Skocz do zawartości

Nasze domowe zwierzaki. Pokaż mnie!


mrbudyn

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

@mrbudyn jak najbardziej się z Tobą zgadzam :) Miło popatrzeć na nowe, piękne kociakowe życie 😀 

 

A z mojej strony tym razem psiak koleżanki mojej Mamy🐶😉

 

52175701.jpg

 

 

Edytowane przez Tytus1988
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafacio jestem przekonany, że nie chodzi tak stale ubrana... szczególnie teraz podczas upałów😉

 

A jeśli o upałach mowa... niezawodny sposób Nico na chłodzenie się na posadzce 🐱🙂

 

20230622_220410.jpg

 

20230619_162626.jpg

 

A gdy słońce zajdzie... można się wylegiwać na stole 🐱😉

 

20230622_221116.jpg

 

  • Like 3
  • Thanks 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bakus1233 dziękuję za ostrzeżenie! W związku z komunikatem od dwóch dni mam przygotowany worek, do którego wkładam buty, gdy wchodzę do mieszkania, aby czegoś nie przynieść. Też kontroluję, czy nie występują u niego niepokojące objawy, jak trudności w oddychaniu, otępienie, sztywność kończyń, czy brak reakcji źrenic na światło. 

 

Miejmy nadzieję, że ta choroba jak najszybciej ustąpi i nie wyrządzi nic złego naszym ukochanym pupilom❤🐱

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mało deszczu, bardzo dużo chemii lanej na płody rolne. Tego do końca się nie spłucze więc dostaje się do karmy. Po co do kociej karmy dodawane jest zboże tego nie wiem. Chyba dla kasy. Niedawno widziałem, ile rolnicy leją szajsu, sam już nie jem roślinnego pokarmu. Także sądzę, że chodzi o kocią karmę, a koty są dość wrażliwe.

 

Temat ptasiej grypy. Ktoś widział masowo spadające ptaki? Nie? No pewnie, że nie. Mają się dobrze. Zresztą tak samo dziki i afrykański pomór świń. Gdyby szalała taka straszna choroba to dziki zamiast wesoło hasać po miastach by w tych miastach w konwulsjach dogorywały.

6 godzin temu, Tytus1988 napisał(a):

W związku z komunikatem od dwóch dni mam przygotowany worek, do którego wkładam buty, gdy wchodzę do mieszkania, aby czegoś nie przynieść.

Ja tego nie robię, bo...: a spodnie, a koszulka czy t-shirt itd. A torba często stawiana na ziemi? Itp.

Edytowane przez Rafacio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zdzichon Nico uznał, że na takim legowisku jest godniej spoczywać, a jego życzenie jest dla mnie rozkazem... więc wyszło, jak wyszło😉🐱

 

Poza tym widać, kto u nas rządzi 😅

20230710_234318.jpg

@hex4986 @dj.licha piękni milusińscy!🙂👍

Edytowane przez Tytus1988
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności