Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Seler666 napisał:

RS2e mają jedną ważną zaletę - są tak ładne, że moja dziewczyna traktuje je jako wystrój wnętrza i jest zadowolona z zakupu.

Prawda, piękniejszych słuchawek nie widziałem, trzeba uważać bo można kupić tylko oczami ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kuba_622 napisał:

 

Gratuluję zakupu. Świetne słuchawki, które zostały zjechane przez kilku recenzenckich guru i przez to nie zyskały popularności - przynajmniej na forach internetowych...

 

Za darmo się im nie dostało... swoich szybko się pozbyłem. Mała scena, dziwny bas. Dziwaczne brzmienie, bardzo nienaturalne. Może trafiony egz miałem ale wątpię. 1990pro duuużo lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Weird_O napisał:

 

Za darmo się im nie dostało... swoich szybko się pozbyłem. Mała scena, dziwny bas. Dziwaczne brzmienie, bardzo nienaturalne. Może trafiony egz miałem ale wątpię. 1990pro duuużo lepsze

 

Na moje ucho scena co najmniej jak w DT770, ale bardziej 3D i lepsza separacja. DT1990 są otwarte, czy tam półotwarte, a takie zawsze Beyerowi lepiej wychodziły, ale jednak 1770 mają więcej basu i nieco łagodniejszą górę, więc sporej ilości osób mogę się bardziej spodobać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nicodem napisał:

Takie były chwalone to spróbuję i ja.7a71afaf6959d736a60e0e2f63fe67b7.jpg

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.
 

I jak je odnajdujesz? Warto było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak je odnajdujesz? Warto było?
Wow. Dałem 8.5 dolara z shipem. W tej cenie super.
O niebo lepsze od piston'ow


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bawiłeś się już filtrami? Mam je od 3 lub 4 lat i często do nich wracam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Na razie nie miałem czasu. O dziwo w tej domowej kwarantannie z wyboru jakoś czas przez palce leci.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

A bawiłeś się już filtrami? Mam je od 3 lub 4 lat i często do nich wracam
A w ogóle co robią?

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniają dźwięk i to wyraźnie. Spróbuj i daj znać na któeych ci pasuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2020 o 09:33, MFRD napisał:

Zamawialiście już coś z tego ebay-kleinanzeigen?  To chyba coś jak nasze olx, i zdarzają się oszustwa itp..

Pytam, bo często są tam mega okazje, ale zwykle je odpuszczam i szukam na zwykłym eBay-u. 

Zamawiałem po raz pierwszy i wszystko przebiegło pomyślnie, ale wiadomo, że trzeba zachować ostrożność tak jak i na olx.

 

 

arcam.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, czaps napisał:

Bandcamp dzisiaj zrzekł się swojej prowizji i za każde zakupy przekazuje 100% artystom.

Astropilot zaś swoje płyty na czas zarazy daje za free. Na Bandcamp.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, deftones9 napisał:

Basu jest więcej od 150tek, na płytach z mocno wyeksponowaną gitarą basową jest ona znacznie bardziej słyszalna, można zawsze ściszyć ale nie ma takiej potrzeby bo nie wylewa sie on absolutnie na reszte pasma.Te słuchawki sie polubią raczej z większością gatunków, a fani elektroniki to powinni być szczególnie zadowoleni.

One łupią subbasem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, bob2000 napisał:

One łupią subbasem?

 

Nie, dla mnie nie łupią.Czytałem już kilka opini na ten temat i chciałem sie sam przekonać, nie łupią.Tego sie właśnie najbardziej obawiałem i dobrze że zweryfikowałem sam.Ich średnica mimo że nieco wycofana względem 150tek jednak jest kosmiczna.Wysokie to zupełne przeciwieństwo beyerów... na 150 często musiałem przykecać potek bo zdarzało sie wiercić w uchu, tutaj nic takiego nie ma

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, deftones9 napisał:

Moje 150tki dostały nowego ziomka do metalowego łojenia.Ludzie, w końcu!!! W końcu trafiłem z zakupem, jak to kapitalnie gra.Jaki piękny mięsisty idealnie kontrolowany bas, jest szerzej niż w 150tkach.W zasadzie to pierwsze co usłyszałem to więcej powietrza, nie ma takiego grania w głowie jak na 150(to jest tylko porównanie bo 150 też szczególnie po balansie mają świetną scene teraz).Jest krystalicznie, wszystkie szczegóły, pierdylki i inne c**e muje są słyszalne.Góra dla mnie idealna, nic sie nawet nie zbliża do sybilowania.Średnica względem 150 nieco wycofana ale nie jakoś przesadnie.Ja myślałem że 150 grają kapitalnie to w takim razie 1770 grają jeszcze lepiej.Ja mam bardzo dobry słuch i miałem obawy co do recenzji szczegółnie takiego jankesa na YT który płakał na temat basu.Kuźwa jaki bas, przecież to jest pięknie kontrolowane cudo.Moim zdaniem najlepiej by było jakby ludzie po jaśniejszej stronie w ogóle nie pisali, nie wypowiadali sie na temat ciemniejszych słuchawek oraz na odwrót :D

Wykonanie - majstersztyk.Poza tymi nieszczesnymi skórkowymi padami, męczyłem sie przez 5 bitych godzin zanim je założyłem.HE 400i nawet obok nich nie stały jeśli chodzi o jakość wykonania, co szkopy to szkopy jednak, zresztą to jest chyba logiczne :) No poprostu biegam po pokoju tak jestem zadowolony. @neonlight już raz mi polecał słuchawki i nie były trafione, drugi raz polecił i trafił idealnie - ma szczęście hehe, dzięki stary :) No to tyle

IMG_20200320_154238.jpg

Lubię te słuchawki, nawet bardzo, ale góra czasami, np. w ostatnim Slipknocie, potrafi ciąć uszy jak żyletki. Za to bas... Niczym doberman na kilkumetrowej smyczy. Niby jest trochę luzu, ale jednocześnie trzymany w ryzach. Imo, do elektroniki nadają się idealnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak, ta płyta jest jak cios obuchem w skroń, cholernie szybki walec. Mam to na cedeku. Teraz młode szczyle już nie potrafią robić takich niszczycielskich płyt, wszystko idzie w technikę

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Hustler napisał:

I jak wrażenia? Używasz je ze standardowym kablem? Wygodne są?

 

Kabel jest dla mnie ok. Wygoda (z piankami) też ok. Dźwięk nie jest może ideałem neutralności, ale jest przyjemny, znacznie bardziej naturalny niż z różnych KZ które miałem. Jest dużo basu ale jednocześnie dobra przejrzystość. Scena mogłaby mieć trochę lepszą głębię, ale tak to nie mam zastrzeżeń. Stosunek ceny do jakości wyśmienity :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności