Skocz do zawartości

W co pogrywacie w wolnym czasie?


troloolo3

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Palpatine napisał(a):

Wg mnie Demons Souls to najlepsza gra całej serii. Magiczna, mroczna, momentami straszna i szalenie trudna. Platyna praktycznie niemożliwa do zrobienia w mniej niż 200h

 

Na platyne się nie zasadzam ale przejście gry nie jest aż takie trudne. Ok na początku niektóre lokacje wydają się wręcz niemożliwe ale na wszystko jest jakiś sposób który jak odkryjemy to okazuje się że w sumie totalnie nie ma problemu. Jakiś pierścień czy inna tarcza z określonym efektem który daje nam przewagę. Prawie każdy boss ma jakąś słabość co sprawia że w większości są dość łatwi, kilku z nich przeszedłem z marszu za pierwszym razem i w zasadzie tylko 2-3 określiłbym jako trudnych. Trudniejsze jest często samo dojście do bossa niż sam boss :)

 

Dla mnie szalenie trudny to jest Returnal. Wymaga refleksu, szczęścia i nagradza za dobrą grę ale karze niemiłosiernie za drobne błędy. Nie da się przygotować bo losowe lokacje są i po śmierci zawsze ląduje się na początku z początkową pukawką. Fajne ale przesadzili moim zdaniem z poziomem trudności. W soulsach przynajmniej przedmioty się zachowuje po śmierci i można podlevelować w znanych lokacjach a w Returnalu praktycznie wszystko się traci a permanentne upgrejdy odblokowuje się ekstremalnie rzadko.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dalej cisnę w Horizon Zero Dawn, Lost in Random, GTA V - 2 misje zrobione.

Najnowsze NFS są niegrywalne, a w Cyberbuga nie zamierzam grać na sprzęcie z obecnej generacji.

Sword and Fairy 7 nadal mnie kusi bo ładnie wygląda, a w nic podobnego nie grałem. No może poza Bayonetta - ostatecznie odpuściłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Final Fantasy VII Remake Intergrade - na PC.

 

Wstyd się przyznać, lecz w oryginał nie grałem. Świadomym graczem stałem się na tyle późno, że pierwowzór zbytnio do mnie nie przemawiał. Z serii VII miałem okazję pykać tylko w Crisis Core na PSP.

 

Świetna historia, świetna rozrywka.

Tylko że to nadal jRPG, z wieloma ich specyficznymi rozwiązaniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem jakiś czas temu The Quarry. Takie ok, ale Until Dawn jako sporo lepsze zapamiętałem.

 

Metroid Prime Remastered też przeszedłem. Świetna, i to szokujące ile z tego switcha udaje się wyciągnąć. Backtracking pod koniec gry tak samo męczący jak zawsze ;)

 

Hogwarts Legacy pograłem. Nie znam za bardzo uniwersum Harrego Pottera (oglądałem tylko pierwszy film ze 20 lat temu) ale pierwsze wrażenie super. Ładna grafika i muzyka, ciekawe dialogi, interesująca walka z różnymi czarami. Po 10 godzinach jednak zaczęła mnie nieco nurzyć bo coraz mocniej czuć że to kolejny open world w stylu ubisoftu. Na razie odłożyłem, może kiedyś wróce.

 

Teraz kończe Dead Space Remake. Klimat miazga, wogóle to bardziej straszne niż oryginał. Gameplay się nadal trzyma, a nowa grafika i dźwięk robią robote.

 

Na switchu pykam jeszcze w Dredge. Zaskakująco wciągająca gra eksploracyjna o łowieniu ryb i rozbudowie kutra ;) Połowy w dzień wręcz reklaksujące a w nocy podnoszą ciśnienie. Polecam.

 

 

 

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
22 godziny temu, jacmiszcz92 napisał(a):

Fajny ten wiedźmin 3. Czasem ubijam potwory na lvl 2-3 razy wiekszy niz moj, a padam na tych slabszych niz moj lvl

to w Gothic 3 zagraj i pobaw się z wilkami :P

 

A ja zrobiłem drugie podejście do Skyrim. No i teraz to mnie wciągnęło 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
17 godzin temu, Moste94 napisał(a):

I co myślisz?

Przeszedłem w ciągu kilku dni. Jakiś taki krótki. Szczerze mówiąc to nic specjalnego.

 

W3 lepszy. Przede wszystkim ma GPS, lepsza grafike. Trochę kulawy ten GPS, ale lepszy niż nic. Czasem crashuje albo gliczuje (np. skrypt się wywala i nie można kontynuuować misji, bo jakiś event się nie wydarzył np. potwór nie przemieścił się w docelowe miejsce)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po latach wróciłem po raz trzeci do Wiedźmina 3 i RDR2, oprócz tego Dead Space Remake które jest rewelacyjne ale trochę ugrzęzłem w misji z lewiatanem :(

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności