Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki z aktywnym tłumieniem


Mlz

Pytanie

Cześć! 

Od jakiegoś czasu zacząłem czuć potrzebę głębokiej ciszy. Zawsze kiedy przystępuję do pracy, zakładam stopery, by mnie nic z zewnątrz nie mogło rozproszyć. Niestety stoper są ,,takim sobie" rozwiązaniem, bardzo pomagają - ale to jeszcze nie to. Poszukuję słuchawek, które byłby w stanie służyć mi jako stopery z głośnikami. Jeśli chodzi o ich jakość, to nie jest to pierwszy priorytet, bo na tych słuchawkach będę słuchać co najwyżej materiałów technicznych, ewentualnie jakiś podcastów, zresztą od jakiegoś roku zanikła mi audiofilia - w związku z tym, preferowałbym konfigurację bezprzewodową bluetooth. Dodam, że jeśli chodzi o mobilność to źródłem byłby mój iP 6s+ bez żadnych sterydów (tak więc inwestycja w słuchafony wyższej klasy tym bardziej nie ma sensu).  Słuchawki mogą być też po kablu, byle dało się je przenosić (czyli bez stacjonarnego nadajnika).

 

W skrócie; bezprzewodowe słuchawki do słuchania ciszy (co w zasadzie może się zmienić, jeśli znajdę coś bardziej uprodutywniającego do słuchania, jak cisza :D), niekoniecznie klasy premium, jeśli chodzi o jakość dźwięku, bo narazie i tak nie miałbym do czego tego podpiąć. Byłoby super, gdyby były w stanie wytłumić dochodzący gwar uliczny z otwartego okna, czy np. taki, jaki panuje w komunikacji miejskiej.

Ile musiałbym wydać minimum na taki setup? I jak ogólnie sprawuje się ta cała redukcja szumów, aktywne tłumieni.e, czy jak zwał, tak zwał

 

Z góry dzięki za wszelkie porady i przemyślenia :)

Edytowane przez Mlz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności