Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupy do Grado
G pads są naprawdę spore. A te mniejsze pójdą pewnie do wymiany. Na zdjęciach wyglądały na L, a to comfy z dziurką. Ale zanim odeślę, to posłucham cd8e75928b886630526fd001232da232.jpg8bc98ef572a9d762b5093c5f753e7b20.jpg943457376246b38904bf374aeab1b896.jpg

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, bakus1233 napisał(a):

Można pod wyjście kolumnowe, tylko ostrożnie z pokrętłem głośności. 

napewno  mozna ??????  kurcze  bo  mam jeszcze  inne  cudenka   ale  o mocy  2x 8 watow  i  nie maja  dziurki słuchawkowej. mam  nadzeje  ze  nic  sie  nie  spali  ani  w słuchawkach ani  w e wzmacniaczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, pilotKA napisał(a):

napewno  mozna ??????  kurcze  bo  mam jeszcze  inne  cudenka   ale  o mocy  2x 8 watow  i  nie maja  dziurki słuchawkowej. mam  nadzeje  ze  nic  sie  nie  spali  ani  w słuchawkach ani  w e wzmacniaczu.

Gwarancji nie daje, ale według moich doświadczeń można. Napędzałem tak AKG 1000 z różnymi wzmacniaczami. Zresztą one mają w zestawie kabel służący do podłączenia pod zaciski kolumnowe. Wiem też, że pewien forumowicz podpinał tak swoje stare senki i one również grały. Tylko mówił żeby uważać na pokrętło głośności. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pilotKA napisał(a):

napewno  mozna ??????

Można, ale należy zachować ostrożność i pytanie co to za słuchawki?

 

5 godzin temu, bakus1233 napisał(a):

Napędzałem tak AKG 1000 z różnymi wzmacniaczami.

Tylko K1000 chyba mają niską skuteczność i ogólnie są dość wymagające. Tak samo starsze modele Sennheiserów (mają sporę impedancję, a skuteczności nie chce mi się sprawdzać) czy ogólnie starsze słuchawki np. moje AKG K270 również lubią trochę prądu.

 

Ogólnie bym próbował podłączać bezpośrednio tylko wymagające słuchawki, a najbezpieczniej byłoby się zaopatrzyć w jakiś rezystor i są nawet gotowe przejściówki tego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co? W uj mocy idzie w ciepło. Nie mówiąc aby to rozchodzić to też nie jest psrtyk i musi postać włączony.

K1000 he6 mają tak jeszcze jakiś sens.

Wysłane przy użyciu Tapatalka

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, pilotKA napisał(a):

napewno  mozna ??????  kurcze  bo  mam jeszcze  inne  cudenka   ale  o mocy  2x 8 watow  i  nie maja  dziurki słuchawkowej. mam  nadzeje  ze  nic  sie  nie  spali  ani  w słuchawkach ani  w e wzmacniaczu.

Ludzie podłączają Fostexy T50RP i inne prądożerne słuchawki pod wyjścia głośnikowe.
Emotiva ma model wzmacniacza gdzie przez przestawienie zworki leci cała moc z głośników na wyjście słuchawkowe.

https://diyaudioheaven.wordpress.com/headphones/power-amp-adapter/
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, zamieszczałem link do promki na Amazonie  
 
Kolega napisał natomiast niejednoznacznie, a ponieważ w necie jest sporo informacji na temat modowania S12, pomyślałem, że może takie właśnie kupił  
Gdzie?

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promki małą to do siebie, że szybko znikają :) 

 

Przez bodaj 2 dni cena za S12 Pro na Amazonie była zbliżona do tej na stronie Letshuoer, tzn. ok. 620 PLN.

 

Ale to już historia ;) 

_________________

 

Najświeższy zakup: iFi Go Link

XS1097331.JPG

 

Ani tani (290 PLN), ani mocny (70mW @ 32Ω), ani potrzebny, ale mam słabość do iFi Audio :D 

 

XS1097382.JPG

 

Doskonale zgrywa się z ATH-WP900 oraz FA E3000. Testowałem na Mac'u, iPhonie oraz iPadzie 👍 

 

 

Edytowane przez marek_m
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności