Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, Rafacio napisał(a):

A co to jest ta kartka?

 

Bilecik na koncert The Smile, całości nie wklejam z wiadomych względów 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, na tool masakrycznie drogie bilety. Sam chciałem jechać ale...bida bida bida

No i Smashing Pumpkins....z supportem Interpol....bajka....ale tu z kolei termin ciulowy, środek tygodnia. Szkoda...

Edytowane przez Weird_O
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Weird_O napisał(a):

Tak, na tool masakrycznie drogie bilety

Cały czas się wacham czy je kliknąć. Na 2024 mam już bilety na Kazika, Pro8l3m i Metallice więc i tak ponad stan.

No i nie bardzo rozumiem, czemu są tylko bilety siedzące. Jak usiedzieć przy takiej muzyce. A jak nie kupię będę długo żałować ;)

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem strasznie wkurzony, że ostatnio w rzędach przede mną ci pajace wstali i zaczęli się bujać. Nie po to zapłaciłem tyle kasy, żeby nic nie widzieć, bo jakas banda kretynów postanowiła poskakać przed moim nosem... ;)
Akurat Tool to muzyka mocno... eee... Kontemplacyjna? Ja sam nie robię takich rzeczy, ale kiedyś siedziałem na grupie toolowej na fb i okazało się że 90% postów było o tym co ktoś zarzucił na koncert i czemu lepiej grzybki niż kwas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tool. Od czasu jak usłyszałem Sober próbuję zrozumieć o co ludziom chodzi z tym Toolem i nie wiem. Dla mnie wyjątkowo kiepska kapela, bez klimatu, bez duszy, ziemia jałowa. Wczoraj znów próbowałem jak zobaczyłem zaczątek rozmowy o nich i ja nie widzę w tym nic. Kiepski śpiew, kiepskie kompozycje i tragiczne brzmienie. Podobnie mam z Led Zeppelin.

Wiem, mam iść z powrotem słuchać zenka.

Edytowane przez Rafacio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lobuz1 No teraz to Tobie zazdroszczę ;) Tylko Odyssey mam na CD - reszta czeka na później. Moje plany zakupowe są teraz raczej skupione na starszych albumach, wydanych przede wszystkim przez Blue Note: Grachan Moncur III - Evolution, Andrew Hill - Point Of Departure, Bobby Hutcherson - Dialogues... itede itepe. 

6 godzin temu, Rafacio napisał(a):

Tool. Od czasu jak usłyszałem Sober próbuję zrozumieć o co ludziom chodzi z tym Toolem i nie wiem. Dla mnie wyjątkowo kiepska kapela, bez klimatu, bez duszy, ziemia jałowa. Wczoraj znów próbowałem jak zobaczyłem zaczątek rozmowy o nich i ja nie widzę w tym nic. Kiepski śpiew, kiepskie kompozycje i tragiczne brzmienie. Podobnie mam z Led Zeppelin.

Wiem, mam iść z powrotem słuchać zenka.

Z Toolem miałem tak, że słuchałem tylko Undertow i Aenima. Te płyty akurat - moim zdaniem - świetne i pełne duszy i klimatu. Ale potem usłyszałem Lateralus i miałem dokładnie takie wrażenia, jak @Rafacio - zaczęli za mocno kombinować jak jakiś Dream Theater, za którym, delikatnie mówiąc, nie przepadam. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Bednaar napisał(a):

@lobuz1 No teraz to Tobie zazdroszczę ;) Tylko Odyssey mam na CD - reszta czeka na później. Moje plany zakupowe są teraz raczej skupione na starszych albumach, wydanych przede wszystkim przez Blue Note: Grachan Moncur III - Evolution, Andrew Hill - Point Of Departure, Bobby Hutcherson - Dialogues... itede itepe. 

Z Toolem miałem tak, że słuchałem tylko Undertow i Aenima. Te płyty akurat - moim zdaniem - świetne i pełne duszy i klimatu. Ale potem usłyszałem Lateralus i miałem dokładnie takie wrażenia, jak @Rafacio - zaczęli za mocno kombinować jak jakiś Dream Theater, za którym, delikatnie mówiąc, nie przepadam. 

Dzięki. Jadę po bandzie i kupuję wszystko Rypdala. 😊

Edytowane przez lobuz1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Rafacio napisał(a):

Tool. Od czasu jak usłyszałem Sober próbuję zrozumieć o co ludziom chodzi z tym Toolem i nie wiem. Dla mnie wyjątkowo kiepska kapela, bez klimatu, bez duszy, ziemia jałowa. Wczoraj znów próbowałem jak zobaczyłem zaczątek rozmowy o nich i ja nie widzę w tym nic. Kiepski śpiew, kiepskie kompozycje i tragiczne brzmienie. Podobnie mam z Led Zeppelin.

Wiem, mam iść z powrotem słuchać zenka.

Nuda… Nic się nie dzieje, proszę pana. Nic. Tak, proszę pana… Dialogi niedobre… Bardzo niedobre dialogi są. W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności