Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

@x86 Dzięki! To raczej było główne, jako że przy wchodzeniu po tej drabince to ta para zawsze była w głowie na szczycie. Kolejne „marzenia” to tylko coraz lepszy sprzęt pod 1266 :) Głowa się przyzwyczaja, teraz dziwnie się HEKi zakłada na głowę (trochę lżej😅

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Kajetanjazz napisał(a):

@x86 Dzięki! To raczej było główne, jako że przy wchodzeniu po tej drabince to ta para zawsze była w głowie na szczycie. Kolejne „marzenia” to tylko coraz lepszy sprzęt pod 1266 :) Głowa się przyzwyczaja, teraz dziwnie się HEKi zakłada na głowę (trochę lżej😅

Hugo 2 nie jest zbyt ostry dla 1266? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kajetanjazz napisał(a):

Z gsx mini jest spoko. Nawet mniej rzeczy kłuje niż w he1000se, zwłaszcza w wokalach, więc bardzo na plus. Potrzebuję daca z pre, jedyne co mi chodzi po głowie jako następne to holo spring 3

Z gsx mini faktycznie grają bardzo fajnie 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, The Grand Wazoo napisał(a):

Gratuluje 👍 Technics to obecnie ścisła czołówka TWS, oczywiście zaraz po AirPods prawda @bakus1233? Napisz proszę jak odbierasz ZE2000 w porównaniu do ZE3000. 

Testowałem od @kurop ZE2000 i kiedy Marcin zapytał za co je polubiłem , odpowiedziałem :

- ergonomia - znakomita, dobrze leżą mi w uszach, chyba najlepiej ze wszystkich.

- dźwiek, fajny do elektroniki, naturalny, potrafią uderzyć basem, nie tracąc innych pasm. Grają raczej bliżej słuchającego.

ZE3000 słuchałem u Marcina tylko chwilę, wczoraj, kupując swoje 2000. Bardziej przestrzenne granie, zaatakowały mnie górą w kilku utworach, co mi się nie spodobało. Granie na pierwszy rzut ucha lżejsze.

Czytajac o FAD , testy itp. brałem raczej pod uwagę 2000. 

Z moich "wymagań" , żaluje że nie mają LDAC no i szkoda braku ANC. Może zamiast udziwniania i modelu 8000, trzeba było wypuścić kolejną wersję 2000 ?

 

Nie jestem fanem jabolków więc APodsy to nie moja bajka. Za mniejszą kasę można mieć lepsze słuchawki 

 

Rodzina Technics to u mnie A800, AZ60 i AZ80 :)

 

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Rafacio napisał(a):

A skąd wiesz jak jeszcze jest w worku?

 

Miałem od Kuropa testówkę. Oprócz tego v202 oraz v550 pro. Najfajniej wypadł jednak 340.

Godzinę temu, MichalZZZ napisał(a):

@Weird_O

 

Gratki! 👏 Lepszy od Burka V2 ?

 

Dziękuję.

Inny! Burek to Burek... tej jego przestrzeni i holografii nie zapomnę.

Edytowane przez Weird_O
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kurop napisał(a):

Porządne słuchawki wymagają porządnego wzmacniacza ;)

 

Dzięki @zOrg !! Jestem nimi zachwycony. Dzisiaj zamówię do nich pady od yaxi :)

 

PXL_20230630_092250574.jpg


no to się cieszę, że przypasowały 😄

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności