Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
Mlz

Słuchawki z aktywnym tłumieniem

Question

Cześć! 

Od jakiegoś czasu zacząłem czuć potrzebę głębokiej ciszy. Zawsze kiedy przystępuję do pracy, zakładam stopery, by mnie nic z zewnątrz nie mogło rozproszyć. Niestety stoper są ,,takim sobie" rozwiązaniem, bardzo pomagają - ale to jeszcze nie to. Poszukuję słuchawek, które byłby w stanie służyć mi jako stopery z głośnikami. Jeśli chodzi o ich jakość, to nie jest to pierwszy priorytet, bo na tych słuchawkach będę słuchać co najwyżej materiałów technicznych, ewentualnie jakiś podcastów, zresztą od jakiegoś roku zanikła mi audiofilia - w związku z tym, preferowałbym konfigurację bezprzewodową bluetooth. Dodam, że jeśli chodzi o mobilność to źródłem byłby mój iP 6s+ bez żadnych sterydów (tak więc inwestycja w słuchafony wyższej klasy tym bardziej nie ma sensu).  Słuchawki mogą być też po kablu, byle dało się je przenosić (czyli bez stacjonarnego nadajnika).

W skrócie; bezprzewodowe słuchawki do słuchania ciszy (co w zasadzie może się zmienić, jeśli znajdę coś bardziej uprodutywniającego do słuchania, jak cisza :D), niekoniecznie klasy premium, jeśli chodzi o jakość dźwięku, bo narazie i tak nie miałbym do czego tego podpiąć. Byłoby super, gdyby były w stanie wytłumić dochodzący gwar uliczny z otwartego okna, czy np. taki, jaki panuje w komunikacji miejskiej.

Ile musiałbym wydać minimum na taki setup? I jak ogólnie sprawuje się ta cała redukcja szumów, aktywne tłumieni.e, czy jak zwał, tak zwał

Z góry dzięki za wszelkie porady i przemyślenia :)

Edited by Mlz

1 answer to this question

Recommended Posts

• 0

W szukajce (prawy górny róg ) wpisujesz anc, z lewej strony wybierasz This Forum.

Zanim ktoś odpowie zdążysz trochę poczytać ;)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Meganest
      Dzień dobry,

Ze słuchawek jestem bardzo zadowolony (pomimo bardzo cienkich i delikatnych kabelków i głośniczków wyglądem przypominających te ze starych zabawek dla dzieci), ale po kilka razy dziennie luzują się śrubki łączące pałąk i muszle. Dotychczas po prostu je dokręcałem, jednak zdążyły się zużyć i już niemal nie da się ich dokręcić przez co muszle siedzą bardzo luźno, bez docisku i niebawem w ogóle odpadną od pałąka. Jest ktoś w stanie poratować jakimś ciekawym patentem? Wolałbym nie zmieniać dobrych słuchawek przez taką wadę konstrukcyjną.

• By Superata
      Szybka piłka  

AUDIO-TECHNICA ATH-ANC700BT SZARY
      https://www.ceneo.pl/74522947
      Cena Specjalna: 549 PLN

AKG Y500 WIRELESS NIEBIESKIE
      https://www.ceneo.pl/80948852#
      Cena Specjalna 349 PLN

Zamawiamy na razie w temacie. Jak ktoś się zbierze poinformuję was co dalej. 

Lista:
      1.
      2.

• By Inszy
      Firma Meizu, choć znana głównie ze swoich telefonów komórkowych, to wcale nie jest anonimowa na rynku audio, mimo że ich małe odtwarzacze to już relikt przeszłości. Czasami marka ta jednak wraca z jakimś produktem, który nawiązuje do dawnej działalności.
      Tym razem w nasze ręce trafiły dokanałowe słuchawki bezprzewodowe o nazwie Meizu EP52 Lite, wycenione na około 26 dolarów, a więc zdecydowanie niedrogie. Czy potrafią one wywalczyć sobie miejsce wśród konkurencji w podobnym budżecie i przywrócić świadomość marki u fanów sprzętu audio?

Po dalszą część zapraszam pod poniższy link  
      https://kropka.audio/test/sluchawki/meizu-ep52-lite-recenzja/

• By from_scratch
      Cześć wszystkim,

Kocham muzykę, która towarzyszy mi wszędzie i zawsze (oprócz tego kiedy śpię). Potrzebuję porządnego zestawu do słuchania muzyki w domu, podróży i aucie:
      Słuchawki - przenośne, rozmiar nie jest dla mnie ważny, dokanałowych raczej nie lubię, chyba, że wskażecie, że warto naprawdę Odtwarzacz - historycznie używałem jedynie iPod i telefonów Samsung/Huawei, dobrze gdyby był uniwersalny, aby można było go używać do wszystkiego (głośniki, słuchawki, auto, laptop) Może to szczegół, ale zbliża się zakup nowego telefonu i coś słyszałem o LG V40 i G8S - warte połączenia wątków? Źródłem muzyki są obecnie płyty CD (auto), a także wersje elektroniczne (pamięć) oraz streaming online/offline Tidal/Spotify W aucie jest seryjny zestaw JBL, także biedy nie ma, ale zawsze może być lepiej Muzyka różna: elektroniczna (house, deep, trance), klasyczna (Einaudi, Debussy), latynoska,, jazz, hard rock Lubię dobrej jakości bass, słyszę w muzyce bardzo dużo, jestem audiofilem, chociaż nie znam się na sprzęcie ;/ Budżet na zestaw np. 3,000 zł - da radę mieć coś sensownego?  
      Widziałem zestaw dx150+amp7 na allegro, ale nie wiem czy to się wpisuje w to o czym mówię, plus zostałoby tylko 800 zł na słuchawy?

Proszę uprzejmie o porady

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy