Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Tytus gratuluje nie zakupu ale wyrozumiałej rodzinki, taki prezent dostać(rozumiem że go dostałeś?) to nie mam pytań :D a jeszcze jak od teściowej to w ogóle nie mam pytań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@euter też się cieszę, że tak szybko się spełniły i obydwoje otrzymaliśmy Xy od finala :)) Od kilku lat planowałem ich zakup i po testach dwóch egzemplarzy, w końcu zdecydowałem się na to. Tym bardziej, że wkrótce mogą być już niedostępne w sprzedaży, jak wspominał w ich recenzji @Swordfish_. Nie są idealne, ale ujęły mnie swoją muzykalnością, eufonicznością, analogowością, gęstością, upajającym bogactwem brzmienia... po prostu zakochałem się w tym dźwięku. 

 

@deftones9 dziękuję!!! :D Prezentem od serca jest wspomniana piękna płyta z Koncertami Telemanna od Chrześniaka (również niesamowicie się z niej ucieszyłem), a w przypadku słuchawek musiałem dokonywać osobistych negocjacji ze św. Mikołajem ;)) Było blisko rózgi, ale cieszę się, że zamiast niej, pojawiły się na szczęście Sonorousy :D

Edytowane przez Tytus1988
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, dj1978 napisał:

Gdyby zestawić zakupy słuchawek w tym roku i całą kolekcję, w absolutnej czołówce mamy  @vonBaron i @Tytus1988pogratulować zapału do hobby🙂 i trochę współczuć potłuczonej śwince skarbonce😉

Za @vonBaronto już ciężko nadążyć jakie słuchawki ma :D Że Abyssy to wiadomo, tylko teraz jakie - Diany, Phi czy tam jeszcze inne TC, normalnie modeli chyba zabrakło już ;)

Pozostaje chyba tylko życzyć satysfakcji z utrzymania się na szczycie bo po sobie widzę że to hobby niemiłosiernie wciąga, kupisz jedne słuchawki i za chwilę chcesz inne nawet jeśli te ostatnie były super. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, vonBaron napisał:

Dobrze że nikt z domowników nie wie ile tak naprawdę kosztowały Abyssy, święta na klatce schodowej to kiepska sprawa:D

Dobrze że szybko i za dobrą cenę sprzedałem poprzednie Abyssy inaczej zakup TC nie byłby możliwy.

część ze sklepów (foto) oferuje na życzenie klienta wykonanie atrapy rachunku 'potwierdzającego' zadeklarowaną w domu cenę

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, whero napisał:

część ze sklepów (foto) oferuje na życzenie klienta wykonanie atrapy rachunku 'potwierdzającego' zadeklarowaną w domu cenę

Mam nadzieję że w razie "jakichkolwiek" okoliczności te żony wystawią wszystkie te sprzęty w dziale sprzedam za połowę zadeklarowanej wartości z tychże paragonów :P

  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, espe0 napisał:

Mam nadzieję że w razie "jakichkolwiek" okoliczności te żony wystawią wszystkie te sprzęty w dziale sprzedam za połowę zadeklarowanej wartości z tychże paragonów :P

Zwolnij szatanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, espe0 napisał:

Mam nadzieję że w razie "jakichkolwiek" okoliczności te żony wystawią wszystkie te sprzęty w dziale sprzedam za połowę zadeklarowanej wartości z tychże paragonów :P

zazwyczaj fajniejsze kolekcje są od razu przejmowane na wcześniej uzgodnionych warunkach .. sam jestem (chyba) na takich listach do skontaktowania / wysyłania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, whero napisał:

zazwyczaj fajniejsze kolekcje są od razu przejmowane na wcześniej uzgodnionych warunkach .. sam jestem (chyba) na takich listach do skontaktowania / wysyłania 

Bier też te paragony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, dopiero zamówiłem 🙂

 

Ale robią budżetowy sprzęt pseudostudyjny, więc liczę na coś w stylu Takstara. A że chciałem mieć jakieś otwarte słuchawki, to akurat była okazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Tytus1988 napisał:

🎄❄Święta to magiczny czas, gdy spełniają 

się marzenia... album ze Suitami i Koncertami Telemanna w wykonaniu 🔥Apollo's Fire🔥 oraz Sonorousy X...❄🎄

 

20201225_162241.jpg

 

... to znaczy 🎶

 

🎄Zdrowych i spokojnych Świąt Kochani🎄

 

Kończysz rok z przytupem, gratulacje :) Wyglądają jak milion dolarów :)

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lsd dziękuję!!! :) Osobiście zakup tych słuchawek traktuję jako wejście w Nowy Rok z nadzieją, że będzie lepszy dla nas wszystkich i każdy będzie mógł spełnić w nim swoje mniejsze i większe marzenia. Zarazem Sonorousy X postrzegam jako zwieńczenie mojej słuchawkowej kolekcji, w której reprezentują ekstremalną muzykalność, radość oraz bogactwo brzmienia. Przez te cechy ich dźwięk jest mi szczególnie bliski :) Wizualnie robią wrażenie, chociaż przez to nadają się głównie do użytku domowego ;) 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, trez0r napisał:

Electro Acousti? Jakie to modele? Jak ergonomia?

Tak,  jeden to hybryda a drugi miedź. Bardzo wygodne i super wykonane.

https://pl.aliexpress.com/item/4000009633191.html
https://pl.aliexpress.com/item/4000413868760.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.16395c0fLzIu7S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności