Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

@bendezar hehe... Z Tobą jest wszystko w najlepszym porządku, to tępieje mój komputer/łączę i ta wiadomość się zduplikowała :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, RIH napisał:

8 lat szukania i testowania, zakup, który najbardziej zmienił mój odbiór audio w ostatnich latach - teraz na liście został już tylko Dave ... :)fdbe53abcdf1cd7398e40142ed5906a5.jpg

Gratki za fotel, ale w mojej ocenie słabo przemyślany projekt, 104cm szerokości, serio?! :blink: Minimalna szerokość przed złożeniem 100cm, gdzie przeciętna szerokość drzwi wynosi 90cm, jak to wnieść, przez okno?! Na parterze jeszcze pół biedy, gorzej na wyższych kondygnacjach, powodzenia. 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki za fotel, ale w mojej ocenie słabo przemyślany projekt, 104cm szerokości, serio?! :blink: Minimalna szerokość przed złożeniem 100cm, gdzie przeciętna szerokość drzwi wynosi 90cm, jak to wnieść, przez okno?! Na parterze jeszcze pół biedy, gorzej na wyższych kondygnacjach, powodzenia.
Panowie z firmy transportowej mignęli z nim w kilka minut, oparcie można zdemontować - bardzo przemyślany projekt. Dla mnie 200cm, 105 kg wagi jest super :D
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RIH napisał:

Panowie z firmy transportowej mignęli z nim w kilka minut, oparcie można zdemontować - bardzo przemyślany projekt. Dla mnie 200cm, 105 kg wagi jest super :D

2 metry wzrostu i 105 kg? Niedużo, powiedziałbym że chuderlaczek taki wręcz. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, docentore napisał:

Si  senor requal ;)

Raportuj jak odsłuchasz. Jestem ciekaw, czy tak dobre jak je malują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja, albo prawie rewelacja, bo trochę zabrano wysokich. A już mam zamówione inne słuchawki, ale skoro sprzedawca bawi się ze mną w rezerwacje (bez mozliwości zwrotu) no to zakup nie będzie sfinalizowany i zainteresujemy się  innymi Ultrasone.

ultra.jpg

2 minuty temu, Rafacio napisał:

Rewelacja, albo prawie rewelacja, bo trochę zabrano wysokich. A już mam zamówione inne słuchawki, ale skoro sprzedawca bawi się ze mną w rezerwacje (bez mozliwości zwrotu) no to zakup nie będzie sfinalizowany i zainteresujemy się  innymi Ultrasone. Skoro najtańszy chyba model robi takie wrażenie to co będzie dalej? Choć któreś Edition zrobiły na mnie wrażenie  jak na pewnym emerytowanym recenzencie. Ale jednak trzeba temat od nowa rozpoznać. Coś w końcu musi zastąpić 701.

ultra.jpg

 

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, espe0 napisał:

I jak to gra?

Granie to V-ka z fajnym szybkim basem. Spodziewałem się mniej basu z armatury. Męskie wokale trochę schowane. Generalnie muzykalne granie, bez analitycznej góry.

Muszę się bardziej osłuchać, bo to tak na szybko. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz tylko że nie używasz tego do wkurzania ludzi na ulicy polskim rapem.

Jest chyba jeszcze jeden z tej rodziny, najmniejszy. Ostatnio kolega go do mnie przyniósł. Nie bardzo mi się podobał, niski bas nie istniał, ogólnie rozciągnięcie na krańcach pasma miał słabe, dźwięk był nienaturalny i odebrałem go jako generalnie wolny głośniczek. Wyglądał trochę jak piórnik albo tortilla, taki niepękaty jak te dwa ze zdjęcia. Mam nadzieję że te dwa większe grają lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, John Grado napisał:

Powiedz tylko że nie używasz tego do wkurzania ludzi na ulicy polskim rapem.

Widzę, że JBL nie ma najlepszej opinii w narodzie :D Czasem mam wrażenie, że odbierany jest wśród głośników przenośnych jak niegdyś Beats w słuchawkach... a to błąd. Te sprzęty potrafią dobrze zagrać i do ogrodu są jak znalazł.

 

Mniejszy w zamkniętym pomieszczeniu gra równiutko, tak samo jak większy na zewnątrz. Legenda o basowych tłuczkach to o innych modelach i trzeba im znaleźć warunki do grania. Boombox 2 w małym pomieszczeniu będzie basowy i gra sposób niekontrolowany, ale nie do takich miejsc został projektowany :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adriano2510moi siostrzeńcy mają Xtreme'a 2 i fajnie to gra :) Gratuluję zakupu Boomboxa 2!!!👍

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności