Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Rafacio napisał(a):

Prezent urodzinowy dotarł. Będzie się działo.

Z okazji Twoich urodzin życzę Ci wiele radości, zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń. Niech każdy dzień Twojego życia będzie pełen uśmiechu i pozytywnej energii. Wszystkiego najlepszego! 

  • Like 3
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Rafacio napisał(a):

Prezent urodzinowy dotarł. Będzie się działo.

 

IMG_20230428_135554.jpg

Mam pierwsze wydanie KATa, Pronit, PLP 0111. Całkiem sporo sobie winszują za to wydanie na allegro... Na moim jest cena 12000 😈. Najlepszego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Tytus1988 napisał(a):

 

Dziękuję Adamie! 😀👍 Muszę przyznać, że biorąc pod uwagę wielkość i ergonomię są idealną mobilną opcją w sam raz na zbliżającą się majówkę 😉

 

Poza tym świetnie dopełniają się ze 'zwykłymi' ESW9, które są po cieplejszej, ciemniejszej, bardziej basowej i kameralniejszej stronie dźwiękowej mocy, dając dużo radości :) Można pokusić się o stwierdzenie, że kolory muszli w pewnym stopniu odzwierciedlają charakter brzmienia jaśniejszych ESW9 ltd z dębu indyjskiego oraz ciemniejszych ESW9 z padauku afrykańskiego :)

 

 

Lumii_20230428_195324345.jpg

Zazdrszczam i ciaszę się, że sprawdzilem się jako strategiczny partner w tym projekcie 😊.

Edytowane przez lobuz1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lobuz1 również się cieszę i dziękuję za pomoc w jego realizacji! 🙂👍🥇

@Corvin74 @Rafaciogratuluję zakupów! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Rafacio napisał(a):

Prezent urodzinowy dotarł. Będzie się działo.

 

IMG_20230428_135554.jpg

W sumie fajnie, że do LP Bohren jest też załączona płyta na CD. Drugio raz spotykam się z czymś takim. Pierwszy raz to był Bastards Motorhead.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, vonBaron napisał(a):

Obiektywnie patrząc ich SQ jest wyższe niż w Bathys, tylko ta cena i przestażały wbudowany DAC... Choć po kablu grają jak rasowe zamknięte słuchawki w podobnej cenie. 

 

No tak. Po kablu to mam kilka. Kurczaki, żeby po bt grały rasowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Corvin74 napisał(a):

Hmmm, bo długim oczekiwaniu, pełnego zwrotów akcji wreszcie dotarły…

To będzie burzliwy ale długi (mam nadzieję) romans.

 

C246355B-2858-4D6E-B732-8928AF8DF04E.jpeg

8780F707-6B9E-4E85-8C47-9DF6DBB130AB.jpeg

Gratulacje. Pewnie już zauważyłeś, że ten stojak jest do nich za niski... po wpięciu kabla one się na nim opierają a nie wiszą...

Edytowane przez Karkolomny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, lobuz1 napisał(a):

No tak. Po kablu to mam kilka. Kurczaki, żeby po bt grały rasowo.

Czuć kompresję przez aptx ale grają bardzo dobrze, szkoda że ich pady nie są ze skóry, w lato pot będzie ciekł... 

Edytowane przez vonBaron
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, vonBaron napisał(a):

Czuć kompresję przez aptx ale grają bardzo dobrze, szkoda że ich pady nie są ze skóry, w lato pot będzie ciekł... 

ehhh to czekam na UX8000 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@lobuz1 Solitaire T to dla mnie najprzyjemniej grające słuchawki BT jakich dane mi było słuchać w ostatnich miesiącach i jednocześnie nie usłyszałem lepiej brzmiących. Dla mnie, to referencyjne granie po BT. Brzmienie po ciepłej stronie, analogowe i nieco intymne. Bliższe słuchaczowi. Przestrzeń nie jest największa ale ja też nie lubię grania z oddali lub nienaturalnie dużej sceny. Solitaire T to granie neutralne. Co w nich chwyta od pierwszej chwili? Wspaniała bogata średnica i chyba najlepszy bas z słuchawkach BT. Wysokie są bardzo dobre, nie męczą, nie syczą, nie kłują. To bardzo spójne, pełne i właściwie dociążone brzmienie.

 

O Focal Bathys nie powiem złego słowa bo to znakomite słuchawki ale brzmienie Solitare T jest bliższe moim upodobaniom 🙂  

 

  • Thanks 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bendezar napisał(a):

 Ależ to maleństwo gra...

 

20230429_200101.jpg

Gratulacje, nie takie maleństwo. 😊

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności