Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Birken napisał(a):

Fanboy Aune?  :P

Gdzieś już czytałem recenzje ale nie wiem gdzie.

Powiedz @espe0 jak z wymaganiami prądowymi? 

I czy daje rade subbas bym se ambientu itp. słuchac mógł?

 

Wolą się raczej poruszać w rejonach low/mid basu, ale jak na otwarte to całkiem nisko schodzą, na pewno niżej niż moje 400i.

 

 

39 minut temu, kajo1971 napisał(a):

Przyjeżdżaj na Mit to z Ollo porównamy :) teraz z twoimi gniazdami i z Entreq przekaz rewelacja :) One też mają gniazda 3.5 mm ? 

 

Są też 3,5mm. Myślę że Ci się spodobają :)

24 minuty temu, Najner napisał(a):

Jest subbas? :D

 

 

Jakiś jest :P nie grają tak nisko jak np. Fostex x Dekoni.

51 minut temu, Birken napisał(a):

jak z wymaganiami prądowymi? 

 

U mnie ze wszystkiego idą bardzo dobrze (dongle, DAPy, interfejsy).

  • Like 1
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, espe0 napisał(a):

Jak ktoś słucha rocka/metalu z okolic 70' 80' 90' to się poszcza :D

Ja słucham.

Aune zamówiłem , ale pampersów o takim rozmiarze nie mogę znaleźć 😛. Co teraz , bo jak przyjdą słuchawki to może być problem??🫣

Edytowane przez deadman42
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, HappyBlack napisał(a):

 

Na Allegro mają..

 

image.png

Taaa, tylko budżet mi się skończył na audio i okołoaudio( w sensie pampersy😁) tematy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, euter napisał(a):

Ciekawy jestem porównania z nowymi Fiio FT5. Z opisów dźwięku wyłania się obraz podobnej charakterystyki, a choć cena wskazuje, że FT5 grają już w wyższej lidze - to jednak cena często kłamie ;)

 

Nie słyszałem niestety. Ale jako ciekawostkę, mogę napisać że aune to trochę takie świeższe i zwiewniejsze hawki (tak mi się trochę kojarzą) :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audionerwoza albo wiara w następne słuchawki jak w boga, że pomoże i będą lepsze.

Trzeba się jeszcze przed pomodlić i przed końcem tygodnia rozgrzeszyć w niedzielę.

Podobno czystsze sumienie to i dusza czystsza, to i dźwięk powinien być lepszy.

Na dodatek, dieta,trening. yoga i inne etc.

Czy to pomysł na lepsze doznania dźwięku czy raczej mity i lepiej iść przeczyścić uszy do laryngologa?

 

 

IMG_20231128_143606.jpg

IMG_20231128_143510.jpg

  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Play napisał(a):

Wystarczy strzykawka i roztwór soli fizjologicznej w ciepłej wodzie ☝️

Lepiej niech to fachowiec zrobi, bo można sobie uszkodzić słuch. W dodatku przyczyny słabego słuchu mogą być różne. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_20231129_043451.jpg

Natomiast sposób w jaki towar został zapakowany to moim zdaniem skandal. Związany kabelek i całość z rachunkiem wepchnięta do worka. Rozumiem, że outlet, że wystawowe, ale jakieś standardy chyba obowiązują. W ofercie nic nie jest napisane, że zestaw jest niekompletny. Brak pudełka przejściówki na duży jack czy przedłużacza itp. Jaja.

No chyba, że faktycznie klienci z 3city są na cenzurowanym i najlepiej jakby nie kupowali albo ktoś sobie jaja robi. Zwracał sprzętu nie będę, bo słuchawki są jak nowe, ale następnym razem już naprawdę zastanowię się nad zakupem w tutejszym sklepie, a raczej już tu zakupów robił nie będę.

 

IMG_20231128_191834.jpg

 

W zacytowanym wątku widać zestaw:

 

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, bakus1233 napisał(a):

Lepiej niech to fachowiec zrobi, bo można sobie uszkodzić słuch. W dodatku przyczyny słabego słuchu mogą być różne. 

No właśnie Ja sobie czyściłem i mi się słuch popsuł i będę musiał lekarza odwiedzić. Ogólnie to wierzę że to czop woskowy, chociaż czytałem że po "bakterii19" - ludzie też mieli problemy ze słuchem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, marco-polo napisał(a):

 po "bakterii19" - ludzie też mieli problemy ze słuchem.

No tak - SARS-CoV-2, który wywołuje chorobę znaną jako COVID-19, jest bakterią tylko w cudzysłowiu, bo to wirus, nie bakteria - a to ogromna różnica. Musiałem się przyczepić - sorry, zboczenie zawodowe ;) 

A propos czyszczenia uszu - co najmniej raz w roku w ramach NFZ każdemu przysługuje profesjonalne czyszczenie u laryngologa. Ciekawe, czy u Ciebie w Norwegii jest podobnie?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima jest to jest zimno dlatego kupiłem sobie dodatkowy ogrzewacz w postaci wzmacniacza Aune S17 Pro.
 
AuneS17Pro.thumb.jpg.35315f9f3cebcaad20263bc16bd52ca0.jpg
Gratki, też go rozważam (vs Vioelectric HPA V202).
Nie miałem okazji porównać - napisz przy okazji jak się sprawuje i czy jajecznicę można zrobić?
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RIH napisał(a):

Gratki, też go rozważam (vs Vioelectric HPA V202).
Nie miałem okazji porównać - napisz przy okazji jak się sprawuje i czy jajecznicę można zrobić? emoji6.png

Dzięki ! Zdecydowanie można robić jajecznicę ;) W temacie Aune skrobnę parę słów o nim. W skrócie uraz po X1s 10th Anniversary sprzed paru lat został zaleczony :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności