, tak w skrócie. :D

 

 

 

IMG_20230113_160244.jpg

IMG_20230113_165957.jpg

Szkoda tylko że średnica jest dość chuda.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności