Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Hustler napisał(a):

KZ ZES o ciekawej konfiguracji, gdyż jest przetwornik magnetostatyczny oraz duży, bo aż 12 mm dynamiczny - taki sam zastosowano również w modelach ESX i ZNA.

P1005279.JPG

P1005282.JPG

Jak to gra?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Play Póki co mogę napisać, że duży dynamik zapewnia przyjemny, namacalny bas i dobre zejście. Ten sam przetwornik KZ użyło też w modelach ESX (miałem i grały dobrze, ale były trochę za ciepłe) i ZNA. Na razie jest leciutki bass bleed, dolna średnica jest ładnie dociążona, ale martwi mnie góra, która na chwilę obecną jest trochę taka jakby metaliczna, ale za to ładnie rozciągnięta i normalnie nie oczekiwałbym poprawy, ale może przetwornik magnetostatyczny się wygrzeje albo po prostu mózg mi się przyzwyczai. Scena jest szeroka, fajnie napowietrzona i niektóre dźwięki wyraźnie odrywają się od uszu. Słuchawki raczej stworzone, aby dawać frajdę i grać efektownie. Należy też wspomnieć o naprawdę dobrej jakości wykonania oraz świetnym kablu - zdecydowanie najlepszy jaki widziałem w produktach KZ.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Rafacio napisał(a):

Co to?

To jest osiemdziesiąt portretów Mieszka I, wydrukowanych przez NBP. No, może osiemdziesiąt trzy.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Karkolomny napisał(a):

To jest osiemdziesiąt portretów Mieszka I, wydrukowanych przez NBP. No, może osiemdziesiąt trzy.

Jak za 800zł to moźe bym się złamał i kupił tylko gdzie? 😊

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lobuz1 napisał(a):

Za 800zł to moźe bym sie złamał i kupił. 😊

Kto wie...? Juz do nich napisałem, że tu u nas w kraju miedzy Odrą a Bugiem, jest kilka milionów potencjalnych klientów ale wszyscy kupują Ultrasone od Niemców... i jak chcą wykończyć konkurencję, to muszą jeszcze jedno zero skreślić z ceny 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Karkolomny napisał(a):

Kto wie...? Juz do nich napisałem, że tu u nas w kraju miedzy Odrą a Bugiem, jest kilka milionów potencjalnych klientów ale wszyscy kupują Ultrasone od Niemców... i jak chcą wykończyć konkurencję, to muszą jeszcze jedno zero skreślić z ceny 😉

No tak, ale teraz to chyba kosztowały 80-83 portrety z Jagiełło bo Mieszko I jest na 10zł. 😊

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, lobuz1 napisał(a):

No tak, ale teraz to chyba kosztowały 80-83 portrety z Jagiełło bo Mieszko I jest na 10zł. 😊

O cholercia, faktycznie... tak to jest, jak się płaci kartą i miało się trójkę z historii 🙂

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Dirian napisał(a):

Fajne etui w nie-audiofilskiej cenie, polecajka 👍

 

 

https://www.amazon.pl/gp/aw/d/B0BY8SKNJ1?psc=1&ref=ppx_pop_mob_b_asin_title

 

 

IMG_9728.jpeg

IMG_9727.jpeg

IMG_9730.jpeg

Miałem takie do DX300. Pierwsze co zrobiłem to opitoliłem ten pasek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.08.2023 o 20:14, dj.licha napisał(a):

A mi  ZE8000 wypadają z uszu i ich nie używam a na dodatek irytuje mnie to, że dla mnie za cicho grają. Kilka razy w uszach i dziękuję. Czas na zmiany..... A tych muszę się pozbyć. 

Grają głośno, ale dzisiaj podpiąłem pod dapa i było ciszej niż przez tel.

Są 2 poziomy ustawienia głośności: poziom sygnału bluetooth (ustawia się w aplikacji dap lub podwójnym klikiem w prawej słuchawce zwiększa się głośność) i poziom głośności z dap. Jeśli sygnał bluetooth jest obniżony to max głośność będzie mniejsza. Sygnał bluetooth mam na max a w dap zaledwie 52% vol i jest nawet za głośno.

IMG_2201.jpeg

IMG_2202.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę płyt CD przybyło. Mieczysław Kosz "Reminiscence", Marcin Wasilewski "Faithfull" oraz 5-CD box Theloniousa Monka z zawartością. PS. Sami pijaniści ;) 

image.jpeg

Edytowane przez Bednaar
pijaniści
  • Like 7
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze liczę, to w tym roku mija 30 lat od Jego śmierci...
A tu proszę - premierowy materiał z okresu po "Hot Rats"c33811219a7d02be93159c8464ae2109.jpg

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

  • Like 7
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sound Blaster Katana SE pod monitor :)

I Topping a70 pro na razie na test, ale na "szybko" fajny sprzęt.

IMG20230817103909.jpg

IMG20230808145140.jpg

IMG20230808145123.jpg

Edytowane przez radzik55
  • Like 7
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności