Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, deadman42 napisał:

Gdzie kupiłeś? Możesz wrzucić link?

Są na amazon.de do różnych słuchawek z wycięta pianką- więc warto poszukać do konkretnego modelu (mam też pod hd660s). Hasło: Geekria, Geekria Tasche. Dostawa gratis od 39 Euro. 
Te ze zdjęć są uniwersalne i występują w 2 kolorach materiału- szare i czarne z trochę cieńszego materiału, ale też bardzo Ok. Niektóre, tańsze nie mają dodatkowej kieszeni na kable (jak ta tańsza z linku poniźej) przyczepianej na rzep do otwieranej klapy. Wszystkie mają woreczek.

https://www.amazon.de/-/pl/gp/product/B082P4MWZ1/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
https://www.amazon.de/-/pl/gp/product/B0848PV7T3/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o01_s00?ie=UTF8&psc=1

 

0E52B1AA-079F-4018-A3BF-2CEBB40F6D50.jpeg

6FB2C74E-859B-47C4-8698-F536A8890992.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Weird_O napisał:

Ej ale weźcie piszcie co kupiliście bo same zdjęcia często nic nie mówią. Przynajmniej mnie :) a fajnie byłoby wiedzieć, co się lajkuje :P

Te Tommira to jeżeli się nie mylę Noble Sultan. Osobiście liczę, że stąd już nie tak daleko do Oriolusów Traillii :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, all999 napisał:

Dotarły pogromcy moich złotych koronek i Waszych Nemesisów i innych Andromed!






00086890908c264f36c10f46c635974c.jpg

I zabójcy portfeli 🎧

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem u siebie na testach, wpasował się w system, więc kupiłem go :) Poprawa zauważalna głównie w dociążeniu, różnicowaniu, nasyceniu, nadając analogowe wykończenie przekazu. Jestem niesamowicie zadowolony :)

 

 

20201211_180640.jpg

 

Edytowane przez Tytus1988
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Weird_O napisał:

Ej ale weźcie piszcie co kupiliście bo same zdjęcia często nic nie mówią. Przynajmniej mnie :) a fajnie byłoby wiedzieć, co się lajkuje :P

 

3 godziny temu, ForeseenQuasar napisał:

Te Tommira to jeżeli się nie mylę Noble Sultan. Osobiście liczę, że stąd już nie tak daleko do Oriolusów Traillii :D

Tak, to Noble Sultan. Fakt, można opisywać zdjęcia ale były kiedyś głosy, że bez opisów jest lepiej bo można się domyślać czy zgadywać. No ale może rzeczywiście z opisami byłoby lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Damix napisał:

Takie tam bliźniaki do plumkania w pokoju na wyjazdach, w stereo zawsze przyjemniej.

IMG_20201209_231508.jpg

Co do takich bliźniaków to polecam Minirigs 3 MRBT3 mega dźwięk , aptx , 40w i wiele godzin na 1 ładowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wegiel21 napisał:

Co do takich bliźniaków to polecam Minirigs 3 MRBT3 mega dźwięk , aptx , 40w i wiele godzin na 1 ładowaniu.

Tak, słyszałem o nich, ale cena jest dużo wyższa. Jak się zdecyduję na stałe pływać to może sprawie sobie coś lepszego :). Te kosztują ok 170-200 zł za sztukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Damix napisał:

Tak, słyszałem o nich, ale cena jest dużo wyższa. Jak się zdecyduję na stałe pływać to może sprawie sobie coś lepszego :). Te kosztują ok 170-200 zł za sztukę.

Biednego nie stać na kupowanie byle czego ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powodzenia :)  ja automatyke i robotyke na amw robiłem, też sobie troche popływałem ale skończyła sie sielanka :D Teraz robie zupełnie co innego ale z chęcią bym wrócił

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, deftones9 napisał:

No to powodzenia :)  ja automatyke i robotyke na amw robiłem, też sobie troche popływałem ale skończyła sie sielanka :D Teraz robie zupełnie co innego ale z chęcią bym wrócił

Zobaczymy, kasa dobra, zwłaszcza na gazowcach dla elektroautomatyka... ale zostawiać kobietę w domu na dłużej to trudna perspektywa ;).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tego:

 

1) EMU 1010 v2 PCI-E. Chcę porównać z PPA Studio v2 oraz być może Pink Faun SPDIF Bridge, którego rozważam. EMU to jedno z lepszych rozwiązań względem USB dla DACów którym nie można podać I2S. A juz na pewno niż posiadanie po drodze konwertera USB/SPDIF.

 

2) Valvo (Siemens) E288CC, dawno nie miałem, chcę sobie przypomnieć.

 

3) Telefunken E88CC - po zakupie Harmonixa HS 101 GP, wychodzi mi, że w DACu będzie sprawować się najlepiej

 

4) Raytheon 6AS7 - to oczywiscie RCA, bo Raytheon nie robil tych lamp. Lubie sobie te RCA porownac bo to jedne z moich ulubionych lamp. Ta konkretna wersja mnie ciekawi w porownaniu do starej.

 

5) RCA 6AS7 - udalo mi sie dorwac parę z lat 40tych. Nie mialem jeszcze pierwszej wersji :)

 

 

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

Screenshot_4.png

Screenshot_5.png

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20201211_232543.jpg

 

Takie wkładecki... :3 - dwie pary

 

Drogo mnie wyniosły bo beyerdynamic nie dał rady wrzucić ich do kartonu ze słuchawkami i rozbił na 2 dostawy. Przynajmniej są estetyczne i dobrej jakości. Wysokie tony w żadnych słuchawkach już nie będą mnie niepokoić.

 

 

Edytowane przez MrBrainwash
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, MrBrainwash napisał:

20201211_232543.jpg

 

Takie wkładecki... :3 - dwie pary

 

Drogo mnie wyniosły bo beyerdynamic nie dał rady wrzucić ich do kartonu ze słuchawkami i rozbił na 2 dostawy. Przynajmbiej są estetyczne i dobrej jakości. Wysokie toby w żadnych słuchawkach już nie będą mnie niepokoić.

 

 

Jak namierzyć te wkładki, jakiś nr katalogowy, nazwa? Szukałem niedawno Tygrowych, ale nic nie znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, MrBrainwash napisał:

20201211_232543.jpg

 

Takie wkładecki... :3 - dwie pary

 

Drogo mnie wyniosły bo beyerdynamic nie dał rady wrzucić ich do kartonu ze słuchawkami i rozbił na 2 dostawy. Przynajmbiej są estetyczne i dobrej jakości. Wysokie toby w żadnych słuchawkach już nie będą mnie niepokoić.

 

 

Jak baba ;)

Idź na żywioł :) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, d_nac napisał:

Jak namierzyć te wkładki, jakiś nr katalogowy, nazwa? Szukałem niedawno Tygrowych, ale nic nie znalazłem

To są wkładki do modelu wireless. :)

https://www.beyerdynamic.de/schaumstoffscheibe-amiron-wireless.html

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, marek_m napisał:

Kupiłeś je jako rezerwa do Tygr'ów czy planujesz testować na innych Bajerach ? 

 

DT990 SE z tymi wkładkami to mogłyby być "Tygry", ale z metalu zamiast plastiku 👍

 

Tygry plastikowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności