Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, MrSheep napisał(a):


Pełne customy na pewno o wiele zgrabniej chowają się w uchu ;) 

Nie neguję wygody, ale bym się nadzwyczajniej obawiał zmian jakie zachodzą w dźwięku przy tak dokładnym dopasowaniu... zrobiłbym reshella po custom-tipsach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, vonBaron napisał(a):

A nie? W porównaniu do Andromed czy u12t to jest chuda.

Jaysus, jak się różnią odczucia :D

 

Andromedy to jedne z większych suchotników słyszałem 🤣

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, trez0r napisał(a):

Ja do swoich Mk2 zrobiłem custom-tipsy 🆗 nie chciałeś takiej opcji?

Kupiłem je już jako customy więc nie miałem opcji ;)

2 minuty temu, docentore napisał(a):

Jaysus, jak się różnią odczucia :D

 

Andromedy to jedne z większych suchotników słyszałem 🤣

Nie no, co Ty? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Smutny Joe napisał(a):

Wreszcie dotarł! Mój pierwszy wzmacniacz lampowy, nie obraziłbym się, gdyby był ostatni ;) 

 

Nie zdecydowałbym się na zakup lampowca, ale tyle się nasłuchałem, że ZMF (których stałem się ostatnio wielkim fanem) najlepiej z OTLami, a że jedne z najlepszych robi lokalny producent, to padło na Feliks Audio Euforia Evo. Po odsłuchu podczas premiery na Audio Show w Warszawie pomyślałem, że czemu nie! I zamówiłem w warszawskim Mp3store. Myślałem, że zamawiam pierwszy, a ma numer 54 😂 Dziś dotarł do sklepu i dziś gra już u mnie! 
 

Na wrażenia dźwiękowe jeszcze przyjdzie pewnie poczekać kilkadziesiąt godzin.

 

5FDF23CE-F137-4782-A9DD-DBB0A3F80154.thumb.jpeg.aabe715d97d3ceff79b23fdc25db8132.jpeg


 

6F7B45B2-23D0-4BA6-99C3-ABE3D2985DBF.thumb.jpeg.4f2e6788287138c0b7107f1a77a47356.jpeg

 

Gratuluję zakupu. Wyglada kozacko :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, vonBaron napisał(a):

What? Andromedy są ciepłe i bardzo mocno wypełnione. Z tego co miałem okazję słuchać to najbardziej ze wszystkich IEMów. 

A której wersji słuchałeś? pre-2020, czy 2020? :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, trez0r napisał(a):

A której wersji słuchałeś? pre-2020, czy 2020? :P 

Słuchałem wszystkich włącznie z MW10 i żadnych bym nie nazwał suchymi. Ot przyjemna Vka ale zawsze z gładką średnicą. Natomiast kluczem są punkty odniesienia. Jak ktoś zakłada Andro po roku słuchania Oriolus Mk2 albo Vantage...

Edytowane przez Palpatine
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, vonBaron napisał(a):

BTW ktoś może wskazać różnice między Nanna v1 a Nanna Imperial? 

 

Jedyna różnica to inny kabel w zestawie no i malowanie. Dźwiękowo jest identycznie gdy słucha się na tym samym kabelku.

Edytowane przez Dirian
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nawet kolega @VexAv to potwierdzał:

 

Ja też słuchałem jednych i drugich i różnic nie słyszałem. Rozmawiałem kiedyś z kimś z mp3store to podobno Kinera w międzyczasie została przejęta przez jakiegoś innego właściciela i ten zażyczył sobie by zrobić wizualne odświeżenie wybranych modeli, częściowo ich nazewnictwa i pudełek, stąd to całe zamieszanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Palpatine napisał(a):

Pominąłem bo odniosłem wrażenie, że V3 i V2020 to to samo tylko z innym kablem i etui.

Pfff, no wiesz 🙄 V3 grają jak V2, mają smoke litza i inne etui/pudełko... 2020 mają ugrzecznioną górę + więcej dołu, tak w skrócie 🤮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności