Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się, pisząc za chwilę miałem na myśli moment, kiedy dotrze do Marasa. 

Ja też chyba zdecyduje się na DC03. Kupowanie nowego kabla do iem'ow, bądź przerabianie końcówki to kolejny wydatek. A to ma być zestaw nr 3, na wyjścia, używany 2-3 godziny w tygodniu 😜

Edytowane przez Elhaz_77
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tommir napisał:

k2.jpg

 Potwierdziło się , że nie jestem audiofilem.. uff. Jak pięknie by nie grały, to chyba nie chciałbym włożyć ich do uszu.😁

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę a koledzy chipy będą sobie wszczepiać i licytować który chip lepszy. Proponuję w tym przypadku na zewnątrz gniazdo do łatwej wymiany chipów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Beh0lder napisał:

DX229 jest niestety w domu. Wypowiem się po 2-3 dniach na wygrzew i dorzuceniu Tri-silvera jeżeli królewicz się będzie domagał.


Podziękował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, whero napisał:

image.pngjedna z paczek też mi dzisiaj dotarła ;)

To te skradzione ? 🤣

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, audionanik napisał:

Rośnie nam Wiktor ll ?

brakuje mi trochę budżetu.. ale sprzęt staram się mieć przynajmniej podobnie trudny do zdobycia (lrt oryginalne już jest - teraz czas na lepszą końcówkę mocy) .. 

11 minut temu, Jaro54 napisał:

To te skradzione ? 🤣

po opłaceniu cła czuję się okradziony (powoli dochodzę do wniosku że większość swojego toru samodzielnie zaimportuję z japonii -  i tutaj też tak było) ;) 

teraz prawdopodobnie za miesiąc trafi do mnie das703es i za około dwa das702es (kilkanaście kilo każdy.. opłacanie wysyłki lecącej to już większa różnicy od takiej płynącej.. no i dlatego tyle czekania.. nie dość że kilkaset(właściwie jedziemy na górnej granicy tego określenia ;) ) złotych taniej przy wysyłce to jeszcze przy okazji mniej na cle policzą - bym chętnie spedycji zlecił całą paletę sprzętu.. ale niestety aktualnie się chyba te sprawy pokomplikowały bo to co miałem poznajdowane jako możliwość chyba aktualnie nie działa.. :( )

wszystko co przychodzi to ogarnięte posprawdzane, czyszczone - przetworniki przygotowywane na to żeby kolejne lata pograły bez problemów, testowane i czasem sprzedawane jak trafi się chętny wśród znajomych ... większość i tak do swojej kolekcji trafia.. część modeli też tylko dla siebie ;) powoli do przodu żeby dorobić do wypłaty... ale końcowo i tak praktycznie wszystko idzie na audio

Edytowane przez whero
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności