Skocz do zawartości

W co pogrywacie w wolnym czasie?


troloolo3

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Właśnie ukończyłem Oddworld: Soulstorm przynajmniej jeśli mowa o głównym trybie bo z tego co widzę jest chyba jeszcze jakiś dodatek "Toby Escape". Wrażenia: bardzo fajna gra :) Aż się przypomniały dawne czasy PSX i Abe Exodus, bo w tego drugiego Odyssey chyba nawet nie grałem, a i w tym pierwszym to ledwo co z fabryki wyszedłem te dobrych ponad 10 lat temu jak już ogrywałem na PC. Mam chyba jeszcze na steamie, więc może się zasadzę :) Enyłej, w najnowszą część już tak w oderwaniu od klasyków grało mi się bardzo przyjemnie, choć niektóre etapy stanowiły pewne wyzwanie, to na pewno. Nie spiesząc się i nie znajdując wszystkich znajdziek (a ja zawsze próbuję przechodzić na maxa) spędziłem w grze pewnie koło 25 godzin jeśli nie lepiej. Jak na każuala który obecnie sobie odpala Gran Turismo czy innego DiRT'a raz na kilka dni to chyba całkiem niezły wynik ;) Zakończenie mi wyszło Złe (pono jest jeszcze Dobre i Najgorsze czy jakoś tak) pomimo tego że zawsze starałem się ratować jak najwięcej Mudokonów to w kilku etapach miałem jak widać złą quarmę. Może spróbuję gdzieniegdzie poprawić wynik albo wprost przeciwnie 😈

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Rafacio napisał(a):

A to wy tacy młodzi? I tacy narzekający jak choćby jacmiszcz? Ja gram na RX460 i jakoś nie narzekam.

Na jakich na stawach i przy jakich fps ten RX śmiga? 

 

Ja zacząłem Shadow of Mordor, bardzo fajny system hierarchii, przyjemnie się śmiga i sieka Uruków. 

Edytowane przez kubachim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kubachim napisał(a):

Na jakich na stawach i przy jakich fps ten RX śmiga? 

A ja pamiętam? Jakieś średnie plus coś dodane, coś ujęte. FHD. A ile klatek? Nie wiem. Nie skacze obraz. IO jeszcze sterach Radeona jakieś skalowanie włączone czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku godzinach gry udało sie ustabilizowac fps na poziomie 50 minimum, 80 srednio max 100 fps.

 

Zainstalowałem pacza 2.0.2 ktory poprawia mnóstwo błędów... ale ta gra nadal jest całkowicie niegrywalna. Szkoda klawiatury.

 

Czekam na HFW w Q1 2024

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie rozumiem twojego podejścia, ale wygląda to na coś w rodzaju na złość mamie odmrożę sobie uszy. Jednak więcej już wnikał nie będę. Nie chcesz to nie graj, ale kompletnie szalone podejście masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wygląda na jakąś obsesje wyrażaną werbalnie przez lata. Ja bym omijał temat łukiem 😉. Przeszedłem na premierę na konsoli, teraz gram w dodatek na pc i bawię się świetnie. High i full hd muszą mi starczyć ale ja już nie w tym wieku żeby grafika była dla mnie kluczowa, szczególnie w rpg. 

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zdania, że obecnie Cyberpunk jest w stanie przynajmniej dobrym. Sam wcześniej robiłem kilka podejść i cały czas coś mnie wkurzało. Obecnie po patchu 2.0 gralo się bardzo dobrze i przeszedłem w końcu grę, z włączonym FSR quality gra bez problemu śmiga w 4K na RX 6800 XT nie schodząc poniżej 60 fps. Jeśli chodzi o bugi to przez 60h gry dwa razy musiałem wczytać misję od nowa bo skrypt nie zaskoczył. No i wiadomo czasem coś tam z teksturami się namiesza, ale to pojedyncze przypadki. 
 

Aktualnie przechodzę dodatek, ale póki co średnio mi podchodzi - mam za sobą jakieś 3-4h gry i trochę na siłę ciągnę wątek fabularny. Może się jeszcze rozkręci.

Edytowane przez Dirian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka przykładów:

* W glownym watku podczas spotkania w barze mozna wybrac opcje "spadaj na drzewo". V zostaje porażona prądem. Dopiero w wersji 2.1/2.2 poprawili ze ten efekt zostaje na stale. Troche im to zajelo, a w miedzyczasie spolecznosc znalazla alternatywne rozwiazania

* Gdy zaczniemy strzelać podczas jazdy otrzymujac gwiazdke to rozmowa sie urywa. Gubimy gwiazdke, rozmowa sie "wznawia" i albo zostaje od razu przerwana pożegnaniem, albo rozmowca nic nie mowi. Ostatnio na paczu 2.02 watek został urwany i nie był kontynuuowany nawet to wyjsciu z pojazdu

* Model jazdy jest fatalny. Sterowanie jest zbyt czułe we wszystkich samochodach, a predkosci w ogole sie nie czuje, pojazdy poruszaja sie za wolno (mph, a nie kmh). Nie chodzi mi o efekt powietrza, bo i tak gram z wylaczonym motion blurem. W dodatku jazda na motorze jest bardziej stabilna

* zmiana ubrania nie zmienia ubioru postaci w widoku garderoby. Nie wiem, moze mam jakis rzadki glitch zwiazany z rozpoczeciem rozgrywki na wersji 2.0

* nie działa mi unik. Muszę 2 razy nadusić, tylko że wtedy zazwyczaj już jestem "flatlined". Nie da się zabić bossów grając jako techy na poziomie hard bez stosowania uników. Dobrze, że można zmienić poziom trudności w kampanii

 

Grafika jest spoko, HDR działa dość dobrze. Szkoda ze nie da sie go wlaczyc jesli najpierw odpalimy gre, a potem wlaczymy hdr w ustawieniach systemu.

 

Fajnie, ze reaguje na zmiane głównego wyjścia dźwięku, ale opcja wyboru w menu byłaby lepsza

 

image.jpeg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Właśnie skończyłem Alana Wake 2, ogólnie fabularnie bardzo dobrze chciało się brnąć dalej mimo kiepskiej optymalizacji, moja 2080 ledwo zipała momentami. Niestety technicznie to jest słaba gra, sekcje strzelane bardziej irytują niż cieszą, pod koniec myślałem że rzucę myszką w TV gdy ginąłem co chwilę przez drewnianą mechanikę. Zakończenie również słabe imo, ewidentnie sugeruje że będzie AW3. Ogólnie gra spoko, tym bardziej że teraz na Epicu można ją mieć za stówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

440 godzin w Cyberpunk 2077 minęło. Oczywiście już z Phantom Liberty.

 

Jako że aby kupić PL zasiliłem konto Steam kartami za łączne 110 zł, a Widmo kupiłem za 85 zł to zostało mi 25 zł za które kupiłem Wiedźmaka3. Zobaczymy, czy mi podejdzie. Death Stranding spowodowało, że jestem w stanie grać w TPP, choć tam po prostu postać poruszała się realistycznie no i nie zasłaniała widoku co tak bardzo w****ia mnie w grach TPP. Na filmikach trochę przeraża mnie to jak postać w W# fatalnie się porusza, walczy itp., no ale może więcej będzie plusów.

Edytowane przez Rafacio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności