Skocz do zawartości

Audio Ass Funclub


manuelvetro

Rekomendowane odpowiedzi

Audio to nie jest taka zła inwestycja. Słuch z wiekiem się pogarsza, trzeba z niego korzystać. Wystarczy kupować używane aby nie narażać się na koszta, kupować i odsprzedać, porzyczać, wymieniać się to jest najprzyjemniejsze w audio. Nałogi takie jak lenistwo, alkohol, przemoc itp są skrajnie destruktywne i nieodwracalne. Manuelu, usuwając swoje posty przeciwstawiłeś się swoim ideom. Już nikt nie przeczyta ciekawych i wartościowych artykułów. Nie chcę Cię krytykować tylko nakłonić do przywrócenia archiwum.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w czym Ty masz problem? Obecnie najlepsze słuchawki domowe to dt150, portable Listen, dokanałówki tf10. Wszystko napędzisz z telefonu. Taniocha. Żyć nie umierać.

 

Pędzisz dt150 z telefonu ? To ładnie , bracie, to Twoje DIY rozwinąłeś... Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszne marmolenie... zgodzę się z postem @szwagiero. Manu - to forum ma ludzi zachęcać do sprzętu i muzyki a nie odpędzać i psuć humor smutnymi historiami. Tu ma być wesoło i przyjemnie. Ludzie sobie pomagają, spotykają się , piją kawę, piwo, słuchają. A Ty zasnuwasz otoczenie Ciemną Stroną Mocy. A tak było ładnie - i forum i Muzostajnia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Od roku nic nie kupiłem.

O ! To jak ja! Już dwa razy!

Bo odpowiedziałeś tak na niewłaściwą część pytania. Ty masz frajdę w gonitwie. Trzymając się polecajek z tego forum, powyżej dwustu złotych nie da się kupić czegoś co gra źle. Ja przerzuciłem, znalazłem nearvanę, a przy okazji dowiedziałem się, że mój ideał cenowo lokuje się tu, gdzie lwia część forum nawet nie rozpocznie poszukiwań. Ciebie zaś rajcuje zmiana. Jedni lubią poligamię, Tobie poliaudia pisana :)

I nie ma co się bić w pierś. A że poddajesz się swojej pasji/słabostce świadomie, to lepiej.

Marzyć tylko zasady/ramy jak to koledzy wyżej radzili. Rzuć coś do komisu, a wtedy i 1990 się posłucha :)

Ogranicz się tylko do jednej pary każdego typu (tylko typów nowych nie wymyślaj! :) ) i będzie dobrze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już nie pijemy bolsa, przerzucamy się na 30 letnią szkocką, a co tam :D :D zaczepisty temat :D

 

a sens bycia tu i robienia tego co robimy już wyżej został wrzucony :)

 

Masz bzika i Ciebie to jara? Masz z tego frajdę i częstą bananaryję? Nikt przez to nie cierpi?

 

No to stary o co chodzi? Nie wiesz czego chcesz? Więc problem leży gdzie indziej ;) nie tu ;)

 

A że kasa, pieniądze nie są celem, czy zarabiam mało czy dużo to nigdy ale to przenigdy nie są celem, ja pracuję za dobry obiad, utrzymanie rodziny, zabawę, spełnianie swoich zachcianek, kasa to tylko medium pomiędzy jednym a drugim...

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dr Arthass, mamy tu ciężkiego pacjenta! :D

Ja tutaj nic nie poradzę, nie moja specjalizacja :P

 

a dieta z salami? bo z tego co czytam, to niedługo tylko to tu zostanie :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I to rozumiem!

 

Tak, kupisz nie te co chciałeś i znowu będzie kombinowanie :)
Prawda tak jest.

 

Należy zakupić - dla mnie endgame

 

1. stacjonarnie najwyższe Staxy ze wzmakiem - nie wiem ile to - 15k, 20?

2. Przenosnie dt1770 / dt1990 z jakimś wypasionym playerem, który offline gromadzi muzykę z Apple Music - mnie się to ze wszystkich streamingów najbardziej podoba, bo kocham Apple, co zrobić. Nie ma takiego playera i nie będzie, znając politykę Apple.

3. Najwyższy model marantza (mam sentyment, miałem dwa marantze, ale niskie) ze streamingiem z Apple Music i kolumny tez jakies na odpowiednim poziomie i kable ~ 20k styknie.

4. I jakieś doki - pewnie Od AK, LAYLE || , Wulkan chwali, on się zna, Sławek używa Angie... coś bym brał od Astela, wolę uniwersale chyba niż customy - nie wiem, 5k? 8k?

5. Wzmaka Balentynę od Majkela, top wersję niebieską, czy turkusową

6. I ten komplet ak300 ze wzmakiem, ładnie wyceniony, ładnie wyglada, cena przystępna 6k chyba? Może ciut więcej - ale dopiero jak offline ten Tidal będzie ( bo player marzeń z pkt 2. nierealny, trudno, trzeba iść na kompromis...) No ale 6k nie dam jak offline sobie nie ściągnę tych 128 GB muzyki przecież. Czyli trzeba czekać też.

 

Tymczasem pocieszę się przenośnie dla wygody touch6 offline Apple Music 60GB - Beyerdynamic a200p - t70

Lub dla audiofilli - iphone4s - 60GB offline Apple Music - L9 - corda meier quickstep - t70

 

A stacjonarnie - dt1990/dt 880/k701/he-300

 

Albo któryś zestaw kolumnowy, jak będzie chwila czasu

 

A resztę posprzedaje, mam na co zbierać.

:P

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie na poczatek "zwykle" staxy za 2-3 tysiace juz z wzmakiem i moze sie okazac ze zmieni Ci sie punkt widzenia.

 

Btw widze frustracje brakiem pieniedzy na te wszystkie zabawki, zdradze Ci sekret, najdrozsze nie sa wcale najlepsze :) Takie mam spostrzezenja po paru latach audiofilli nervosy. Mam swoje typy sprzetowe nawet za pare stowek z ktorymi moglbym zostac na zawsze jak bym musial i nie wiem po co robic takie wielkie halo wokol swojego niezadowolenia, drugi hechlok sie znalazl. Ja rozumiem jak hobby zajmuje czas ale Ty siedzisz na forum bo Ci sie to nie podoba? Idź lepiej spedz czas z rodzina, syn Ci kiedys podziekuje.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie na poczatek "zwykle" staxy za 2-3 tysiace juz z wzmakiem i moze sie okazac ze zmieni Ci sie punkt widzenia.

Btw widze frustracje brakiem pieniedzy na te wszystkie zabawki, zdradze Ci sekret, najdrozsze nie sa wcale najlepsze :)

I tak zrobię, kompromisy!

Życie. :P

.............

Edyta powyprzedażowa

 

Co robi Audio Osioł gdy sprzeda 4 pary dobrych słuchawek i kabel custom?

 

Kupuje kolejne.

 

Wpłaciłem kasiorę, czekam na wysyłkę dt 1990 pro, @Night nie zawiedź, bo będę osłem do kwadratu!

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manu, to tyle dymu o jakieś budżetowe dt 1990pro? :D

myślałem, że walczysz przynajmniej o jakieś tańsze Orfeusze :D

pfffffffffff hahaha :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności